FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2213 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Uwodzenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Uwodzenie"   

68beton
 Wysłana - 15 lipiec 2009 02:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czesc. Zaczynam temat o uwodzeniu kobiet. Wpisujcie swoje własne technki, porady, itp. Ci co nie umieją tez pisac. Ja cos nie coś wiem, bardzo sie interesuje komunikacją interpersonalną a zwłaszcza programowaniem neurolingwistycznym. Mozemy se popisac i wymienic doswiadczenia itp. Pozdrawiam.

Wisniowiec
 Wysłana - 15 lipiec 2009 02:16      [zgłoszenie naruszenia]

albo nic.

Zmieniony przez - Wisniowiec w dniu 2009-07-15 02:18:07

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

Znawca -

68beton
 Wysłana - 15 lipiec 2009 02:22      [zgłoszenie naruszenia]

a ty wisnia to masz chyba jakies kompleksy widze. Od razu oceniasz a pewnie nie masz pojecia o co chodzi. Ale okej. My bedziemy uprawiac seks a ty dalej wal se konia i nie pisz juz nic jak nie wiesz co

68beton
 Wysłana - 15 lipiec 2009 02:24     
 Usunięta przez Sweet69 za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Kordecki
 Wysłana - 15 lipiec 2009 02:34      [zgłoszenie naruszenia]

Świetnie, że potrafisz rozgryźć osobę po avatarze, ale jest taka malutka sprawa - edytuj posty, a nie piszesz jeden pod drugim.

Skoro mowa o uwodzeniu opisz swoją taktykę NLS ;>;P

Specjalista -

nieuczciwy
 Wysłana - 15 lipiec 2009 02:49      [zgłoszenie naruszenia]

Siadasz przy barze pomiędzy dwiema laskami, na blat rzucasz 200 zł , obejmujesz laski i pytasz , -czego się napijecie dziewczyny? Zamawiasz najdroższe drinki w zestawie, reszta to napiwek dla barmana. Zaczynasz bajerę, jednej że ma piękne oczy, drugiej że ma smukłe dłonie. Laski po tym już tak rozgrzane będą, że ich dłonie same będą wędrowały w kierunku krocza fundatora, programatora neurolingwistycznego. Wtedy przypominasz sobie jakiś tam rozdział z podręcznika NLP, i zapraszasz je do damskiej toalety( w męskiej deska jest obejszczana ale jeśli damska zajęta to nie ma wyboru) i niskim głosem mówisz do dziewczyn, "pokażcie cyce dziwki" Jeśli któraś oponuje, musisz trzepnąć jej z liścia, wtedy ta druga bez marudzenia rozpina rozporek i robi co do niej należy. Ta co dostała też klęka i obie na zmianę robią laskę. Po minucie dochodzisz,spuszczasz się, spuszczasz wodę w kiblu, (jeśli to był damski to zamykasz klapę-kultura obowiązuję nawet w neurolingwistycznym programowaniu) i wychodzisz bez pożegnania. Szybko biegniesz do barmana odbierasz resztę z tych 200zł i wybiegasz z klubu, licząc na to, że nocny autobus przybędzie o czasie.
A Ty jakiej metody uwodzenia chciałbyś nas nauczyć mistrzu? Ile książek przeczytałeś? Ile dup zaliczyłeś? Zostań na naszym forum jak najdłużej i zostań naszym guru!

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Znawca -

Kordecki
 Wysłana - 15 lipiec 2009 03:01      [zgłoszenie naruszenia]

nieuczciwy a masz soga :D

Specjalista -

Wisniowiec
 Wysłana - 15 lipiec 2009 05:17      [zgłoszenie naruszenia]

No no tak mam kompleksy każdy ma co do uprawiania sexu przez Ciebie...no spoko ale wiem, że natura jest wspaniała i w końcu jakiś naprawi swój błąd eliminując kogoś takiego jak Ty...pierwszy krok to będzie eliminacja przez modów z tego forum, jak dostaniesz tutaj bana to masz kilka godzin zanim Twoje ciało zacznie sie samoistnie rozpadac - przynajmniej będzie pewność, ze nie przekażesz swoich genów żadnemu potomnemu

co do uprawiania sexu przeze mnie - fajnie, że siedzisz ze mną w łóżku i wiesz, czy mam panne czy nie...gratuluję też odczytania mojego avatara geniuszu...po Tobie widać, żeś straszny cymbał co albo nie umiał wstawić albo był zbyt głupi zeby wymyślic cokolwiek co można tam wstawić

plus jak nieuczciwy i jeszcze - możemy Cie na insomni tytułować "mój mistrzu?"

będą jeszcze jakieś wykłady jak postępować z kobietami mistrzu?

nie nie zdenerwujesz mnie swoim tempawym wjeżdżaniem na mnie i tylko mnie śmieszysz...

bosz...co za tempak

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

Znawca -

AltCtrlDel
 Wysłana - 15 lipiec 2009 06:25      [zgłoszenie naruszenia]

Wysłana - 23 kwiecień 2009 16:49

Cześć moi mili. Jestem tu nowy.Mam do Was wielką prośbe. Kliknijcie w linka.To nic nie kosztuje,mało czasu zabiera,a mi pomoże w grze,w którą gram non stop. Dzięki wielkie.

Jak grasz w tą grę non stop to kiedy masz czas na podrywanie przez NLS?

Zmieniony przez - AltCtrlDel w dniu 2009-07-15 06:26:39

%-)
Prius quam exaudias, ne iudices
..w marchewkowym polu jak warzywo tkwie...

fredens
 Wysłana - 15 lipiec 2009 08:36      [zgłoszenie naruszenia]

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

tags
 Wysłana - 15 lipiec 2009 08:56      [zgłoszenie naruszenia]

do autora,najpierw stan sie wartosciowym i pewnym siebie facetem a puzniej bierz sie za NLS,samo NLS nic ci nie da to tylko oszukliwanie siebie i inyych cos jakbys gral na kodach,ale gdy zapominiesz wpisac kody dalej jestes tym samym sflustrowanym kolesiem

pzdr

"to zycie jest jak pieprzone kilka sekund, chcesz zeby bylo tylko dobre? co ty? bierz banknoty,jebac drobne."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Uwodzenie

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Nieśmiałośc | miłość do byłej i do obecnej?????? | Kto z Katowic ? | Samiec Alpha %) | Kto z Czestochowy 8-) ? | Jak się sprawdzić czy kogoś ma ? | JAK JĄ W SOBIE ROZKOCHAĆ? | kochać a być... | Panowie Co robic ?? | Kabel //Kapus | Romantyczne wizje. | Pierwszy pocałunek - jak to było u Was? | Ogromna różnica wieku, co zrobić w tej sytuacji? | Czy facet może się zakochać w kimś kto mu sie nie podoba? | Zwiazki.. | Milosc to cierpienie | bez rękawów | homoseksualiści | alergia | Shakur23 | koczelada | pafiel_008 | skowyr | s600 | luckyfreak | g shock | Werner | kawały o polakach | xnxx | prawko | wołomin | granit | kupi e | ochrona | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.