FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 655 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Ubezpieczenie samochodu 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ubezpieczenie samochodu"   

KozaSHC
 Wysłana - 23 luty 2010 18:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wiec od razu przechodze do rzeczy.

Posiadam samochod, skonczylo sie w nim ubezpieczenie, a ja chcialbym je sprzedac, czy sa jakies ubezpieczenia miesieczne, dwumiesieczne? Jest kupiec na ten moj samochod, ale chce abym oplacil mu te auto. Dlatego ja chetnie bym mu wykpil takie cos na miesiac i sprzedal samochod :) Czy jest takie cos? Dzieki z gory za odpowiedz.

esik
 Wysłana - 23 luty 2010 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

Weź OC na rok normalnie, ale weź płacenie kwartalne i opłać 1/4. Stówy nie przekroczy pewnie, więc i wilk syty i owca cała

"Czytajcie Eulera, czytajcie go - jest mistrzem nas wszystkich."
- Pierre Simon de Laplace

cooltras
 Wysłana - 23 luty 2010 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie jw. Opłatę możesz rozłożyć na raty i wtedy nie płacisz całości a resztę (o ile kupujący nie zrezygnuje z tego ubezpieczyciela)zapłaci już sam.

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

KozaSHC
 Wysłana - 23 luty 2010 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

Można i tak :) I druga sprawa to jak kupie samochód i powiedzmy ubezpieczenie jest w HDI, a chce zmienic np. na WARTE, a w HDI jest aktualne jeszcze na 10 miesiecy, to mam miesiac na wymowienie umowy. Tak slyszalem, czy to prawda?

cooltras
 Wysłana - 23 luty 2010 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

Masz miesiąc na to,żeby zdecydować czy zostajesz przy tym starym czy rozwiązujesz umowę,ale skoro jest opłacone jeszcze na 10 miechów to po co wymawiać??

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

elgoff
 Wysłana - 23 luty 2010 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

I tak trzeba rekalkulować składkę.

o0o0o

esik
 Wysłana - 23 luty 2010 20:21       [zgłoszenie naruszenia]

Prawda, rekalkulować, albo zerwać.

"Czytajcie Eulera, czytajcie go - jest mistrzem nas wszystkich."
- Pierre Simon de Laplace

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ubezpieczenie samochodu

Warto przeczytać: przykąłd obrony koneicznej i jeszcze jdno pytanko | Amortyzacja | jak zarobic zeby sie nie narobic%-) ? | fitness Club | pytania dotyczące stażu | podatek od wzbogacenia się... | Jaki biznes za 100.000 zł? | polskie prawo drogowe | wypowiedznei warunków umowy o prace [wzór dokumentu potrzebny] | zarobki | Odpowiedzialność na allegro | Błąd w nazwisku na prawie jazdy | Jutro sprawa jak sie bronić? | koszty sadowe | "chuliganka" - jaka kara? | skarbówka mnie męczy | The Body Issue | pleyboy ckm | OR MO | php | jeff | kawalerski | mieszkanie z rodzicami | striptiz | kariera ala stonee13 | stonee13 | starovar | hip hop raport | toksyczny | milena radecka | konkurs najlepsze | gosia glaser | sex z koniem | theoretical bets | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.