FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2036 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
UE a Turcja 
[powiadom znajomego]    
Autor "UE a Turcja"   

Feat.
 Wysłana - 31 marzec 2008 22:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hej ;)

Jak to jest teraz z Turcja. Ma Ona jakies szanse na dostanie sie do UE? (mając jedynie ten mały skrawek w Europie) Pozatym jakie konsekwencje wiążą sie z przystąpieniem Turcji do UE (korzysci dla Turcji, dla UE, dla POlski itd) Czyli wszystko co wiecie na ten tema. Dzieki wielkie!!!

Pozdrawiam

olaf.baruda@gmail.com

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 31 marzec 2008 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

Sodoma i Gomora Polki by nam budowaly meczety dla swoich ciemnoskorych misiaczkow i pzrechodzily by na islam to ja juz wole LiD i pedalow

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Znawca -

RzEzNiKoZ
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

Jak Turcja wejdzie do UE to niestety trzeba bedzie sie zwijac za ocean albo do Australi.

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 01:13      [zgłoszenie naruszenia]

Noo, bo nas maczetami do krojenia kebabow wygonia

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Znawca -

CBR600
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 08:06      [zgłoszenie naruszenia]

Turcja juz jest w UE. Ten kraj nazywal sie kiedys Niemcy
Korzysci to ja zadnych nie widze. Tymbardziej, ze Europe zaczyna niszczyc polityczna poprawnosc. Z turkami do czynienia mialem tylko raz. Mlody sułtan Mustafa na swoim niemieckim rumaku rasy BMW. Mina tego goscia zanim walnal o glebe po rzucie przez plecy: bezcenna
Widze Klejcun, ze nie darzysz sympatia przybyszow znad Bosforu. Zle wspomnienia co do nich ?

mariosssss
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 09:31      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę że Unia będzie się broniła przed przyjęciem tego kraju jak się tylko da. Pewnie bedzie ich zwodzic że muszą zmienić dostosować się do standardów które będą coraz bardziej wygórowane a społeczeństwo tureckie aczej nie będzie mogło spełnić tych standardów ze względu na mentalność i religie i raczej Turcja nie będzie w UE

Zmieniony przez - mariosssss w dniu 2008-04-02 09:31:47

Nonsens
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nie widzę powodu dla którego Turcja ma należeć do UE. Ich powierzchnia terytorialna zaliczana do Europy jest malutka. Poza tym, to kraj islamski. Jestem negatywnie nastawiony do ich chęci przystąpienia.

KokoWKS
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 16:20     
 Usunięta przez ziemon za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

ziemon
LADY
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

kokowks - co ty za przeproszeniem pieprzysz?
sorry ale zaczynaja mnie juz wnerwiac dosc mocno ******ly ktore niektorzy wypisuja na tym forum
napisz sensownie o co ci chodzi i w kulturalnej formie

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

Noł Nejm.
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

Wg. mnie UE powinna byc zbliżona nie tylko pod względem gospodarczym ( UK - Polska ), ale także pod względem kulturowym oraz wyznaniowym. Niestety islam nie jest podobny do chrześcijaństwa, ani też kultura turecka/'bliskowschodnia' ma się nijak do 'europejskiej'.

Stanowcze NIE.

I rzeczywiście, jeśli UE będzie chciała się rozszerzac jeszcze bardziej na wschód, to będzie to koniec świata i wyjeżdżam do Kanady/Nowej Zelandii

I jak na razie widzę same '-', z czego największym jest niewątpliwie konkurencja dla naszych rodaków na zmywaku w UK

Zmieniony przez - Noł Nejm. w dniu 2008-04-02 19:54:11

Life-tec
 Wysłana - 3 kwiecień 2008 00:54      [zgłoszenie naruszenia]

Nie po to Sobieski ich wykroil, zeby teraz mieli wracac.
U nich to sa potrzebne dzialania "pokojowe". Tak jak to Bush robi z Irakiem HRHRHHRHHR. Pozniej wybielenie rasy i witamy w unii.

[http://www.youtube.com/watch?v=Ze1VM3JAbUM&feature=channel_page]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

UE a Turcja

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Zmniejszenie wydatków MON-u | Co byście powiedzieli na to, gdyby Kazimierz Marcinkiewicz i Rafał Dutkiewicz założyl | ŚWIŃSKA SPRAWA - KONIEC PRZYMUSOWYM SZCZEPIENIOM! | 17. 09. 1939 | Ameryka: Od Wolności do faszyzmu | Prezydent kontra premier, ale francuski | Plusy PRL | Miller się wkurzył? | macie swoj XXI wiek | Afera hazadrowa PO | USA vs ChRL | Co czytacie? | Jak pozbyć się absurdów prawnych | Nobel Obamy , polityka zrzuca maskę? | Jak sie robiło biznesy na przełomie ustrojów i nie tylko | Afera stoczniowa - PO %-) | drażli | kliczko | bula | dziwki | egonegon | osiema | pwsftvit | disturbed | podtlenek | vitoss | wizualizacje | 3ds max | Testoviron | -Testoviron | maciej8222@wppl | maciej8222 | nill555 | showup fotki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.