FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1557 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Umowa realna 
[powiadom znajomego]    
Autor "Umowa realna"   

DarkKnight
 Wysłana - 25 styczeń 2005 14:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam 2 pytania... Czy zobowiazanie realne moze byc zrodlem praw rzeczowych?? Czy mozna sie stac podmiotem zobowiazania realnego niezaleznie od swojej woli. Jest mi to potrzebne na prawo cywilne... Z gory dzikuje.

Gdyby Bóg preferował przedni napęd chodzilibyśmy na rękach...
Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Umowa realna

Warto przeczytać: Ubezpieczenie i problemy z wypłata ubezpiecznia Co dalej ? | Allegro - sprzedający poleciał w kulki | PRZESZUKANIE | Pożyczka 1500 złotych - gdzie brać? | adres zameldowania. wazne | Ubezpieczenie | Dziwny problem | 2lata temu pocieto mi twarz dzis znalazlam sprawce .... | ERA sprawa | mam działalność, wygrałem nagrodę - jak to rozliczyć? | Windykacja dłużnika | stacja benzynowa - brak gotowki | Umowa na czas określony Play | SPRAWA CYWILNA O POBICIE | długi ojca - czy muszę płacić? | Umorzenie podatku w Skarbówce. | hydraulik | vidal | skinhead | street90 | bellus | zator | wsp | po jakim czasie | sms | wrocic | dziewczyna | co brał Zyzz | Zyzz | vodicque | hasla | hasła | cebularz | pęknięty ząb | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.