FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2571 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
UP Lublin 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "UP Lublin"   

Fotiti
 Wysłana - 5 maj 2015 20:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Są tu jacyś studenci UP ew. osoby które znają te uczelnie?
Chciałem sie dowiedzieć coś o tej uczelni,jak tam jest z poziomem nauczania,trudnością zdawania itp

Bany_
 Wysłana - 6 maj 2015 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopie, poziomu akademii relaksu nie ma sensu komentowac )

Fotiti
 Wysłana - 6 maj 2015 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

Coś więcej mógłbyś napisać? sog wleci.

Bany_
 Wysłana - 7 maj 2015 09:05      [zgłoszenie naruszenia]

nie studiowałem tam, ale wszyscy wiedzą, że poziom up jest do bani. Jak jesteś robakiem studenciakiem, co starzy dają kasę, to idź na up, wybierz sobie akademik na Felinie (bodajże Kasablanka i Kalifornia są najbardziej melanżowe) i przepij 5 lat z ziomeczkami.

A tak w ogóle to jaki kierunek kolego chciałbys obrać?

Bo jeśli chodzi o lubelskie uczelnie/wydziały, to te jedynie sensownie trzymające poziom to:

Wydział Budownictwa i Architektury POLLUB
Lekarski na UM

to by było na tyle

Zmieniony przez - Bany_ w dniu 2015-05-07 09:10:47

Fotiti
 Wysłana - 7 maj 2015 09:40      [zgłoszenie naruszenia]

Nad kierunkami jeszcze się zastanawiam.
Nie mam zamiaru być studencakiem robakiem bo straszne wkvruwiają mnie typowi studenci (he he piwko,melansz,siudme terminy),chciałbym jednak się czegoś nauczyć,a z drugiej strony,może to głupio zabrzmieć nie chcę oblać studiów na jakiejś głupocie,bo już pół roku zmarnowałem.

UP mnie kusiło bo z przedmiotów szkolnych zawsze było mi po drodze z biologią. Chybą wkładając własne zaangażowanie w studia na tej uczelni idzie coś wynieść? Czy dać sobie spokój ?

Lynn66666
 Wysłana - 7 maj 2015 15:23       [zgłoszenie naruszenia]

daj sobie spokój ze studiami przyrodniczymi

"Uwielbiam ten reżim treningowy i dietetyczny,
gdy ciało się zmienia podczas przygotowań do zawodów."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

UP Lublin

Warto przeczytać: Dziennikarstwo w liceum | Chcesz iść na studia? Zajrzyj najpierw tutaj. | 3800zł - dużo? | Master Degree @ SGH | Texas | Harvard, Oxford, Cambridge | studia wieczorowe | Jaki język wybrać | Chirurg-informacje | Śląska Akademia Medyczna | Jakie polecacie uczelnie ekonomiczne? | Koniec roku - czy to prawda | PLAGIAT | Mikrobiologia ? | Uniwersytet czy Politechnika | Polityka nr 22 - Ranking uczelni 2006(maturzysto) | W ramach wymiany Międzynarodowej twoja klasa gości grupę studentów z Angli Organizujesz dla nich konkurs wiedzy o Polsce Napisz ogłoszenie w którym podasz | budo | prezes85 | dudnienia różnicowe | perfumy męskie | Ibiza Rzasnik Dj Dancer @ Pumping On Ibiza (150912) | skocznybob | NAGIE POLKI | Ibiza Rzasnik Dj Dancer @ Pumping On Ibiza 150912 | grandwwa | bmw e36 318i 93 94 | bmw e36 318i 93 94 100 300 euro | swiadectwa zwyciestw dobra i milosci | ekwador | literatura przedmiotu | przyszłośc | nuda w pracy | brykieciarka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.