FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1780 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Umowa darowizny samochodu 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Umowa darowizny samochodu"   

Ko0nik
 Wysłana - 2 grudzień 2011 14:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Do obeznanych w temacie. Jak powinna wyglądać umowa darowizny samochodu? Potrzebuje to, żeby móc skreślić współwłaściciela z dowodu rejestracyjnego.

izoldeczka
 Wysłana - 3 grudzień 2011 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

W urzedzie komunikacji maja gotowe druki, chyba takie najprędzej Ci przyjmą.

GB
 Wysłana - 5 grudzień 2011 06:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to ktoś stwierdził, w dzisiejszych czasach umiejętność użycia googla jest chyba superpowerem.

Piszesz umowę darowizny udziału w samochodzie i tyle.

Mopss
 Wysłana - 5 grudzień 2011 08:00       [zgłoszenie naruszenia]

dwukrotnie byłem w WK właśnie z taką umową i wszystko było ok

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Umowa darowizny samochodu

Warto przeczytać: W co zainwestowac teraz Kase ? | Szukam porady związanej z pobiciem w szkole... | pytanie dot przerejestrowania | SPRAWCA UCIEKŁ | Zerwanie umowy z Orange | ważność pisma... | Czy grozi mi poprawczak?? | blagam o pomoc,w sprawie pobicia | lojalka w firmie | kasa rejestrująca a działalność handlowa cudzoziemców?? | Kontrola- urząd skarbowy | towar z usa.. cła opłaty. ktos cos wie na ten temat? | umowa o dzieło -od kiedy? | prosze o pomoc w wyborze tematu pracy lic. (pilne) | Moje prywatne dane osobowe | Handel obwozny | barbi | dniepr | do ust | praktyki | stefaniuk | broda jest | kod ograniczeń nokia 5200 | 330 bmw | jagnik | usuniecie tematu | last light | nabór | kurier but | wawa non stop | stukanie z tyłu głowy | skąd internet | przyjaciółka | techno | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.