FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13131 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
UPRAWNIENIA SEP 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "UPRAWNIENIA SEP"   

jacek_102
 Wysłana - 5 styczeń 2008 10:30       

Przeniesiona przez Pan Śmierć z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam okazje robić w szkole za pół darmo uprawnienia Stowarzyszenia Elektryków POlskich do pracy przy napięciu 1kV. Tylko nie wiem czy warto je robic, bo ważne są przez 5 lat. Dodam że ucze się w technikum elektronicznym, ale wątpie żebym zdał egzamin i uzyskał tytuł technika a swoją przyszlośc wiąże bardzije z budownictwem... Czy ktoś ma te uprawnienia, co one dają??

Mada_182
 Wysłana - 5 styczeń 2008 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze to jakiś papier i do tego za pół darmo

You say I'm selfish
I agree with you on that

Jonin_Shadow
 Wysłana - 5 styczeń 2008 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

Kolega pisze, że chce iść w strone budownictwa. Papier jest ważny 5 lat. Zanim zrobisz inżyniera na budownictwie papier wygaśnie.

Z drugiej strony pozyskasz nową wiedzę i może na studiach będziesz mógł dorobić jako naczelny elektryk - zatem iść warto

Neo3
 Wysłana - 5 styczeń 2008 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

jak mozesz zrobic za póldarmo to rob, pozniej troche to kosztuje a przyda sie jak bedziesz po szkole chciał isc do jakiej spracy,
wiem bo sam jestem elektrykiem ale uprawnien SEPowskich nie mam bo studiuje i nie potrzebuje

Zmieniony przez - Neo3 w dniu 2008-01-05 11:27:30

MotorSport Technology.

xxx320
BUKA
 Wysłana - 5 styczeń 2008 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam uprawnienia na wózki widłowe... może się nie przyda ale połowe płaciła firma w której wczesniej pracowałem... To zrobiłem<yes>

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

slaweh
 Wysłana - 5 styczeń 2008 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

każdy papier jest dobry/może sie przydac. Nigdy nie wiadomo co bedziesz robił w życiu

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Kisielu
 Wysłana - 5 styczeń 2008 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

posluchaj! jak masz okazje to rob SEPa!!

ja tez jestem tech elektronik i w naszej szkole porzucili takie robienie uprawnien. wraz ze zmiana systemu nauczania. tfu!
sluchaj: robisz w szkole i zdasz na pewno(wszyscy zdaja, aby komisja miala co pic) po 5 latach Ci wygasnie to przedluzasz tylko. bez zadnych egzaminow(u nas to jest kwestia "pol litrowa")

jak bedziesz chcial zrobic kiedys to wybulisz ze 200-300 zeta, a teraz zaloze sie ze placicie 20-30zeta. czyz nie?

przejdzmy do rzeczy sprawy. po co Ci to? ano jesli budowniczym bedziesz to bedziesz mogl klasc instalacje w domach. wiesz jak sie wtedy zarabia?
uprawnienia do 1kV mozna rozszerzyc do wiekszych napiec. wtedy to jest dopiero zarobek.

rob "zolty papier" i sie nie zastanawiaj. pozdr

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 5 styczeń 2008 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

ja je mam juz z 2-3 lata.
co one daja to przeczytaj na stronce - tam chyba jest eksploatacja i prace do 1 kV, tyle.

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

chłopek
 Wysłana - 5 styczeń 2008 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

robilem je w 2003 roku tez w szkole i w sumie do niczego mi sie nie przydaly. otrzymujac je legalnie bedziesz mogl zrobic jedynie pomiary, konserwacje instalacji ewentulanie wymienic zarowke
do reszty sa potrzebne inne uprawnienia takze w budowlance SEP 1kV jest malo przydatny...
chociaz jak to mawiaja, dobrze jest miec duuzo papierow, nawet tych nieprzydatnych

blablabla

Mikhaił
 Wysłana - 31 maj 2009 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

witam, nie orientujecie sie jakie sa wymagania zeby zrobic sepy na 110kV?

O losie
 Wysłana - 31 maj 2009 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

ja ide jutro na teorie a w srode mam egzamin
place 120 zl z groszami o wiele taniej niz w firmach gdzie to sie robi
jak sie idzie na elektryka do pracy to patrza na taki papierek

w deche jestem
albo w dwie dechy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

UPRAWNIENIA SEP

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Ksiazki do matury | Noc badaczy | Amnestia dla maturzystów podpisana | Konkurs dla studentów uczelni technicznych | Kalendarz roku szkolnego 2006/2007 | Kto zaczyna studia od lutego na PW | Odpowiadasz - nie patrz na nauczyciela | Internetowa Giełda Podręczników | szkoła detektywów i pracowników ochrony | Co po Humanie!!?? | Do szkoły bez komórki | Różnica miedzy gimnazjum a liceum-technikum | Wszechnica Świetokrzyska | Studia niestacjonarne zdrozeją! | Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego. | prywatne uczelnie | migdały | roxy22 | roxy | rex | Bankier | oficer nawigacja | Wróżbta Maciej | pobicie | saa | sterydy | wałbrzych | karinka292985 | beyonce | mariusz | mariusz max | wakacje | filologia | Fahrenheit | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.