FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7105 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Usuniecie czesci LPG aby wykreslic z dowodu 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Usuniecie czesci LPG aby wykreslic z dowodu"   

Konio
 Wysłana - 2 maj 2008 14:45       

Przeniesiona przez Banan z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Chciałbym być może zdemontować LPG w aucie, a właściwie taką jej część, abym mógł wykreślić ją z dowodu rejestracyjnego. Czy usunięcie butli wystarczy?

Jak nie to co? Prosiłbym najlepiej też o nazwę angielską jak ktoś zna, bo wymontowania będę dokonywał poza Polską.

pitbull91
 Wysłana - 2 maj 2008 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

OT ale czemu masz zamiar zrezygnować z LPG?
Do tej pory chyba byłeś zadowolony.

Znawca -

Konio
 Wysłana - 2 maj 2008 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, jestem bardzo zadowolony. Niestety butla juz (dawno) utracila swoja waznosc i jesli nie uda mi sie jej przedluzyc w Holandii (nie wiem czy w ogole to tutaj wykonuja) to trzeba bedzie wymontowac. Nowej butli zamontowac nie da rady, bo ta ma w srodku jakas pompe czy cos, ze suma sumarum chcac miec nowa butle musialbym cala nowa instalacje wrzucac.

Thomy
 Wysłana - 3 maj 2008 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

To w Holandii się na gazie jeździ? myślałem że tylko w Polsce.

Konio
 Wysłana - 3 maj 2008 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Jezdzi sie i jest calkiem popularny. Zdecydowanie na wiekszosci stacji jest dostepny w cenie podobnej jak w Polsce w przeliczeniu. Montuja gaz raczej z oszczednosci niz troski o srodowisko.

EDIT: I co - ktos poradzi co mozna usunac?

Zmieniony przez - Konio w dniu 2008-05-04 19:23:09

phantoomm
Fanta
 Wysłana - 4 maj 2008 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

Niektore samochody holenderskie z gazem maja gustownie umieszczony wlew gazu tak na wysokosci wlewu benzyny, tylko ze po drugiej stronie

"no tak niestety jest, ze 3 lata ciężkiego zapierdalania, ale wiesz koninktura to sie zapieprzalo po 22h
"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo przed wrogami sam się uchronię"
MKD- macie dla odmiany ladna sztunie
Piolek- juz wole tych chłopaków

Znawca -

Konio
 Wysłana - 4 maj 2008 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

Moj sie wlasnie do tych slicznotek zalicza

A zna odpowiedz na to pytanie 100-lecia?

Paszczak
 Wysłana - 5 maj 2008 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ja kupilem samochod z gazem, nie chcialem gazu (nie wazne dlaczego). Zeby samochod przeszedl przeglad musialem cala inatslacje wymontowac, sama butla nie wystraczy, zostawilem tylko wlacznik zeby dziury nie bylo. Zaplacilem u gazownika 70 PLN, jakies 2-3 godziny mu to zajelo.

Thomy
 Wysłana - 6 maj 2008 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

Fajne sknery, jak bym zarabiał tyle co w Holandii to pierdzielił bym gaz jeździł bym na benzynie jak trzeba a gazu używał bym do gotowania obiadu.

sxill
 Wysłana - 11 maj 2008 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

Przeciez gaz sam wymontujesz. Butle wykrecisz, z pod maski wywalasz reduktor i mikser i troche przewodow. Instalacje elektryczna z bieda mozesz nawet zostawic, raczej i tak nikt nie dojdzie ze tam jest gaz.

Tomek N.

Konio
 Wysłana - 21 maj 2008 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

"wywalasz reduktor i mikser i troche przewodow"

taaa, mow mi jeszcze, z tego co wymieniles to tylko przewody umiem rozpoznac, ale pewnie i tak zapewnie nie wywala sie kazdego kabla ktory bym zauwazyl

Bylem u gazownikow i tak - nowa butla 700euro (bo ona ma w sobie jakas pompe - gosc mowil, ze te butle sa swietne, ale niestety w cholere drogie), usuniecie instalki 200euro, waznosci butli nie przedluzaja. Jako ze autko 13 letnie to po prostu zdecydowalem sie na demontaz (zysk bedzie jeszcze taki, ze okolo 200euro tanszy podatek drogowy rocznie). Jutro jade odstawic autko na te operacje.

Takze jakby ktos chcial to bede mial do sprzedania kompletna instalacje holenderska, z przeterminowana butla, wszystko smigalo do tej pory bez najmniejszych nawet problemow, czy dotykania, a nawet regulowac nie trzeba bo samo sie regulowalo. Ale czy w Polsce jakikolwiek gazownik podjalby sie instalowania takiej instalki to juz inna sprawa.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Usuniecie czesci LPG aby wykreslic z dowodu

Strony: 1 2

Warto przeczytać: auta które sie nie starzeją | T4 wyskakujący 5 bieg | Olej do automatu | 34 punkty karne | Pościgi uliczne, strzelaniny, barykady... %-) | 2 bieg - Ford Focus | Po co druga wajcha w terenówce? | Moto - cross / enduro 250 ccm | Fiat 125 p a silnik bmw | Nissan 300zx | Jak liczyć akcyze za samochód?? | cieknacy układ kierowniczy? mondeo mk1 | nie odpala | przygotowanie auta do wyscigów | Ile miałaś / eś aut ? | Samochód terenowy na zimę | ciaza | susik89 | cichopek | zły-dotyk | sex w liczbach | izabela łukomska pyżalska | octavia | lis3k | ever | podatek od spadku | monter izolacji | niewolnica | Presecutor | kleo | zly dotyk | Zły Dotyk | nawigacja | gps | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.