FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3886 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Umowa zlecenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Umowa zlecenie"   

djNokio
 Wysłana - 1 luty 2006 10:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, pilnie potrzebuje czysty druk umowy o zlecenie dla studenta (ma miejsce na wpis z nazwą szkoły) :). Z góry dzięki, pozdro.

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

curf
 Wysłana - 1 luty 2006 10:17      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.pracuj.pl/_files/GP-wzor-umowa_zlecenie.doc]

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

Skjoeld H.
 Wysłana - 1 luty 2006 10:27       [zgłoszenie naruszenia]

Wzorów umów zlecenia znaleźć można pełno na googlach.
Przeredaguj sobie po prostu którąś, zrób więcej miejsca przy danych "Zleceniobiorcy", jeżeli potrzebujesz miejsce na wpis szkoły. Nie widzę też problemu, żeby zaświadczenie o tym, że studiujesz znajdowało się na innym papierku. Tak czy inaczej do dziekanatu trzeba będzie się przejść.

Zmieniony przez - Skjoeld H. w dniu 2006-02-01 10:48:10

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Umowa zlecenie

Warto przeczytać: NNW - szybka pomoc | dziedziczenie kredytów | prawo jazdy | Licytacje komornicze ruchomości | prosze o szybką odpowiedź, chcą ze mnie ściągnąć hajs?? | Galerianka tfu węglanka!! | Jak ominąć znak do 2,5t jeśli na ulicy mamy firmę? | studencka karta kredytowa mbank euro<26 | pobicie pomocy | KZK GOP-potwierdzenie fałszywych danych swoim nazwiskiem | Prawa I rzędu | Kiedy można zwrócić prezent i towar do sklepu | ALIMENTY - czy muszę? | umowa zlecenie a wyzysk | kontrola konta przez US | za niewinność... | stringi | die antwoord | oulu | sfd | suplementy | Testoviron | oralny | głośniki | misstauruss | pzu | bravo hgt | pawerty | mercedes | Dee-Jay | antidotumm | emka | emka88 | emka21 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.