FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 905 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
UCZELNIA WYZSZA OSZUKALA(??)!!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "UCZELNIA WYZSZA OSZUKALA(??)!!!!!!"   

Gralu
 Wysłana - 22 styczeń 2006 01:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. NArazie rozwazam ten problem teoretycznie ale najprawdopodobniej zderze sie z nim w zyciu. BEde pisal w swoim imieniu chociaz problem dot. wielu osob. Wybierajac studia a konkretnie uczelnie jak zapewne wiekszosc kierowalem sie tym co po nich bede mial i czego bede sie tam uczyl. Poniewaz jestem po L. Agrobiznesu specjalnosc "rynek" korzystna wydawala mi sie nauka na studiach i robienie specjalnosci "logistyka w gospodarce zywnosciowej". Znalazlem uczelnie zachecajaca do nauki wlasnie na niej, proponujaca na ulotkach i ofertach powyzsza specjalnosc, zlozylem papiery i pojechalem na egzamin. Na samym egzaminie rowniez trzeba bylo zaznaczyc jaka specjalnosc sie obiera. Teraz jestem na 3 roku i wlasnie jakos teraz powinnismy wybrac dalszy , bardziej sprecyzowany kierunek. A tu jeden z wykladowcow prowadzac zajecia mowi nam przypadkiem ze "mojej" specjalnosci nie bedzie bo ... "nie ma pieniedzy"(!!!!!!!!!). JAK TO"NIE BEDZIE"??CZy uczelnia moze sobie tak poprostu nie informujac nas wczesniej zlikwidowac zagwarantowana na wstepie specjalizacje nie ponoszac zadnych konsekwencji?? CO MAM ROBIC??!! zaznaczam ze inf sa jeszcze nie potwierdzone. WIekszosc moich znajomych odda sprawe walkowerem ale ja nie chce...

"...Siłe by zbudować niebo można znaleść w piekle..."52

[http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_%3A__-t186612.html] => moje zdjątka

Gralu
 Wysłana - 22 styczeń 2006 01:50      [zgłoszenie naruszenia]

dodam jeszcze ze studiowanie przez 3 lata wynajmujac mieszkanie , dojazdy i sama "Uczelnia" to ogromne koszty... JEzeli teraz odmowia mi tej specjalnosci to dla sa to zmarnowane 3 lata, mnostwo czsu i pieniedzy...

Zzz....
 Wysłana - 22 styczeń 2006 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

wyslij list do TVN przyjedzie UWAGA zrobia szumu i bedziesz mial swoj kierunek znow.

Skarbowy
 Wysłana - 22 styczeń 2006 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

Sądzę, że stoisz na przegranej pozycji bo dopiero od tego roku ma obowiązywać prawo, które zmusza uczelnię prywatną do podpisywania umowy cywilnoprawnej ze studentem o warunkach studiowania, a wiec będzie dotyczyć przyszłych studentów.

Zmieniony przez - Skarbowy w dniu 2006-01-22 14:46:49

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

schranz
 Wysłana - 22 styczeń 2006 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

tez mialem isc na zaoczne w szczecinie na informatyke w gospodarce i w sierpniu mi pisza ze niezrobili kierunku i musialem w ostatniej chwili zmieniac go

Majma
 Wysłana - 22 styczeń 2006 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

może wchodzi w grę zmiana uczelni na taką, która będzie potrafiła spełnić Twoje oczekiwania?

POZDRAWIAM

Gralu
 Wysłana - 23 styczeń 2006 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

Heh dziekuje za zainteresowanie. Chcialem tylko dodac ze to uczelnie PANSTWOWA (renomowana) studia dzienne. Czekam dalej na propozycje...

schranz
 Wysłana - 23 styczeń 2006 08:52      [zgłoszenie naruszenia]

jak ktos nie jest dobry w nauce to lepiej isc na byle jakie zaoczne niz np na jakies polibudy itd. i wyleciec po paru miechach i skonczyc w kamaszach hehe

Gralu
 Wysłana - 26 styczeń 2006 00:40       [zgłoszenie naruszenia]

Cos jeszcze??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

UCZELNIA WYZSZA OSZUKALA(??)!!!!!!

Warto przeczytać: klub i jego prawa | Źródła finansowania wybranej firmy | alkohol w rodzinie a pożyczki ojca - vol2 | Czynsz płatny z góry | Problem w pracy | Zniesławienie? | Kilka pytań dotyczących spraw sądowych | Vat marża a VAT | FIRMA robi ze mnie durnia i chyba grubo oszukuje ?! | Pogróżki telefoniczne | przewoznik lotniczy - problem z bagazem | problem z odzyskaniem pieniędzy | Umowa kupna sprzedaży | Czy zapłace podatek jesli ciocia zapisze mi gospodarstwo. | Konto w banku dla ucznia do handlu na allergo | dodatkowe ubezpieczenie NW? | rolowanie | z czego odlac | sex z matką | zabawa w doktora | drukarka hp 3100 | Psl | wikakoz | zegarek diesel | starszy | religia pytania | moje zdjątka gralu | zdjecia znanych aktorek | capsy | lata 90 | oddychanie beztlenowe | OPIS KONTROLEK BMW E91 | FOTKI SHOWUP | alvin | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.