FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1405 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Umowa zlecenie - ryczałt. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Umowa zlecenie - ryczałt."   

lakiluk89
 Wysłana - 22 luty 2010 15:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam do obliczenia wynagrodzenie netto umowy zlecenie na kwote 100zł. wiem że tutaj trzeba zastosować podatek zryczałtowany. Jest to jedyne źródlo przychodów osoby pracującej. Wiecie jakie składki się potrąca od tej kwoty????

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Umowa zlecenie - ryczałt.

Warto przeczytać: Odpowiedzialność karna w Polsce? | Praca - Doradca Finansowy | Marcin Żmuda - film? | Co grozi za pobicie? | Pytania z wiedzy ogólnej. | 1. wezwanie do wku a interwencja zandarmerii | Otworzenie fili | Zginął mi mandat | Tendencje zmian GD | odrzucenie wezwania z sądu | Analiza Strategiczna Firmy | Pytanie w sprawie rodzinnej | Prymitywne ale poważne pytanie | Zarabianie na procencie w banku | Wyrobienie nr NIP. | HYMN w wykonaniu J. Kaczyńskiego! | hearts | chinczas | tag heuer | kocimiętka | bieluń | uczenie się | laska którą | basen | AMW 2013 | akademia marynarki wojennej 2014 | odbić | Lara | jak postępować z kobietami poradnik dla desperata | automaty | nago zdjęcia | świadectwo pracy | dukana | zakopane | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.