FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2589 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Uzytkowanie prezerwatywy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Uzytkowanie prezerwatywy"   

Rudolfo997
 Wysłana - 8 sierpień 2006 13:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Nim ktos mnie zajedzie za ten temat bo jest a)w zlym miejscu b)byl poruszany mmilion razy czy tez c)jest poprostu glupi (temat) niech chociaz doczyta do konca bo dla mnie jest to niezwykle istotne, a nuz komus pomoze.

Chodzi o to, iz ostatnio nagle wzielo mnie na przeczytanie ulotki dolaczonej do kazdego opakowania gum Durex i zauwazylem ze jest tam notka jakoby zaraz po wytrysku nalezalo zdjac gume. Powiem wiecej - w trybie natychmiastowym. Problem polega na tym, ze zdazalo mi sie podczas stosunku, ze ja dochodzilem, ale widzac ze partnerka jeszcze nie - nie przerywalem. Oczywiscie póki czlonek byl we wzwodzie, a zazwyczaj z tym problemow nie bylo nawet po dojsciu.

Dobra, koniec pieprzenia, chyba wiadomo juz o co chodzi. Teraz mam pytanie - na ile taki proceder jest bezpieczny. Czy ktos kiedykolwiek robil cos podobnego? Moze ulotka jest zapobiegawcza bo zauwazylem, ze pisza tam nawet o koniecznosci sciskania nasady gumy zaraz po wyjeciu by nic sie nie wydostalo.

Eh, niestety to by oznaczalo koniecznosc znalezienia innego sposobu na przedluzenie. Moze uciekne sie do chemii.

PS. Tak dodam jeszcze, ze procz gum moja dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne wiec póki co sie nie spinam jakoby cos mialo sie wydarzyc :)

nupel
lachoniator
 Wysłana - 8 sierpień 2006 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

oni w tych ulotkach piszą wszytsko
wszystkie warianty itp by ktos kiedys nie mogl im wytoczyc procesu ze nic nie pisalo otym ze tak nie mozna (mam nadziej ze skumaliscie te dziwne zdanie )

ps: jak laska bierze tablety to poco Ci gumki ?

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

gienek78
 Wysłana - 8 sierpień 2006 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozumiem jednego po co używasz prezerwatyw jak twoja dziewczyna zażywa tabletki antykoncepcyjne??????

Nupel ma rację co do tych ulotek.

Zmieniony przez - gienek78 w dniu 2006-08-08 13:34:28

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

FlyPoznan
 Wysłana - 8 sierpień 2006 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

Prezerwatywa daje pewnośc na 80% Tabletka 98%, więc po zsumowaniu masz 178% pewności

[www.chcemylatac.prv.pl]
[www.flytopoznan.com]

smailon
 Wysłana - 8 sierpień 2006 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

ekhm 178% przeciez procent to pro -na cent -sto czyli dzielone na sto to tak samo ja kz predkoscia swiatla jak mozna byc szybszym od swiatla?? jo z Ciebie bedzie jakis Zweistein

Etatowy moher
Unia dupszelwska- nieżądnica europejska,
Nie ujawni planów ciemnych, jak zabije Polskę- ludzi biednych,
Unia Polskę rada zgnieść, by zaśpiewać z nami pieśń

bambochaaa
 Wysłana - 8 sierpień 2006 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

jak gumka nie peknie i jest kupiona w aptece, a nie u moherowaj baby na bazarze ktora lubi robic dziurki, to masz 100% pewnosci

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

maciejq
 Wysłana - 8 sierpień 2006 14:29      [zgłoszenie naruszenia]

smailon a ty nie widzisz ze on sobie jaja robi??

i got 99 donuts but a bitch ate one

FlyPoznan
 Wysłana - 8 sierpień 2006 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

smailon - sog hehe

Jednak temu, że im więcej zastosujesz zabezpieczeń, tym szanse zapylenia się zniejszają, nie można zaprzeczyć. To tak jak w samochodzie. Mając poduszki i pasy na raz masz większe szanse przeżyć.

Oczywiście zależy to jeszcze od prędkości z jaką pierdalniesz - z tym, że to tyczy się i samochodu, i użytkowania prezerwatywy

Zmieniony przez - FlyPoznan w dniu 2006-08-08 15:20:55

[www.chcemylatac.prv.pl]
[www.flytopoznan.com]

vox
 Wysłana - 8 sierpień 2006 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie po co te ścierwo- gumki skoro panna bierze tabletki

Znawca -

zrk
 Wysłana - 8 sierpień 2006 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

a ja znam dwa przypadki dzieci z tabletek wiec on nie jest glupi ale bardzo zapobiegliwy

chociaz ja sam osobiscie jak wiem ze panna wcina tabsy to odpuszczam gumy ......ale w koncu jest becikowe w razie czego do lykniecia

Specjalista -

FlyPoznan
 Wysłana - 8 sierpień 2006 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma metody antykoncepcyjnej w 100% skutecznej!!
Nie wiedzieliście o tym?? ojej

Tak jak mówiłem prezerwatywy ok. 80% skuteczności, piguły ok. 98-99% - zależy, która generacja. Kalendarzyk to o ile dobrze pamiętam 40%...

Stosowanie kilku zabezpieczeń na raz znacząco poprawia skuteczność. Zeby wszystkie czynniki zawiodły to już trzebaby być prawdziwym pechowcem

Zmieniony przez - FlyPoznan w dniu 2006-08-08 15:42:36

[www.chcemylatac.prv.pl]
[www.flytopoznan.com]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Uzytkowanie prezerwatywy

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Bracia i seks | Czy to prawda...? | "Trzy długości nosa to..." | ehh,,, pomozcie | Pierwszy raz- nie staje ;/ | testy ciązowe? problem... :/ | Co myślicie o seksie bez zobowiazań??? | palcowka i problem | wytrysk przed stosunkiem ;( | Sexi strój dla chłopaka | Molestowanie w świetle badań prof. Susan Friske z Princeton :P | Masz wielką pyte ?? Nie wstydź się wpisać !!!!!!!! | problemy ze wzwodem przez kręgosłup | Kilka pytań odnosnie prezerwatywy | zrobienie loda ? | Sterylizacja mężczyzn, opinia:) | Kielc | syndrom pisdy | parówki | masa | zastrzyk antykoncepcyjny | zastrzyk antykoncepcja | rodzaje systemA3w | Magdalena Mazur | liga mistrzów | liliana147 | filmweb | chamskie antysemickie rasistowskie vol 1 | na jeźdca | amfetamina dożylnie | mam 17 lat jestem za niski | kruciaki show | szkoła policealna | ostr hades gaos | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.