FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1155 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Umowa o pracę na czas nieokreślony-problem  
[powiadom znajomego]    
Autor "Umowa o pracę na czas nieokreślony-problem "   

MadMan047
 Wysłana - 2 wrzesień 2013 20:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jeśli mam umowę na czas nieokreślony w momencie kiedy się zwalniam za porozumieniem stron przykładowo w dniu dzisiejszym to jak długo pracodawca płaci za mnie zus i inne świadczenia. Bo ktoś próbuje mnie wyruchać

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

LatamSe
 Wysłana - 3 wrzesień 2013 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

3 miesieczny okres wypowiedzenia

o mamo ...

metro90
 Wysłana - 3 wrzesień 2013 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Nieprecyzyjnie. 2 tygodnie przy przepracowaniu okresu krótszego niż 6 miesięcy, 1 miesiąc przy co najmniej 6ciu miesiącach, 3 miesiące po co najmniej 3 latach.

W porozumieniu wyznaczacie datę rozwiązania stosunku pracy. Mając na uwadze powyższe okresy nie daj się wymanewrować. Ponadto, o ile się nie mylę, przy umowie na czas określony pracodawca obowiązany jest wskazać przyczynę wypowiedzenia.

Jesus died for somebody's sins but not mine. My sins - my own - they belong to me.

anc_kozak
 Wysłana - 3 wrzesień 2013 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

Jak masz za porozumieniem to nie masz przyczyny wypowiedzenia

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -

metro90
 Wysłana - 3 wrzesień 2013 18:05      [zgłoszenie naruszenia]

Umowa jest na czas nieokreślony... będę musiał poszukać w takim razie

Jesus died for somebody's sins but not mine. My sins - my own - they belong to me.

anc_kozak
 Wysłana - 3 wrzesień 2013 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

a co do pytania to w przypadku rozwiązania stosunku pracy to "od razu" - pracodawca w terminie chyba 7 dni musi Cię wyrejestrować

Pomóż zwierzakom !

Ekspert -

metro90
 Wysłana - 3 wrzesień 2013 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

Zwracam honor. Nie ma obowiązku :)

MadMan047
 Wysłana - 3 wrzesień 2013 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

a co do pytania to w przypadku rozwiązania stosunku pracy to "od razu" - pracodawca w terminie chyba 7 dni musi Cię wyrejestrować

O to mi chodzi, nie pytam jaki jest okres wypowiedzenia mnie obowiązujący czy jego. Tylko w sytuacji jeśli zwalniam się za porozumieniem stron tj. on nie ma nic przeciwko tak samo jak ja, to jak długo on musi za mnie płacić zusy bo koleś *******i, że za 2 miesiące będę mu musiał wrócić ponieważ on jeszcze przez taki okres będzie musiał opłacać moje świadczenia

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

anc_kozak
 Wysłana - 3 wrzesień 2013 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

art. 36 ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

11. Każda osoba, w stosunku do której wygasł tytuł do ubezpieczeń społecznych, podlega wyrejestrowaniu z tych ubezpieczeń. Zgłoszenie wyrejestrowania płatnik składek jest zobowiązany złożyć w terminie 7 dni od daty zaistnienia tego faktu, z zastrzeżeniem ust. 12 i 14. Przepisy ust. 2, 3 i 9 stosuje się odpowiednio.

Pomóż zwierzakom !

Ekspert -

metro90
 Wysłana - 4 wrzesień 2013 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

to jak długo on musi za mnie płacić zusy bo koleś *******i, że za 2 miesiące będę mu musiał wrócić ponieważ on jeszcze przez taki okres będzie musiał opłacać moje świadczenia

bo może wskazaliście taką datę rozwiązania stosunku pracy w porozumieniu

Bialymis
 Wysłana - 10 wrzesień 2013 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

dzień wykazany w porozumieniu -> dzień rozwiązania stosunku pracy -> dzień wyrejestrowania z zus -> żadnych składek dalej nie płaci

czy to takie skomplikowane

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Umowa o pracę na czas nieokreślony-problem

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Wiatrak w ogrodzie | Małżeństwo w więzieniu | wcześniejsza emerytura a praca w szczególnie trudnych warunkach | stypendium | Ile dorobić może emeryt? | Odchodzący Ilight, czy jak mu tam | Konto bankowe - tanie przelewy zagraniczne | mandat drogowy | Pobilysmy Dziewczyne | Prawa Człowieka - drobna pomoc. | Odsetki za prąd | Dwukrotność zadatku - Co tytułem przelewu ? | prawo do prywatności | Kupić czy nie kupić oto jest pytanie | Rynek pierwotny emitentów | Allegro- zwlekajacy sprzedawca | miss mokrego podkoszulka wroclaw | kochanek | monotonia w zwiazku | better call saul | łęcka | ukraine rossja granica | seks matki z synem | siostra opowiadanie erotyczne | Maj | motyw wyboru | ukryta prawda | seks matki z synem | ukraine rossja granica | panna mloda | Sex spodkania | multi gyn | mlodsza siostra sex | studentka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.