FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3895 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
US Open 2013 
[powiadom znajomego]    
Autor "US Open 2013"   

WojTAS7
 Wysłana - 15 sierpień 2013 20:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

The 2013 US Open will be a tennis tournament played on outdoor hard courts. It will be the 133rd edition of the US Open and the final fourth Grand Slam event of the year. It will take place at the USTA Billie Jean King National Tennis Center, and run from 26 August to 9 September .
Andy Murray and Serena Williams are defending champions in singles events.

źródło: en.wikipedia.org

Jak stawiacie? Kto wygra turniej u pań i u panów? Moim zdaniem Serena Williams i Rafael Nadal.

Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2013-08-15 20:50:39

Specjalista -

WojTAS7
 Wysłana - 15 sierpień 2013 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

W tym sezonie organizatorzy US Open przygotowali rekordową pulę nagród. W ostatnim tegorocznym Wielkim Szlemie do wygrania będzie 34,3 mln dolarów. Zwycięzcy singla kobiet i mężczyzn mogą zgarnąć rekordowe nagrody w historii tenisa - 3,6 mln dol.

Taka sytuacja może się zdarzyć, jeśli w imprezie triumfują zwycięzcy Emirates US Open Series, czyli serii letnich turniejów poprzedzających szlema na Flushing Meadows. Szansę na zajęcie pierwszego miejsca w tej klasyfikacji wciąż ma Agnieszka Radwańska. Jeśli Polka rzeczywiście by w niej zwyciężyła, a później okazała się najlepsza w US Open, otrzymałaby podstawową premię w wysokości 2,6 mln dolarów i 1 mln dolarów bonusu. Czyli w sumie wspomniane na wstępie 3,6 mln dol.

Oto, jak wyglądają podstawowe premie (bez bonusów za US Open Series) w tegorocznym US Open. Stawki dotyczą mężczyzn i kobiet:

Zwycięstwo - 2,6 mln dol.
Finał - 1,3 mln dol.
Półfinał - 650 tys. dol.
Ćwierćfinał - 325 tys. dol.
IV runda - 165 tys. dol.
III runda - 93 tys. dol.
II runda - 53 tys. dol.
I runda - 32 tys. dol.

Na wszystkich szczeblach imprezy to wzrost o około 40 procent w porównaniu z poprzednim sezonem.

źródło: przegladsportowy.pl

Specjalista -

WojTAS7
 Wysłana - 15 sierpień 2013 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

Najdziwniejsza mistrzyni Wielkiego Szlema kończy karierę

Przegrała mecz w Cincinnati i odchodzi. Francuzka Marion Bartoli, ostatnia mistrzyni Wimbledonu, uznała, że nie ma już zdrowia do sportu.

Ledwie minął miesiąc z kawałkiem od jej wielkiego, jedynego wygranego finału Wielkiego Szlema, a już trzeba się żegnać z 28-letnią Francuzką.

Przyjechała do Cincinnati rozpocząć sezon na kortach twardych, przegrała w drugiej rundzie z Rumunką Simoną Halep 6:3, 4:6, 1:6 i na konferencji prasowej powiedziała, że to koniec.

- To był ostatni mecz w mojej karierze. Przykro mi. Właśnie poczułam, że nadszedł czas, by się wycofać. Moje ciało już nie wytrzyma więcej tenisa, zwłaszcza ścięgna Achillesa, które tak bolą, że często nawet nie mogę normalnie chodzić. Chcę zawsze robić wszystko na 100 procent, ale ciało mi na to nie pozwala. Zużyło się przez minione lata. Wyczerpałam cała energię. Powinnam zacząć przygotowania do następnego turnieju, a serce i rozum powiedziały, że nie, że wystarczy. Zadzwoniłam do taty, powiedziałam mu. On mnie zna, świetnie widział moje znużenie przed wyjazdem do USA, zrozumiał i powiedział, że wspiera mnie we wszystkim, co zrobię - oświadczyła tenisistka.

Była, jak widział tenisowy świat, inna niż wszystkie. Miała niepodrabialny styl gry, którego nauczył ją ojciec Walter, lekarz, który też patrzył na tenis tylko po swojemu.

Mimo to Marion wygrała US Open juniorów, bywała w pierwszej dziesiątce świata, w cyklu WTA wygrała 8 turniejów singlowych i 3 deblowe, doszła do półfinału Roland Garros i dwa razy do finału Wimbledonu. Drugi z nich wygrała, za 47. wielkoszlemowym podejściem - to jej mały rekord świata.

Odchodzi z prawie 12 milionami dolarów na koncie.

źródło: rp.pl

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 15 sierpień 2013 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatnio wylecialem z obiegu i nie wiem za bardzo co i jak, ale stawiam na Djokovica u Panow i na Williams u Pan

w ich przypadku niespodzianki sie juz powinny skonczyc po Wimbledonie

WojTAS7
 Wysłana - 15 sierpień 2013 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

US Open: Jo-Wilfried Tsonga zrezygnował ze startu

Francuz Jo Wilfried Tsonga wycofał się z rozpoczynającego się 26 sierpnia US Open, ostatniego turnieju wielkoszlemowego w sezonie. Powodem absencji tenisisty, jak wyjaśnił na łamach L'Equipe, jest kontuzja lewego kolana.

Zajmujący ósme miejsce w rankingu ATP Tsonga zrezygnował z występów na twardych kortach w Nowym Jorku po tym, jak przez ponad miesiąc nie był w stanie poradzić sobie z przedłużającym się urazem kolana.

- Nie zamierzam wystąpić w US Open. Obecnie muszę zadbać o siebie i upewnić się, że będę gotowy do gry na sto procent. Powód mojej decyzji jest prosty. Lekarze powiedzieli mi, że potrzebuje co najmniej dwóch miesięcy, aby częściowo powrócić do sprawności i pięciu miesięcy, jeżeli chcę być całkowicie zdrowy. Będę potrzebował tego czasu, żeby w pełni naładować akumulatory, przez co nie zdołam wystąpić na US Open - powiedział w wywiadzie dla L'Equipe Tsonga.

Najwyżej notowany francuski tenisista nie wystąpił w żadnym turnieju rangi ATP World Tour od czasu porażki w 2. rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu pod koniec czerwca, kiedy to doznał zerwania ścięgna rzepki lewej nogi. Od tamtego czasu wciąż zmaga się z kontuzją, z tygodnia na tydzień przeciągając swój powrót na kort. Wycofał się m.in. z turnieju w Montrealu, czy z imprezy rangi ATP Masters 1000, która rozgrywana jest obecnie w Cincinnati.

- To byłaby z mojej strony głupia i nieodpowiedzialna decyzja, jeżeli zdecydowałbym się wystąpić na Flushing Meadows w Nowym Jorku. Jednak sądzę, że wszystko, co mi się przytrafiło bardzo mnie wzmocni. Ciężka sytuacja, w której się znalazłem, niezwykle mi pomogła. Wiem dokładnie co mam robić i jak dużo czasu zajmie mi powrót na sam szczyt. Gdy coś mnie boli, walczę jeszcze bardziej. Do gry wrócę jeszcze lepszy i silniejszy - dodał finalista wielkoszlemowego Australian Open 2008.

- To moje kolano dyktuje mi tempo rehabilitacji. Mam nadzieję, że uda mi się powrócić na koniec sezonu. W przyszłym miesiącu chciałbym wystąpić w Metz (16-22 września). Jestem do tej nowej dla mnie sytuacji nastawiony optymistycznie - zakończył srebrny medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w grze podwójnej.

źródło: eurosport.onet.pl

Specjalista -

G.K
 Wysłana - 16 sierpień 2013 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

My tu gadu gadu o us open, a w cincinnati djokovic odpada z wielka stopa isnerem, federer gra o 1:00 w nocy z nadalem murray tez cos ledwo zipie z berdychem poki co. Turniej niespodzianek troche, wiec byloby zaje.biscie, gdyby jeszcze dziadek skopal dvpe rafajelowi, choc sam w to nie wierze.

Zmieniony przez - G.K w dniu 2013-08-16 22:09:30

"I know one thing,
Anything is better than that 1 train"

WojTAS7
 Wysłana - 16 sierpień 2013 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Paaaanie, 2-0 Nadal

Specjalista -

G.K
 Wysłana - 16 sierpień 2013 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

Przynajmniej wrocil do swojej starej 90-calowej glowki, wiec poszedl po rozum do glowy. Nie bedzie tyle niewymuszonych bledow. Mam nadzieje.

"I know one thing,

Cinoj
MMA tajper
 Wysłana - 16 sierpień 2013 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Uja tam, Roger win, peffka

"... Pokaż mi jak kochać ludzi, potrafię ich tylko niszczyć,
A karmę przesłania wciąż egoistyczny instynkt..."

MMA, panowie, MMA!

Znawca -

WojTAS7
 Wysłana - 16 sierpień 2013 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

Korwa, w normalnych okolicznościach to byłoby dla mnie coś z rodzaju MUST WATCH, ale już unormowałem zegar biologiczny i należałoby kłaść się spać.

Wie ktoś może czy jest jakaś stronka, gdzie umieszczają CAŁE mecze tenisowe? Albo, czy ktoś to wrzuca na jakieś inne serwisy?

Specjalista -

G.K
 Wysłana - 16 sierpień 2013 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

Ja zas zadowolony czekalem na meczyk w TV, ogladam sobie djokovica i murraya i sie okazuje, ze najwazniejszy chyba do tej pory mecz tego turnieju nie leci na glownym polsat sport, tylko w extra (ktorego nie mam), a na glowny wrzucili boks. Ja *******e, sciana. Nie wiem, czy mi sie chce na streamie to ogladac, chyba lepiej poczekac az wrzuca w hd na youtuba.

Kiedys znalem taka strone, ale nie pamietam nazwy i to bylo ze 3 lata temu. Sporo meczow tam bylo. Jak ktos cos takiego znajdzie to wrzucac tu linki.

Zmieniony przez - G.K w dniu 2013-08-16 23:57:40

"I know one thing,

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

US Open 2013

Strony: 1 2 3 4 5