FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4090 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
V9 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "V9"   

lesiu17pl
 Wysłana - 29 maj 2013 12:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam problem z dodatkiem do przeglądarki v9. Nie wiem kiedy ani przy jakiej okazji zainstalowałem to gówno. Jak się pozbyć z systemu tego dziadostwa? W panelu sterowania->dodaj/usuń programy v9 nie widać. Ściągnąłem adwcleaner, ale on też zbytnio sobie nie poradził. Ustawiałem w Chromie ręcznie stronę startową, nową kartę ale dziad nie chce się odkleić.

Jak się tego lompa pozbyć?

Diya
Zbyt Zajebisty
 Wysłana - 29 maj 2013 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozumiem, co to za dodatek? Dzisiaj mi się coś przestawiło, ale wystarczy w opcjach przeglądarki chyba pozmieniać tylko (mi wystarczyło).

[zalukaj.tv/polecony,2698050/] <- KLIK

Znawca -

lesiu17pl
 Wysłana - 29 maj 2013 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mam pojęcia co to za dodatek, celowo tego nie zainstalowałem. Chciałbym ustawić chroma tak jak jest na starcie, że po uruchomieniu jest tych kilka najczęściej używanych zakładek a nie to kolorowe ustrojstwo, nie mam zaufania do aplikacji, które "wpełzają" w niepostrzeżony sposób do systemu nie dając się jeszcze łatwo usunąć.

Ja ustawiałem wszystko domyślnie a to dalej wkurvia na dzień dobry z przeglądarką:)

Diya
Zbyt Zajebisty
 Wysłana - 29 maj 2013 14:39      [zgłoszenie naruszenia]

Wejdź w ustawienia i ustaw wyszukiwanie w omniboksie na google (czy tam co innego, jeśli chcesz), a jak to nie pomoże, to wejdź w rozszerzenia (ustawienia -> po lewej stronie u góry) i tam poszukaj co możesz powyłączać.

Znawca -

lesiu17pl
 Wysłana - 29 maj 2013 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

Diya problem jest taki, że to wszystko już tak wysterowałem a w rozszerzeniach nie mam jakiegoś nadmiaru dodatków, same podstawy jak adblock, norton czy onetab.

Powiedz mi ty masz wyszukiwanie dynamiczne włączone? Ja mam off, ale myślę, ze to raczej nie przyczyna.

Diya
Zbyt Zajebisty
 Wysłana - 29 maj 2013 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

Mam wyłączone, ale nie wiem jak miałem wcześniej, nawet nie pamiętam.

Znawca -

Diya
Zbyt Zajebisty
 Wysłana - 29 maj 2013 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj jeszcze shift+esc.

Znawca -

lesiu17pl
 Wysłana - 29 maj 2013 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

przy shift+esc mogę zamknąć proces v9, ale po zamknięciu chrome się rozsypuje, po kliknięciu odśwież v9 wskakuje ponownie na stronę startową i do aktywnych procesów. Paaaaanie co to za technika:)

v_c_t_r
 Wysłana - 29 maj 2013 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

a program taki jak malwarebytes antimalware i potem ręczne przeszukanie rejestru pod v9 (a może być dużo innych wpisów zawierających v9 w nazwie i będzie dużo szukania) i ccleaner do finalizacji problemów rejstrowych ?

INSOMNIA RACING CLUB! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Ekspert -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 29 maj 2013 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

Kuzwa, ja dokladnie tak samo czyszcze komputery moich klientow. Jeszcze na dokladke Superantispyware. I jeszcze odpal msconfig z RUN.

Dobrze jest tez wejsc w folder programow, posortowac wedlug daty i przyjrzec sie tym zalozonym pare dni temu. Jak nieznany i niechciany to skasowac. Najwyzej pojawia sie w registrach odnosniki od nieistniejacych programow, ale to wyczysci CCleaner.

Jak cos sie nie chce skasowac (bo proces jest uzywany) do wystartuj w "safe mode" i sprobuj skasowac jeszcze raz.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

lesiu17pl
 Wysłana - 30 maj 2013 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ściągnąłem to oprogramowanie, które poleciliście. Przeskanowałem, usunąłem znalezione złośliwości ale ta v9... dalej siedzi, przejrzałem msconfig ale nie znalazłem tam jakiś zbędnych odstępstw. Będzie trzeba rejestr przeszukać, dzięki pany.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

V9

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Jak wgrac soft do odtwarzacza DVD | Odzyskanie danych z karty pamieci (nokia) | ROUTER BEZPRZEWODOWY linksys cośtam | Gry i gps nokia n95 8g | W3-Dota i Inne | klawiatura usb | KARTA DŹWIĘKOWA | Problem z SubEditem | k770i vs samsung u700 | epson sx 405 problem | za jakis czas padnie | Umowa z Orange | Procesor AMD Athlon XP | problem z wirusem | pomoc przy winampie i innych programach do muzyki | Napisy do przekonwertowanego filmu... | męskość | rakiet | Taka_Sobie_22 2 | wso próg punktowy | ATSD | madzia1210 | ełk | volvo s40 | maturzyści | piks | hardkorowy koksu | Robert brunejka | receptury na wędzonki | rodzicami | gentleman | działka rolna | ingridcold | snooker | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.