FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1893 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Umowa darowizny samochodu 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Umowa darowizny samochodu"   

Ko0nik
 Wysłana - 2 grudzień 2011 14:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Do obeznanych w temacie. Jak powinna wyglądać umowa darowizny samochodu? Potrzebuje to, żeby móc skreślić współwłaściciela z dowodu rejestracyjnego.

izoldeczka
 Wysłana - 3 grudzień 2011 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

W urzedzie komunikacji maja gotowe druki, chyba takie najprędzej Ci przyjmą.

GB
 Wysłana - 5 grudzień 2011 06:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to ktoś stwierdził, w dzisiejszych czasach umiejętność użycia googla jest chyba superpowerem.

Piszesz umowę darowizny udziału w samochodzie i tyle.

Mopss
 Wysłana - 5 grudzień 2011 08:00       [zgłoszenie naruszenia]

dwukrotnie byłem w WK właśnie z taką umową i wszystko było ok

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Umowa darowizny samochodu

Warto przeczytać: podatek niemiecki...help | Spoldzielnia mieszkaniowa | Pytanie. | Jaki wyrok o narkotyki ? | Wyrok w zawieszeniu | zasady wypisywania zwolnienia L4 | Aplikacja poboczna | "dostałem bana na allegro - można coś zrobić???" | Gdzie mogę dostać NIP!? | uszkodzony list polecony. czy mam sznase na odszkodowanie? | Zabranie prawo jazdy za pkt | wyłudzenie | USA, gospodarka, $ | Odszkodowanie - odwołanie | 16 latka w ciaży | PIT .. pierwsze rozliczenie ze skarbówką .. help | klony | kod kontrolny | fellatio | Przenikanie się świata realnego i fantastycznego w literaturze Określ, jaką funkcję pełni to zjawisko w wybranych utworach literackich | kuba | bezpłatne | Londi | młot na czarownice | astrologia | Julia Volkowa | doA,adowanie heyah | przyA,apany | roksa nagrywa | enginego | betfair | magda wójcik | piosenki do tańczenia | fluoxetin | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.