FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1388 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Umowa zlecenie - ryczałt. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Umowa zlecenie - ryczałt."   

lakiluk89
 Wysłana - 22 luty 2010 15:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam do obliczenia wynagrodzenie netto umowy zlecenie na kwote 100zł. wiem że tutaj trzeba zastosować podatek zryczałtowany. Jest to jedyne źródlo przychodów osoby pracującej. Wiecie jakie składki się potrąca od tej kwoty????

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Umowa zlecenie - ryczałt.

Warto przeczytać: Umowa | logistyka, ebooki | Rynek doskonale niekonkurencyjny | BANa za archeo/reklame - przelew międzynarodowy | duze mozliwosci i brak pomyslu na prace... | Allegro - problem | Sprzedaz e-booków | wezwanie do poboru pomocy | Pomoc z umowa | zakup auta/motocykla -co, jak gdzie?? | problem z Orange - rozwiązanie umowy | Rozlazły mnie się buty | małe pytanko | zwrotu podatku | Pirackie płyty czy legal??? | Pobity po imprezie - co robic? | rzekomo jego | asowie to proszę jak wyżej | kwestia v10 porządkowo | czy da się odnieść | sukces | miała miejsce akcja gonienia przez | afera kremusiowa | paragraf 6 | bezrobocie | petite video 123 xxx | petite video tokyo xxx | petite video tylko xxx | karma | prawo karmy | karmy | petite video tokyo xxx | pierwszy raz z dziewczyna | asics | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.