FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1627 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
UJ i ten ich usos - rejestracja do grup 
[powiadom znajomego]    
Autor "UJ i ten ich usos - rejestracja do grup"   

xeroboy
 Wysłana - 22 wrzesień 2010 22:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Kieruje temat do pozostalch studentow. Jestem na pierwszym roku UJ na wydziale FAIS. Przyjeli mnie juz na przedmioty i teraz sie musze do grup zarejestrowac. Udalo mi sie dojsc do takiego wirtualnego planu zestawy grup / edycja zestawu. Wykladly mam ustalone z gory ale nie wiem na jakie cwiczenia mam sie zarejestrowac i ile ich wybrac. Jak to rozegrac?

Never Dance Alone

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

UJ i ten ich usos - rejestracja do grup

Warto przeczytać: Jak najszybciej się uczyć? | Refleksje odnośnie rekrutacji na te same kierunki w róznych miastach. | technikum jaki zawod wybrac? | Bezpłatne wykłady( e-biznes) na WSEI Wawa | AM Szczecin | Studia weterynaryjne (jak wyglądaja i czy sa trudne?) | Nie wiem co robić... | Ratownictwo medyczne | Filmoznawstwo | Jakie Liceum Proponujecie?? | szkola srednia | akademia omnibus czy warto ? | Akademia Filmu i Telewizji w W-Wie. | UMK- pytanie | Studia zaoczne - wymogi. | Testy gimnazjalne | fajna strona | iwonka_87 | biedronka | renika | renia | petardy | kodeina | dzika karta | must be the music | angielskiego | jak najszybciej | accuface | patrz w lusterka | cilest | amber gold | Adobe Creative Suite 6 Master Collection 2012 PL | kozłoski | wygryw | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.