FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3716 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Uprawnienia budowlane 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Uprawnienia budowlane"   

gastxxx
ole !
 Wysłana - 22 luty 2013 10:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

naszla mnie pewna rozkmina - mianowicie studiuje ochrone srodowiska i mam pare przedmiotów projektowych czyli jakies podstawy wodociagów i kanalizacji/gospodarowanie woda/ melioracje/ inzynieria srodowiskowa itp na ktorych oczywiscie robimy projekty sieci wodociagowej/kanalizacyjnej/odwadniania-nawadniania terenów/ jakies jazy, drenaze, przydomowe oczyszczalnie scieków itp. Z ciekaowsci poszperałem troche w necie na temat tych uprawnien (bo w sumie skoro juz to mam, to molgbym sam cos robic w tym kierunku bez czyjegos nadzoru) i wszedzie widze ze wymagane jest: budownictwo, IŚ albo energetyka czy po OŚ rzeczywiscie nie ma mozliwosci zdobycia jakichkolwiek uprawnien? a jesli nie, to na chój nam te przedmioty?

Zmieniony przez - gastxxx w dniu 2013-02-22 10:05:33

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

CBR600
 Wysłana - 22 luty 2013 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

Na studiach czesc przedmiotow to program ministerstwa, a reszta to wypelniacze, zeby sobie kadra mogla zarobic.

wodazkranu
 Wysłana - 22 luty 2013 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

[uprawnieniabudowlane.pl/wyksztalcenie-wymagane-do-uprawnien-budowlanych/]

raczej uprawnień nie zrobisz

cycling master

phimosis est a victo

nastic
 Wysłana - 23 luty 2013 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

dobra, doczytałam że to OŚ a nie IŚ

Zmieniony przez - nastic w dniu 2013-02-23 23:58:09

motozeta
 Wysłana - 24 luty 2013 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

Jedyna opcja to idź na studia II stopnia z IŚ bo na budownictwo nie masz szans i wtedy bd mogl. Tylko przemyśl swoją decyzję tak na wszelki wypadek

Money, money, money Must be funny In the rich man's world
Money, money, money Always sunny
In the rich man's world

szakal2402
PRZYDUPAS
 Wysłana - 25 luty 2013 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

do uprawnień projektowych i tak chyba trzeba mieć magisterke

Chodźmy chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę

gastxxx
ole !
 Wysłana - 26 luty 2013 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

no do nieograniczonych tak. wiec chyba zostaje tylko mgr

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

robson_888
 Wysłana - 26 luty 2013 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Po ochronie środowiska jesteś tylko uprawniony do przykuwania się do drzewa i przeszkadzania inżynierom z odpowiednim wykształceniem

"Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty,
tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego"

radeko89n
 Wysłana - 3 marzec 2013 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

OŚ nie jest kierunkiem pokrewnym. Niestety nie masz szans na uprawnienia budowlane, sanitarne lub jakiekolwiek inne wymienione w Prawie Budowlanym.

Zapraszam na mój amatorski blog opiniotwórczy
www/oczamimlodegopolaka/blogspot/com

borsukje
 Wysłana - 3 marzec 2013 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

z tym OŚ to niezłe jaja są
na naszym wydziale na AGH strasznie promują OŚ przy rekrutacjach (kierunek zamawiany 1000zł/miech dla najlepszych), ogólnie dużo reklam i haseł typu 'kierunek zamawiany - pewniak na rynku pracy'

a potem jak przychodzi co do czego to wlasnie wszyscy z OŚ próbują się dostać na mgr do Nas z geologii/górnictwa bo u nich te specki są chooja warte i sami to przyznają

też miałem iść na OŚ ze względu na tego tysiaka (przez 1 rok bym miał bo liczy się wskaźnik maturalny który miałem bdb) ale szczesliwie zrezygnowałem i teraz się cieszę

czeslaw100
 Wysłana - 8 kwiecień 2014 20:14       [zgłoszenie naruszenia]

Z uprawnień raczej nici:
[uprawnieniabudowlane.info/uprawnienia-wyksztalcenie/]
Pozdro.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Uprawnienia budowlane

Warto przeczytać: agh w krakowie | Co po humanie | Pomozcie z tymi uczelniami bo sie gubie;/ | Róznica między UWr a PWr | PROSZĘ O POMOC - Literatura przedmiotu !!!!!!!!!! | Prawo UŚ | Filologia angielska i IKF | kom. i szkola | podanie o zmiane przedmiotu maturalnego | Przelicznik punktów / Nowa Matura | co po matematyce i geografii?? | Obowiazkowe mundurki | klimatayzacja, wentylacja itp na Politech. Śląskiej | matura a egzam wstepny | Szczecin > studia> ruch dietetyka | matura w j.angielskim | dracula prawdziwa historia | nauczycielka spodnica | pod spodnica | ukryta kamera | richardson | god of | aparat zeby | laserowa korekcja | krzywe zeby | aparat na zeby | Ma??,gorzata Werner | policjant | si?,ownia hsf | jak wygl?.damy | gra wst? Tpna | kupi?e? | nie pozw??l | sA.? ?oneczko | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.