FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6723 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Uzależnienie od muzyki.... 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Uzależnienie od muzyki...."   

Ketkapetka
 Wysłana - 25 marzec 2009 21:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Tak, wiem. To nei jest tak poważne jak uzależnienie od nikoty czy ćpania.. Ale to do cholery jest już przegięcie....
Zawsze przed spaniem idę do łóżka o 22:00~... z mp4.
ZAwsze jest gadka, tylko jeden utwór. Tak się składa, że ten jeden utwór, to 10-30 i zazwyczaj o 1:00 idę spać... Jak wcześniej przestane słuchać nie skutkuje... To jest gorzej niż z kompem. Cały czas myślę o jakimś kawałku i nogi mi same chodzą w rytmie z perkusją...

Drugą sprawą jest słuchanie z mp4 przed wstaniem z łózka... Wygląda to praktycznie codziennie tak, że budzę się o 5:00 i przez 2h zapuszczam jakiś death/black metal. Niby mnie to rajcuje...

W dzień jak jestem w szkole, mam czasami problemy ze skupieniem się... jak lekcja jest wyjątkowo nudna, to nogi mi same zaczynają wirować i jak przyjdzie co do czego (więc na to pytanie odpowie mi "Moje imie")

Ale najbardziej martwiącą rzeczą jest to, iż w ciągu 1h~ od moich potrzeb, nie zapuszcze sobie nic, to staje się wyjątkowo nerwowy w stosunku do rodziców, a cichy, lekceważący w stosunku do kolegów.

wiele osób mówi, że jest to przyjemny nałóg. Bez przesady... Muzyki słucham po 8h dziennie (Przed wstaniem z łóżka, w trakcie jak idę do szkoły, po wychodzeniu ze szkoły, w domu jak nic nie robie [w trakcie nauki raczej nie słucham, bo mam problemy ze skupieniem się] i przed spaniem... Ile można? ;c

Ostatnio przeniosłem się na jakiś progresywny rock i metal (Mastodon, the mars volta, baroness). Brak efektów.

Jak zapobiec takiej nadmierności? Chodzi mi tutaj o to, żebym nie czuł potrzeby słuchania rano, przed spaniem... i w ogóle, żeby zmniejszyć to wszystko. Jedynym plusem może być to, że zastąpiłem transport wszelkimi środkami miejskimi (taxi, autobusy) na chodzenie na nogach... Jak nie posłucham rano muzyki, to mam kompletnie inny stosunek do wszystkiego przez cały dzień.(Nie ma mowy o napadach agresji) To samo się tyczy, jeśli nie pogram na basie przez cały dzień.

co robić?

Warszawa

Ketkapetka
 Wysłana - 25 marzec 2009 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

ak, atk wiele osób se powie, że jakiś małolat, któemu się zdaje, że jest uzależniony od muzy...

Prosiłbym, żeby ludzie, którzy nie rozumieją tego odczucia, nie wypowiadały się

Warszawa

Korona124
Master ło kurvy
 Wysłana - 25 marzec 2009 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

przez 2h zapuszczam jakiś death/black metal. Niby mnie to rajcuje...

[http://www.insomnia.pl/Moja_mi%C5%82o%C5%9B%C4%87_do_Lo_kvrwy_vol.2-t602729.html]

Kocham Łokvrwe

Ketkapetka
 Wysłana - 25 marzec 2009 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

No bo tak jest

Warszawa

Ketkapetka
 Wysłana - 25 marzec 2009 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Może przyjąłem do siebie to zbyt poważnie, ale jest to dośc męczące.

Warszawa

chipmunk
 Wysłana - 25 marzec 2009 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

wymyślasz sobie i wkręcasz taka jest prawda. Ja kocham muzyke i moge jej słuchać 25/24h a i nie bede sobie do tego jakiś ideologii przyczepiał.

Bisty
 Wysłana - 25 marzec 2009 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

wkretka, chcesz to sluchaj, sam zawsze slucham jak ide gdzies do sklepu, do szkoly jade busem, wiaodmo mp3 jest. ale wkrety sobie robisz.

trib-misiu
ŻYDU
 Wysłana - 25 marzec 2009 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

weź ty dzieciaku poczytaj może inne posty w tym dziale, to zobaczysz że nie masz żadnych problemów

człowiek o IQ ok. 453 razy większym od gąsiennicy

fredens
 Wysłana - 26 marzec 2009 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

jak lubisz metal, to zapuść se jakieś techno, pewnie szybko Ci sie odechce.
I ciesz sie, że to tylko o muzyke chodzi, a nie o ćpanie

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)
[http://www.facebook.com/felgadesign]
[http://www.insomnia.pl/Polerwoanie%2C_prostowanie%2C_renowacja_felg-t667212.html]

Specjalista -

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 26 marzec 2009 10:24      [zgłoszenie naruszenia]

w takim wypadku tez jestem cpunem

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Specjalista -

Adriii
 Wysłana - 26 marzec 2009 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

Bo co to za życie bez tych dźwięków ...

wiedziałam jaki pan jest, ale to mnie nie raziło,nie zajmuję się głupotami

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

Uzależnienie od muzyki....

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | grubość penisa | darru | MadeByYou | praga | fotki playboy 2012 | dzieci nago | rodzice nago | pictureview | amigo | kody orange | pierwszy raz | adamszki | J-J | J J | gothic666- | kurczak | gothic666 | wędzony kurczak | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.