FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3865 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Uszkodzenie mienia na 30 tyś. zł. 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Uszkodzenie mienia na 30 tyś. zł."   

chuter
 Wysłana - 29 maj 2009 15:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
sprobuje strescic ,dwa dni temu doszlo do nieprzyjemnego incydentu w pewnym hotelu.Alkohol bójka i uszkodzone rzeczy, miedzy innymi porecz, dwa schodki granitowe i szyba.Straty rzeczoznawca dzis wycenil na 30 tys zl, jestem tym faktem zalamany i zaskoczony, przeciez te rzeczy nie sa tyle warte cale zajscie jest na monitoringu wiec nawet nie chce sie wypierac jednak chcialbym uniknac sadu i isc na ugode.Ale ludzie te szkody nie sa tyle warte.Menadzerka hotelu chce cala kwote, nie chce isc na zadne raty.Wiec prosze o pomoc co ja moge teraz zrobic??????????pozdrawiam prosze o jakas porade

damyrade11
 Wysłana - 29 maj 2009 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

no 30 tysiecy faktycznie troche przesada... Rozumiem ze cala bojka zaczales Ty , tak jak i Ty rozwaliles szybce i reszte...?

PRAWNIK < ADMISTRZ
HÓJ W DVPE TYM BOHATEROM
CHARAKTERNYM JAK CVELA DVPA POD CELĄ

Daer
 Wysłana - 29 maj 2009 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

Straty tak wycenił rzeczoznawca z uprawnieniami, czy po prostu jakiś facet/policja? Bo mnie kiedyś policja straszyła stratami rzędu 2-3 tysięcy za szkodę, która przez fachowca została wyceniona na 400 zł.

Ale z tego co piszesz, to szkody zrobiłeś dość poważne.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

elvisiak
 Wysłana - 29 maj 2009 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

Bez sądu nie przejdzie. Ale pociesze Cie że często w hotelach pracują takie spece od monitoringu że zanim co do czego przyjdzie to jeden z dowodów przepadnie.
30 tysi to rzeczywiście za dużo troche, ale byćmoże niektórych elementów nie da się naprawić w miejscu uszkodzenia i trzeba wszystko robić od nowa. I nie daj się "menadżerce" zastraszyć i walcz o swoje.
Z drugiej strony przygotuj się że conajmniej 10-15 popłyniesz na tym.

Zjedz tę żabę!

chuter
 Wysłana - 29 maj 2009 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

no ja rozpoczalem bojke, ale mniejsza z tym ja po prostu nie moge pic alkoholu.Ten hotel jest nowy.policja tez byla ale mnie nie spisala, no rzeczoznawca wycenil szkody na 29 tys ja pierd..le jak to uslyszalem to myslalem ze z butow wyskocze.Szukalem na necie jakiegos rzeczoznawcy ale nikt sie tym nie zajmuje.Moze wiecie czy jest jakas mozliwosc kto by mogl te szkody ocenic????bo cos mi tu smierdzi chca mnie naciagnac na jak najwiecej mi sie wydaje

chuter
 Wysłana - 29 maj 2009 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

jak ja mam zaplacic 30 kola teraz???przeciez nie wyczepie z dołu.to byl rzeczoznawca z zusu chyba czyli jakis ''powazny''.ludzie pomozcie ja nie mam pomyslu.odwalilem pare numerow w zyciu ale ten to mistrzostwo musze z tego wyjsc

elvisiak
 Wysłana - 29 maj 2009 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

Nie daj się wrobić w płacenie tego. Zresztą nawet jak to 30 klocków wyjdzie to powinni rozłożyć na raty. Moje zdanie, idź do sądu lepiej wyjdziesz na tym.

Zjedz tę żabę!

chuter
 Wysłana - 29 maj 2009 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

no tak ale wszystko jest nagrane przeciez nie moge powiedziec ze tego nie zrobilem!!!bo wtedy mnie naprawde udupia czy jak??

elvisiak
 Wysłana - 29 maj 2009 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

Jak się przyznasz do winy i będziesz miał dobrą obronę to na zawiasach się skończy i grzywnie. No nie spodziewałeś się ze rozejdzie sie po kościach? Wiesz, za jakieś 2 tygodnie, miesiąc z tych nagrań nic nie zostanie.
Jak będą mieli dowód na płycie CD nagrany albo na innym nośniku niż dysk z urządzenia rejestrującego (odpowiednio przez sąd jako dowód zabezpieczonego) to dowód jest nieważny wtedy w oczach prawa. Wiem bo siedze w systemach monitoringu zawodowo.

Zmieniony przez - elvisiak w dniu 2009-05-29 16:14:04

Zjedz tę żabę!

chuter
 Wysłana - 29 maj 2009 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie mam wyrok w zawieszeniu i nie chce zeby ta sprawa trafila do sadu bo kij wie co sie wtedy stanie

anc_kozak
 Wysłana - 29 maj 2009 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu mają rozłożyć na raty ?

Art. 320. W szczególnie uzasadnionych wypadkach sąd może w wyroku rozłożyć na raty zasądzone świadczenie, a w sprawach o wydanie nieruchomości lub o opróżnienie pomieszczenia - wyznaczyć odpowiedni termin do spełnienia tego świadczenia.

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Uszkodzenie mienia na 30 tyś. zł.

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: zmiana samochodu (podatek) | rozliczenie osób pracujących na umowe zlecenie | czwarty prog 85% | Lukas Bank-pomocy | Prawo - biznes - sport | odliczenie okien | Problem | Gadzety | Trudne pytania o pity | Zarabianie na zakłądach sporotwych | szlachetne zdrowie... | Ryczałt na paliwo | MetaStock | EUR1 | Prosba o wytlumaczenie | Prawa autorskie | KAROLINA MOTYLEWSKA NAGO | eclipse | marynarka golf | kazaan | daniel litner | daniel | vimeo | szukające filmy | feminizm | dxm | modelka20 | seks randki | seks spotkania | x press | kfc | niekryty krytyk | wpadka | kuba snk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.