FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 931 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
US Airforce 
[powiadom znajomego]    
Autor "US Airforce"   

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 14 lipiec 2010 22:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, naszła mnie taka rozkmina. Jeżeli ktoś chciałby iść do wojska w Stanach, jest taka możliwość i ewentualne szanse, aby Polak dostał się tam do armii, przykładowo do lotnictwa? Czy testy sprawnościowe i zdrowotne są tak samo stricte jak u nas w Dęblinie? Co trzeba mieć ukończone, aby móc podjąć naukę i szkolić się w wojsku na pilota? Aha i jak oni w ogóle patrzą na obcokrajowców?

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

minner
SZPIEG
 Wysłana - 15 lipiec 2010 09:16      [zgłoszenie naruszenia]

Info masz tu: [http://www.dallas.pl/viewtopic.php?t=593&sid=3b8ac3261c1e76254a42f4f13d561bcb]

tu: [sladamikonkwistadorow.blog.onet.pl/Grzechotnik,2,ID99437970,DA2006-05-27,n]

tu: [http://www.meritum.us/2009/02/16/us-army-zaprasza-polakow/]

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 15 lipiec 2010 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki, sog nie wszedł

ButcherFly
 Wysłana - 16 lipiec 2010 07:20      [zgłoszenie naruszenia]

Co do wymogów zdrowotnych to są dużo niższe, bo jeśli tam wykryją u kandydata jakąś nieprawidłowość to on może się prywatnie "na to" ubezpieczyć i w razie incydentu zarówno jemu jak i USAF wypłacane jest odszkodowanie.

Bez patetycznych cytatów

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 16 lipiec 2010 16:12       [zgłoszenie naruszenia]

^ O to właśnie chodzi, miałem chęc do Dęblina walić, ale z racji tego, że mam okulary, nawet nie marnowałem czasu i pieniędzy.
Niedawno zacząłem się zastanawiać nad taką opcją po studiach bo właściwie co mnie tu trzyma? Ale jeszcze minimum 3 lata do namysłu.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

US Airforce

Warto przeczytać: Kastety | Emiter fal milimetrowych - broń 2010r. | Wojsko i inne... | uchyalenie się od WKU | Broń Ostra | Shotgun ASG | Filmiki | proca | odwołanie sie | potrzebuje fachowej rady -replika pistoletu | wyjazd do iraku | Akademia Morska | Kastet | czy jako cywil mogę nosić mundur polowy? | Za granice | Pistolet Legalnie ? | sutki | DO ROBOTY | murzyn | pewność siebie | bmw 1 | gdzie vin w q7 | toastmasters | atraktor | gospel | wesele toast | meska | opowiadania sex kobiety z koniem | oasis | gey | iga | jak tańczyć na dyskotece | jan old nostradamus atraktor | motyw buntu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.