FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4157 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Uczucie wygasa. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Uczucie wygasa."   

sadboy
 Wysłana - 18 maj 2009 15:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.

Mam dosyć dziwną sytuacje z dziewczyną i chciałbym poznać wasze opinie na ten temat. Zaczne od początku:

Jestem z dziewczyną 10 miesięcy. Związek jak najbardziej udany, pełen uczucia, miłości. Wiadomo są wzloty i upadki ale ogół raczej na plus. Dla mojej dziewczyny jestem pierwszą największą miłością, wiele razy mi to udowadniała jak mnie kocha, szczególnie to widziałem przy codziennych czynnościach - jak się cieszyła jak się spotykaliśmy, jak pisała, jak tęskniła.

No i tydzień temu miała urodziny, caly dzień oczywiście był zaplanowany. Podobno bardzo się jej podobał, wyszedłem od niej ok 23 i wszystko wyglądało na normalny wieczór. No ale właśnie, od tamtego wieczoru zaczeła płakać.
Następnego dnia znowu to samo było i w sumie tak do dnia dzisiejszego. Ma bardzo zmienne humory, w jednej sekundzie tętni miłością do mnie a minute poźniej jest smutna i zła, zaraz zaczyna płakać. Oczy wieczorami ma całe zapuchnięte.
Oczywiscie z nią rozmawiałem wiele razy o tym, starałem się wyciągnąć skąd to się bierze, no i uzyskałem wyjaśnienie w które tak średnio chciało mi się wierzyć, ale po milionie rozmów myśle ze to jest prawdziwy powód.

A więc twierdzi, że tamtego wieczora jak poszedłem nie było już w niej takiego szczęścia, takiej tęsknoty, takiej radości z naszego związku, że z dnia na dzień coś sie zmieniło. No i od tamtej pory podobno czuje jakby ktoś jej zabierał to wielkie uczucie do mnie, że to słabnie i ona nie może się z tym pogodzić.

Jestem troche tym zmęczony wszystkim i zastanawiam się czy to jest jakiś kryzys, czy początek końca.

Przyznam że zależy mi na niej i średnio mi sie widzi kończenie tego, no ale niczego na siłe nie wskóram.

Co sądzicie?

nieuczciwy
 Wysłana - 18 maj 2009 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

Puściła się z innym ale nie ma odwagi powiedzieć wprost, stąd te lamenty. Zaraz usłyszysz że się zagubiła i musi to przemyśleć
Olej ją

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Znawca -

fredens
 Wysłana - 18 maj 2009 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

jw

Pewnie nie tylko ty jej zaplanowałeś urodzinowy dzień

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 18 maj 2009 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

dnia na dzień coś sie zmieniło.

Z dnia na dzień się takie rzeczy nie biorą.

No i od tamtej pory podobno czuje jakby ktoś jej zabierał to wielkie uczucie do mnie, że to słabnie i ona nie może się z tym pogodzić.

Ktoś jej "coś" daje, a nie zabiera

"ONA NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ"

Ona już się z tym dawno pogodziła.

/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-05-18 15:34:53

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Rosashi
 Wysłana - 18 maj 2009 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Zbi%C3%B3r_tekst%C3%B3w_w_stylu_zosta%C5%84my_przyjaci%C3%B3%C5%82mi_%25-_-t604839.html] mozliwe ze niedlugo uslyszysz cos z tego bogatego zbioru^^

a na poważnie skoro juz nie czuje takiej tesknoty, to moze zwyczajnie zbyt czesto sie widujecie troche odpoczynku moze pomoc

sadboy

No własnie w dniu urodzin byłem z nią od godziny 13.30, a wcześniej dzwoniła ciągle do mnie żebym przyjechal.

Ja się generalnie czułem bardzo pewnie w tym związku, widziałem jej zaangażowanie i to ja częściej sobie olewałem niż ona.
A jej zachowaie zmieniło się o całe 180 stopni z dnia na dzień.

Własnie szkoda mi tak tego olewaać odrazu, wiem ze patrząc na to rozsądnie to nie ma sensu tego ciągnąć, ale nie chce odrazu oddawać.

Jeszcze jedna uwaga, w tamtym dniu dostała okresu rano, jeśli kogos to interesuje

Lunar

Mam dosyć dziwną sytuacje z dziewczyną

czyli przeciętną sytuację

cóż rzec..
ciężko nie zgodzić się z panami
coś się dzieje, a jeśli ciebie do siebie dziewucha nie dopuszcza, to znaczy, że pupcia

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

sadboy
 Wysłana - 18 maj 2009 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

a jeśli ciebie do siebie dziewucha nie dopuszcza, to znaczy, że pupcia

Co masz na myśli nie dopuszcza?

Kr4x
 Wysłana - 18 maj 2009 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

Że gówno ze związku

Pokaż jej że Ci zależy, postaraj sie przez jakiś czas, zrób to dla własnego spokoju żeby potem nie mogła Ci zarzucić że sie nie starałeś oraz żębyś nie miał wyrzutów sumienia. Potem wystarczy że ją osrasz, możliwe że sie jej odwidzi jak ten drugi gość bedzie ****, albo skonczy sie jej okres.

God does not like you. He never wanted you. In all probability, he hates you.

Znawca -

MarvBoy
 Wysłana - 18 maj 2009 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

hahah tak jak ktoś napisał wyżej, puściła się z innym bankowo inaczej by ją tak sumienie nie gryzło.

Ekspert -

sadboy
 Wysłana - 18 maj 2009 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

Czy to jest kvrwa powód do śmiechu?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Uczucie wygasa.

Strony: 1 2