FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2429 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Ustawienie rozrządu carisma 1.6 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ustawienie rozrządu carisma 1.6"   

madarczis
 Wysłana - 20 luty 2010 20:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
Zaznaczyłem swoje znaki i silnik nie chce odpalić.Jak znaleźć oryginalne znaki? Przypominam carisma 1.6

Żyjąc w gniewie, widząc siebie w niebie.

aalborg
 Wysłana - 20 luty 2010 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

Swoje znaki??? to tak mozna?

Mercedrech
 Wysłana - 20 luty 2010 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

Jak są to na kołach od pompy wtryskowej,wałka rozrządu i wału korbowego.
Radze ci iść z tym do mechanika bo nawet znalezienie znaków nie daje gwarancji poprawnego ustawienia bo nie wiesz czy te znaki mają być w górze, ustawione równo do znaków na bloku czy np.5 stopni od nich, względem siebie itp.

Neo3
 Wysłana - 21 luty 2010 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

po to sa znaki zeby ustawiac pokrywajace sie na kole pasowym i bloku a nie 5 stopni obok ( czy tam kolku rozrzadu i bloku) pozniej poszukam tych oznaczen.

MotorSport Technology.

Specjalista -

Mercedrech
 Wysłana - 21 luty 2010 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

Neo nie w każdym

madarczis
 Wysłana - 21 luty 2010 16:51       [zgłoszenie naruszenia]

Drodzy koledzy ;D
Dziękuje za odpowiedzi. Po czterech godzinach doszedłem do oryginalnych znaków. Na kołach sa dobrze widoczne, gorzej w bloku i głowicy. Na wale korbowym znak na kole musi być centralnie do góry, a na kole rozrządu znak musi być ustawiony na godzine 10. Ustawiłem tak i przejechałem na swoje znaki i też się zgadzają. Samochód odpalił na holu.
dzięki

Żyjąc w gniewie, widząc siebie w niebie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ustawienie rozrządu carisma 1.6

Warto przeczytać: Ruska ropa | fiesta | problem | Ford Focus problem z zamniem zentralnym | Ford Mustang | Usuniecie czesci LPG aby wykreslic z dowodu | Porysowane fele | polo okularnik | punkty karne/ co robić? | "REKLAMA"na aucie??? | Szatański pomysł i zużycie paliwa | polonez vs corolla | lampka ostrzegawcza systemu kontroli silnika ( pomarańczowa ). | Belgia - czy tam jest tak tanio? | Egzamin z teorii dla operatorów ładowarek | Pytanie o niemieckie blachy | wrońska | pedofil na scenie | minecraft | bilirubina | wózki widłowe | malutki penis | fetysz stóp | dziennik praktyk fizjoterapia | gdy miałem 9 lat | julia kamińska ckm | nr vin | okres założenia sprawy cywilnej | katarzyna obara | kurestwo wśród waszych znajomych | napój który oszukuje alkomat | Borderlands 2 pc na jednym ekranie | moje foty spod żagli | jak postawić system | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.