FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 45895 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Uprawnienia na wózki widłowe ?? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Uprawnienia na wózki widłowe ??"   

madison86
 Wysłana - 26 lipiec 2006 14:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siemka, chciałem się dowiedzieć ile może kosztować kurs na wózki widłowe ? i czy to jest na zasadzie egzaminu na prawo jazdy >?
.... a i jeszcze jedno czy taki egzamin jest trudny :)) bo przydało by mi się taki papierek łatwej by może było znaleść prace w jakimś magazynie

z góry dzięki

Drapichrus
 Wysłana - 26 lipiec 2006 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm zadałeś trudne pytanie. Mało pewno jest tu takich.
Ja wiem na razie tylko tyle, że taki kurs raczej do tanich nie należy. U nas w firmie takowe kursy ludziska przeszli już jakiś czas temu. Postaram się coś więcej dowiedzieć w tej sprawie...

Jan Gross - skurwiel i kłamca!

frozzer
 Wysłana - 26 lipiec 2006 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

Mój tata jakies dw atygodnie temu zrobil taki kurs, dokladnie ceny to ci nie powiem, chyna cos kolo 700zł, jak go spotkam do zapytam.
Tak, to jest tak jak zwykly egzamin na prawko. Najpierw chodzisz na teorie a później praktyka. Na egzaminie musisz podnosic palety i inne takie ******ły. Czy trudny? Tata mówił ze nie było osoby ktora by nie zdała. Nie ma co panikowac bo napewno jest łatwiejszy niz na samochód.

"Metoda na życie... I sposób na tłum...Na kryzys, na gnicie...
Na chaos, na ból"

Specjalista -

Lazaaa
 Wysłana - 26 lipiec 2006 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

j.w kolo 700 zl jesli idziesz prywatnie,teoria/praktyka i egzamin nie da si enie zdac skala ocen jak w szkole ,od dopuszczajacego do celujacego ,postaraj sie zdac jak najlepiej bo ocene koncoiwa masz na papierze do konca zycia

Zmieniony przez - Lazaaa w dniu 2006-07-26 14:59:17

Znawca -

vogue
 Wysłana - 26 lipiec 2006 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

było.

.

Specjalista -

frozzer
 Wysłana - 26 lipiec 2006 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Było wiele rzeczy. Były tematy o wyjazdach, o urodzinach, o wakacjach itd.

"Metoda na życie... I sposób na tłum...Na kryzys, na gnicie...
Na chaos, na ból"

Specjalista -

peczek6
 Wysłana - 26 lipiec 2006 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak jest u was w miescie ale u mnie 2 razy w roku jest organizowany w urzedzie pracy za darmo dla bezrobotnych

pozdrawiam

[http://www.filmiki.jeja.pl/lekcja,angielskiego.php]

Specjalista -

madison86
 Wysłana - 26 lipiec 2006 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

niby nic, ale warto mieć taki papierek...... tak na marginesie to mam zamiar studiować transport i spedycje więc napewno mi się to kiedyś przyda..

a wiecie może ile trzeba godzin przejeździć ??

vogue
 Wysłana - 26 lipiec 2006 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

vogue
 Wysłana - 26 lipiec 2006 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

Ginoman
 Wysłana - 27 lipiec 2006 02:59      [zgłoszenie naruszenia]

Mój kumpel w wieku 17 lat pracuje w jakimś przedsiębiorstwie kamieniarskim dorywczo i jezdzi tam wuzkiem widłowym....tnz jezdził bo ostatnio wy.******lł tym bajzlem na kółkach w cos i od tego czasu mu nie pozwalaj x teraz tylko szlifuje parapety kamienne

Chcesz wpierdol?

Nie jestem Ginomenem z SFD %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Uprawnienia na wózki widłowe ??

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Tak powinna wyglądać prawdziwa reklama! | ZYSK ZYSK ZYSK !!!! | Zmiana głosu na damski | zapach u stomatologa | Moje pierwsze stłuczki vol.1 :) | Za ile wychaczę malucha na chodzie | Odbiór osobisty - allegro%-) | kto z gniezna? | Masturbacja a siłownia. | gdzie sprzedać pozłacane 'rzeczy' | ankieta - sog | Ile czasu poświęcasz dziennie na insomnię? | wasze talenty | Bycie adminem insomnii - można zarobić? | hebrajski | Dzwoni ciągle do mnie ktoś z zastrzeżonego | Bak s Alkoholowe | play | rozyczka | różyczka | test | gessler | kuchenne rewolucje | c70 | Malenstwo62 | pulpity | nauki humanistyczne | klin | stacja pogodowa | pA,ytki krwi | max kolonko | falownik | -Gosia_p- | 3 wojna światowa | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.