FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3556 razy ¬

ROZRYWKA | ADMINISTRACJA
VLAD.IV złożyłem na Ciebei skarge ! 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "VLAD.IV złożyłem na Ciebei skarge !"   

thornmann
 Wysłana - 9 luty 2006 10:39       

Przeniesiona przez Seewy z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

To ze jesteś moderatorem nie upoważnia CIe do kasowania wszystkich moich tematów. Stosowałem się do regulaminu, skorzystałem z wuszukiwania, i nie znalazłem nic na ten temat. Więc nie rozumiem dlaczego skjasowałeś ten post. Potzrebuje informacji na ten temat i ze wiele osób mogłoby mi pomóc a ty nie masz prawa mi tego utruudniać. Temat założe jeszce raz i zrobię wszystko że by moderatorzy katalogi.pl sprawdzili czy słudsznie usunąłeś mój temat.

Please God help Me

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 9 luty 2006 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Specjalista -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 9 luty 2006 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

byloban

KtO FoGLE zAKLAdA ( dobra starczy ) takie teamty w seksie

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 9 luty 2006 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

I tu sie myslisz - to ze jestem moderatorem upowaznia mnie do kasowania tego co sobie zechce... a ze zachciewa mi sie zawsze kasować bzdury i głupoty oraz śmieci i inne kloaczne wyziewy które wypisaujesz w dziale sex.. to jest to zgodne z regulaminem...

I gdyby sztuka czytania nie była tak bardzo dla Ciebie nieosiągalna zorientowałbyś się, że skasowalem tylko jednego Twojego posta.. reszta kasowali inni - zresztą bardzo słusznie robili

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2006-02-09 15:04:06

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

thornmann
 Wysłana - 9 luty 2006 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

Moje pytanie nie było bzdurą. Zarejestrowałem się w tym serwisie i mam prawo z niego korzystać. Prawo to daje mi regulamin tego forum. I nei widze powodu żeby jakis nawiedzony moderator kasował posty, które jemu wydaja się głupie. Moje pytanie było bardzo poważne, a wyszło nawet że poważniejsze od ciebie.

Please God help Me

VLAD.IV
 Wysłana - 9 luty 2006 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

To jest forum dla NORMALNYCH ludzi...
normalnych, czyli posiadających elementarną wiedzę o otaczającym świecie, o życiu i wszelkich aspektach z nim związanych... i dlatego posty z pytaniami świadczącymi o nieposiadaniu tejże elementarnej wiedzy, będą kasowane... w ten sposob, dział motoryzacja zaroiłby się od pytań "co to jest samochód?" "dlaczego koła mojego opla nie są kwadratowe?" itp...
Niestety nie zaliczasz sie do ludzi normalnych, wedle kryteriów definicji normalności przedstawionej powyżej, o czym świadczny poziom zadawanych pytań... dlatego nie pasujesz do tego forum...

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2006-02-09 15:36:45

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

areck
 Wysłana - 9 luty 2006 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

Twoje pytania były wg Ciebie normalne ??
Wielki VLAD nominuje Cie do opuszczenia forum INSOMNIA

Byłeś najsłabszym ogniwem

nara

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Znawca -

thornmann
 Wysłana - 9 luty 2006 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ja w przeciwienstwie do ciebie zaliczam sie do ludzi normalnych. I nie zadalem pytania czy kolo jest kwadratowe. Tylko zupełnie inne, na które na pewno nie znales odpowiedzi. Twoje argumenty są tak ograniczone, że upewniły mnie ze mam doczynienia z kompletnym ignorantem i decydentem. Tylko nie zapomnij sprawdzic co te słowa oznaczają, bo jeszcze się ucieszysz że komplementy ci ktos sprawaa.

Please God help Me

thornmann
 Wysłana - 9 luty 2006 15:43     
 Usunięta przez ferry za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

VLAD.IV
 Wysłana - 9 luty 2006 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie odniosłem wrażenie, że słowa "decydent" używasz w co najmniej nieadekwatnym do treści zdania kontekście... z tego co można by wywnioskować znaczenie tegoż określenia miało być, w Twej intencji, pejoratywne... czyli - nie używaj słów których znaczenia nawet sie nie domyślasz...
Zresztą... nie jest najgorszym nawet pisanie idiotycznych postów... najgorsze jest niezrozumienie... ten Twoj bezmiar nieświadomości jak straszne bzdury piszesz...

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

thornmann
 Wysłana - 9 luty 2006 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

Widze ze rozmowa z toba jest bezcelowa. Żyj dalej w swoim ograniczonym swiecie i ciesz sie tym, ze ktos popełniając ogromny bład zrobił z ciebie moderatora.
Z mojej strony to tyle w tym temacie.

Please God help Me

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Strony: 1 2 3 4 5 6 7