FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 845 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
UMOWA NA TATE A GRANICA 
[powiadom znajomego]    
Autor "UMOWA NA TATE A GRANICA"   

tetsuo86
 Wysłana - 29 marzec 2007 18:53       

Przeniesiona przez Skarbowy z działu 'Motoryzacja ARCHIWUM'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,niedlugo jade po autko do niemiec,chcialbym,aby auto w polsce bylo zarejestrowane na tate(tansze oc) niechce ruszac logikii,wiec pytam sie Was,jak to zalatwic z niemcem i wogole. Pozdrawiam

Danielloo
 Wysłana - 29 marzec 2007 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

a co ma niemiec do polskiego OC ?
a sprobuj spowodowac kolizje na ojcowym OC. za***ie cie

Sześć cylindrów mnie napedza , a w chacie głód i nedza.
Dużo gazu i sprzęgło od razu
Zamiast krwi etylina, zamiast serca turbina.

bartus_
 Wysłana - 29 marzec 2007 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

przydałby sie dokument tożsamości tatusia

poza tym zależy na kogo trafisz ... jak to z ludźmi - jeden Ci pojdzie na reke, a inny powie zebys mu dał spokój.

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

tetsuo86
 Wysłana - 29 marzec 2007 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi mi bardziej,czy moge np umowe spisac na kogos innego i przez granice przejade na tym ? albo normalnie na mnie spisac imowe,a potem jakos przekrecic w polsce i tacie"darowizne" zrobic ? niewiem

Pawel87a
 Wysłana - 29 marzec 2007 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

ja tak zrobilem auto w niemczech kupilem na siebie przejechalem przez granice a potem zrobilem darowizne na ojca mial 60 % znizek ubezpieczylem auto w alianzie bo tam jest tak albo bylo :P ze jak bedziesz mial wypadek (oby nie) to znizka leci tylko na to auto a nie ogolnie ojcu

kolos_r1
 Wysłana - 29 marzec 2007 21:25       [zgłoszenie naruszenia]

samochod moze byc twoja wlasnoscia a zarejstrowany na ojca!!! w dowodzie masz napisane wlasciciel i tam dane i zarejstrowany na i tam maz dane i maga sie roznic!!! ja np mialem motor umowe na siebie a zarejstrowany na ojca!!! w dowodzie byly jego i moje dane!!

.......

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

UMOWA NA TATE A GRANICA

Warto przeczytać: renault scenic | Wał czy nie wał ? | Motorower?? | Jazda samochodem z usa po polsce ???? | camaro - odrestaurowanie | odpadły naklejki z tablic rejestracyjnych | skasowalem fure :-( a wiosna idzie.. zale sie | trike | warsztaty do przeróbki anglików | Jaki olej - polonez 1,6GLI | ile za mycie samochodu? | Mam X kasy na zakup, jakie auto proponujecie? | seat toledo | Skrzynie biegów- nowoczesne rozwiązania- pytanie | 100 Lat Gejku!!! | Podstawy | wnętrz | prezydent | dodge caliber | dopalacze wrocław | tu 154 | szkliwiak operacja | krzesło | 14 latka | retro | shield | podeójne | s animal opowiadania eks aon | s animal opowiadania eks aon | pogrubić penisa | s animal opowiadania eks aon | houston mamy problem kleo | houston kleo | co ostatnio oglądałeś | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.