FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 794 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Uszkodzony tablet 
[powiadom znajomego]    
Autor "Uszkodzony tablet"   

APBT
 Wysłana - 18 grudzień 2012 21:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Kupiłem dzisiaj tablet i po rozpakowaniu w domu zobaczyłem dziwne ślady na ekranie. Myślałem że to skazy na folii ochronnej ale po odklejeniu okazało się że są to rysy dość głębokie. Tu mam pytanie czy gdy pojadę do sklepu mogę domagać się wymiany sprzętu na nowy czy muszę oddać im go do wysłania na gwarancje?

worldwar
 Wysłana - 18 grudzień 2012 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

ja mialem taką samą akcje z jakimś tabletem za 300zł z sellgrosa i mi wymienili bez słowa na nowy, od ręki.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

APBT
 Wysłana - 22 grudzień 2012 09:07      [zgłoszenie naruszenia]

Mi niestety nie wymienili bo mówili że nie mają pewności, że ja tego nie zrobiłem już w domu. Byłem też u rzecznika praw konsumenta, który powiedział że nie da się nic zrobić z tymi i trzeba takie rzeczy sprawdzać zanim się pójdzie do kasy.

worldwar
 Wysłana - 22 grudzień 2012 10:17      [zgłoszenie naruszenia]

dziwna sprawa :/ ja nawet kiedyś kupując w castoramie rastry na sufit rozpakowałem je dopiero przed montażem i okazały się pokrzywione, wymienili również bez problemu, a przecież sam mogłem je uszczkodzić.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

APBT
 Wysłana - 22 grudzień 2012 13:07       [zgłoszenie naruszenia]

Widać zależy od tego jaki sklep jak sobie ceni klienta

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Uszkodzony tablet

Warto przeczytać: odwołanie od wyroku-sad grodzki | Jak napisać i zaadesować pismo o przyznanie obrańcy | czy to jest jakiś istotny dowód? | Nie popierający w niedzielę Tuska ani Kaczynskiego - na kogo w drugiej turze?? | stypendium socjalne | przekręt:) | Dziadek Tuska | odszkodowanie? | Objasnienia do KC | Problem pomóżcie | Umowa dzierżawy gruntów - rezygnacja - pilne! | SOLARIUM jaka forma opodatkowania ? | Program partnerski eBay.pl | Kaczynski vs Tusk | Gwarancja a rękojmia | Dane statystyczne | takie skowyrne | adidas boat | tetra pak | egzema | discopolo | harry potter | minidv | starożytne filmy | filmy o starożytności | bmw 320 vs astra III | zawor egr | zawór egr volvo v40 | zawór egr | egr | 48227225574 | chcieć to móc | koralina | pasztetowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.