FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 383 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Uriah Heep : Innocent Victim - THE RIVER 
[powiadom znajomego]    
Autor "Uriah Heep : Innocent Victim - THE RIVER"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

River, rising to hide
Across the midnight
Wanderin' westward by daylight
Take us and lead us to tomorrow
As fast as you come and can flow

River, you're windin'
An unending rhythm
The sooner keep
Movin' to warn him
The spirit that keeps
Us from sinking
Guide us from going astray

Point us a way
To a shoreline ahead
Through the mist and the fog
Of this valley of death
Too many years we have
Walked in a sleep
Now we're awaken and ready fo flee

River, we hitchhikers
Beggin' for mercy
Survive us from yesterday's curses
Don't damn us
Before you receive us
We're needin' your face
And your trust

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Uriah Heep : Innocent Victim - THE RIVER

Warto przeczytać: Lee Ann Womack : I Feel Like I'm Forgeeting Something | Lee Ann Womack : I Hope You Dance - I Feel Like I'm Forgetting Something | Lee Ann Womack : I Hope You Dance - I Hope You Dance | Lee Ann Womack : Some Things I Know - I Keep Forgetting | Lee Ann Womack : Some Things I Know(1998) - I Keep Forgetting | Lee Ann Womack : I Hope You Dance - I Know Why The River Runs | Lee Ann Womack : Something Worth Leaving Behind - I Need You | Lee Ann Womack : Something Worth Leaving Behind - I Saw Your Light | Lee Ann Womack : Some Things I Know - I'd Rather Have What We Had | Lee Ann Womack : Some Things I Know(1998) - I'd Rather Have What We Had | Lee Ann Womack : Some Things I Know - I'll Think Of A Reason Later | Lee Ann Womack : Some Things I Know(1998) - I'll Think Of A Reason Later | Lee Ann Womack : Some Things I Know - If You're Ever Down In Dallas | Lee Ann Womack : Some Things I Know(1998) - If You're Ever Down In Dallas | Lee Ann Womack : La Ley | Lee Ann Womack : The Season For Romance - Let It Snow/Winter Wonderland | syn uderzył kolegę | obliczanie prawdopodobieństwa ciążą | opowiadania erotyczne mama zdrada | asg | nokia 1320 | byłem rok z dziewczyną | zerwałem po roku | poryć łeb sms zachwiać | siana zachwiać psuć | zerwałem kocham | król insomnii | praca policja | zarobki policja | pija soki graja w bilard | rynek pierwotny nieruchomości | opis firmy | polki za granicą | a co jest tak ważne jak wiedza zapytał | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.