FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9777 razy ¬

ROZRYWKA | Emigracja
UK w ciemno 
[powiadom znajomego]    
Autor "UK w ciemno"   

AdrianHose
 Wysłana - 8 grudzień 2014 12:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Myślę o wyjeździe w ciemno do UK. Jakieś średniej wielkości miasto i na miejscu szukać po magazynach/ agencjach pracy. Język w miarę ogarniam.

Mam polskie uprawnienia na wózki widłowe. Czy tam są ważne?

Co jest niezbędne żeby legalnie pracować?

Napewno nr konta w banku a jak jest z nr NIN? Można zacząć pracę nie posiadając takowego? Bo podobno trzeba pracować żeby go wyrobić?

arminasot
 Wysłana - 8 grudzień 2014 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

po nowym roku sobie daruj, bo jest zastój, teraz do nowego roku mialbys pracy po 12h/ed a po nowym roku jak bedzie to czesto niepelne godziny np raz 6, raz 8, raz 3 h roboty :(

nin to mozesz sobie i podac wymyslony w agenturze, Zreszta najpierw dzwonisz do urzedu o tymczasowy nin

to co musisz miec to konto bankowe , mozesz podac kogos znajomego nawet...

jak w ciemno to tylko od wiosna/lato, teraz bym nie ryzykowal :(

AdrianHose
 Wysłana - 8 grudzień 2014 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Pod uwagę biorę też Holandię. Przeglądam w necie dużo agencji pracy typu Otto i inne. Macie jakieś opinie na temat pośredników pracy? Jakieś doświadczenia?

arminasot
 Wysłana - 8 grudzień 2014 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

w dziale emigracja czytaj, sa tematy o Nl itp...

w calej EU w okresie ziomowym jest ciezko o joba...

"jezyk w miare ogarniam?" czyli ?

ps. ile masz na wyjazd ?

bo skonczyly sie czasy typu, mam w kiermanie 100F i rucham na podbój UK

Zmieniony przez - arminasot w dniu 2014-12-08 17:07:43

LuigiPL
 Wysłana - 8 grudzień 2014 23:58      [zgłoszenie naruszenia]

No tydsiąc funtow winien ci wystarczyc, ej

Take the highway to the end of the night
Take a journey to the, bright midnight

AdrianHose
 Wysłana - 9 grudzień 2014 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

Z tysiaka bym miał. Powysyłałem wczoraj po różnych agencjach aplikacje. Już od rana mam telefony. Chodzi o robotę w Holandii gdzieś na magazynie przy zbieraniu zamówień. Wózkiem coś pojeździć.

Wiadomo teraz przed świętami roboty będzie dużo to i dzwonią.

Tak myślę jechać i tak tu nic nie mam na święta do roboty. Posiedzieć 3tyg pewnie góra miesiąc. Sprawdzę trochę swój język. Wyrobią mi nr sofi. Później można szukać coś samemu.

Ogólnie jak się czyta na niecie opinie o polskich agencjach to delikatnie mówiąc szału niema. Ten okres przedświąteczny myślę, że z robotą będzie spoko.

qpen
 Wysłana - 9 grudzień 2014 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

nie dostaniesz roboty na miesiąc przez agencje

arminasot
 Wysłana - 10 grudzień 2014 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

adrian , wbij na maila

LoczekZG
 Wysłana - 14 grudzień 2014 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mieszkam w Leicester, rodaków naszych multum, w sumie całe miasto emigranckie (podobno 49% ludzi ma tutaj tylko obywatelstwo, ale nikt nie powiedział, że to rodowici wyspiarze). Jednak ma swoje plusy, tanie pokoje w porównaniu do innych miast w UK choć standard też nie jest super. Do tego środek wyspy, skrzyżowanie autostrady M1, M6 oraz M69 dzięki czemu myślę jest tutaj pełno magazynów, fabryk. Niestety prawdą jest, że pracy przez agencję po nowym roku mniej będzie, choć zależy jak się trafi, wielu znajomych nie narzeka. Agencji pracy także pełno. Ne wózki widłowe refresh by się przydał, koło 90+ funtów koszt i zajmuje tylko jeden dzień.

wektor323
 Wysłana - 25 styczeń 2015 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli jesteś jeszcze w PL napisz do mnie na prv,pracy Ci nie załatwię - jeżeli nie będziesz zaradny,ale mogę Ci poradzić w które miejsce uderzyć. pozdro

sonia90
 Wysłana - 29 styczeń 2015 00:15      [zgłoszenie naruszenia]

Polecam Irlandie, pracę można dostać bardzo szybko ale wstrzymaj się jeszcze chwile, najlepiej wjechać w marcu/kwietniu

[http://www.30kolorowanek.pl/]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

UK w ciemno

Strony: 1 2 3