FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8151 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Usuwanie korzenia 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Usuwanie korzenia"   

karidynia
 Wysłana - 21 maj 2010 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

Powiem wam że mysłałam ze juz wszystko wyrwane. Wczoraj przed maturą w ranie po dłutowanych 2 zębach poczułam językime coś twardego....koło tej rany zauważyłam kawałek jakby kości ! Po maturze pobiegłam do mojego dentysty. Okazało się ze miałam dodatkowy siedzący sobie od wielu lat i gnijący ogromny korzeń ! Jezu ile się nacierpiałam....mimo znieczulenia czułam okropny ból. Gdyż zabieg byłrobiony na ranie z przed tygodnia. KOrzeń dostałam na pamiatke....teraz biore ketanol i odpoczywam po rzeźni w domu

NIE BÓJCIE SIE !

Viskoza
 Wysłana - 21 maj 2010 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

^ I bądź tu człowieku spokojny przed wizytą u dentysty.

karidynia
 Wysłana - 21 maj 2010 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Nie bójcie sie. To tylko ja mam wiecznie takie problemy z zebami. Korzenie są ogromne , powywijane,,,albo ich liczba jest wieksza niz normalnie. Ja mam od dziecka takie jazdy :P wiec nie sugerujcie sie mna :)

NIE BÓJCIE SIE !

Thoorgal
 Wysłana - 21 maj 2010 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

Dzisiaj miałem 4 pacjentów na ekstrakcje korzeni - wszystkie usunięte bez większych problemów, boleć nikogo z nich nie bolało.....Da się? Da....

Zmieniony przez - Thoorgal w dniu 2010-05-21 22:21:42

accuface
 Wysłana - 21 maj 2010 22:49       [zgłoszenie naruszenia]

Wszyscy umyli żeby przed wizytą ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Usuwanie korzenia

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: naturalne korygowanie wad wzroku | Przeskakujący palec u nogi | ból przy siadaniu | Brak bólu oczu | cos dziwnego podczas zasypiania | Krew z nosa, zmiany skórne na wardze | resusctytacja przy zlamanych zebrach | Oddychanie | Skurcze mięśni | siłka, a szczepionka na tężec | Słodki posmak w ustach. | szyna | Ropa w gardle k? | złamanie szczęki | PUCHAR DONA 15.11.09 | Niepokojący guz! | regulatban ojciec | regulatban- | Agata Załęcka | marzenie44hot | filmiki dla A" punA3w | selekcja | duA?a warszawianka | III wojna A>wiatowa | hitman trylogia | jenny88 | pzp | loved up | naprawa łodzi | wpływ wojny na psychike człowieka | plagiat | jak zbc cicho szybe w plastikowych drzwiach | praca licencjacka | pistorius | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.