FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4580 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Ulubiony filozof oraz tekst filozoficzny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ulubiony filozof oraz tekst filozoficzny"   

Tadeknorek
 Wysłana - 20 styczeń 2008 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

Bo to prawda, razem z tym, że się wydaje

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 21 styczeń 2008 07:29      [zgłoszenie naruszenia]

nom, równie dobrze można sobie wyobrażać jakąś kulturę bez sztuki, filozofii, instytucji czy związków rodzinnych.... :-/ Zawsze efekt ten sam - na poziomie dzisiejszej wiedzy tak prawdopodobne jak krzyżówka słonia z mrówką....

Zmieniony przez - Grundman w dniu 2008-01-21 07:31:05

Namaste!

Ekspert -

Tadeknorek
 Wysłana - 26 styczeń 2008 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma co gdybać, tym bardziej, że religia istnieje od czasów ludzi pierwotnych i ewoluuje od tamtych czasów jako mrzonmi przekazywane z pokolenia na pokolenie (relacja typu rodzice-dziecko), pewne prawdy chociaż prawdami nie są, dzieciom się podaje. Ale to nie ten temat, więc dam jeszcze sekwencję: Kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -

silent_
 Wysłana - 26 styczeń 2008 23:37       [zgłoszenie naruszenia]

daj dziecku biblie i książkę od fizyki(załóżmy że ją zrozumie) wynik tego będzie taki ze już nigdy nie pójdzie do kościoła

wiem, nie na temat

Zmieniony przez - silent_ w dniu 2008-01-26 23:38:08

Praca w biedronce od zaraz, min wymagania 120 kg na klatę.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ulubiony filozof oraz tekst filozoficzny

Strony: 1 2

Warto przeczytać: O podziałach i woreczkach słów kilka | Co to za aparatura? | biedni ateisci... | samoocena | Yoga | Monitor podświadomości | Kiedy Kościół przestanie namawiać do grzechu ? | Spełnione przepowiednie z Pisma Świętego | krucjata wykształconego chłopstwa,przeciw zabobonom | Umysł ci wszystko wybaczy | Bardzo dziwne sny | Powiedzenia slynnych ludzi | czy jestem antyspoleczny lub cos takiego? | Zakład o istnienie boga | Kolejny temat w ramach krucjaty | Adaś i Ewa, poznanie, eden, owoc, Kain et caetera.... | dom | równouprawnienie gejów | kai greene | disco girls | opus dei | Sharingan | crey | konkurencyjne forum | dziadek 80 lat rapuje | optimus | stalker | seat ibiza II fl | lord | AIR MAX | przerywany dni płodne | rulettka | licealistki | lordov | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.