FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1589 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
VW Caravelle - od 2003 
[powiadom znajomego]    
Autor "VW Caravelle - od 2003"   

maximus_pl
 Wysłana - 3 luty 2014 11:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mysle nad zakupem j.w

przegladam aukcje, zarówno w Polsce jak i za granica

i natkalem sie na:
[otomoto.pl/volkswagen-caravelle-long-full-wposazenie-C31602963.html]

jak widac auto po taksówce, przebieg może i realny

co myslicie ogolnei o kupnie auta po taxi ?
biorac pod uwage ze jest to auto użytkowe i musi jezdzic zeby zarabiac najczesciej ( pomijajac brygadówke )

-adee-
 Wysłana - 3 luty 2014 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwsze co się rzuca w oczy to nadzwyczajnie niski przebieg jak na taxi albo ogólnie auto użytkowe..

maximus_pl
 Wysłana - 3 luty 2014 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

wychodzi 37tys rocznie także i dużo i mało, napsialem czy ma jakies dokumenty

predzej taxi bedzie mialo mało niz inne caravelle jezdzace w trasy

playman
 Wysłana - 3 luty 2014 13:42     
 Usunięta przez playman za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Lukas82hi
 Wysłana - 10 luty 2014 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Witam, miałem VW T5 przez rok, zrobiłem nim jakieś 90tys km (wykonuję przewozy międzynarodowe). Szczerze odradzam ten samochód. Nie dość, że jakieś 12l/100km trzeba liczyć, co chwilę coś w elektryce, przepływomierz kilka razy zmieniałem, dość dużo oleju bierze, naprawdę w moim przypadku był to nietrafiony zakup. Słabiutki motor 1.9, zresztą 2,5 jest nie lepszy i równie awaryjny. Jeśli nie jesteś na 100% zdecydowany, zwróć uwagę na Opla Vivaro lub Renault Trafic, mam obecnie, z silnikiem 2,0 CDTI 114ps, naprawdę super autko, o wiele lepsze niż VW T5, więcej miejsca na bagaż, wygodniej dla 2 pasażerów z przodu i o wiele mniej awaryjny. pozdrawiam

maximus_pl
 Wysłana - 10 luty 2014 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

Zastanawialem sie wlasnie tez nad vivaro/traffic

Jezdzilem kiedys vivaro z towarem zdaje sie 2,9 ctdi to tez co chwila serwis ale mozliwe se auto bylo konkret katowane wczesniej, zreszta sam ciagle pedal w podlodze po autostradzie po DE
Na pewno w podobnej cenie bedziw mlofsze ale serwis chyba drozszy niz w vw...? Jak spalanie ? Jaki silnik polecasz ??

Wygladem bardziej vw fo mnie przejawia - szczegolnie srodek

diablo_bi
 Wysłana - 10 luty 2014 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

miałem możliwość jazdy Renault Trafic II w firmie i były to ogólnie auta bezawaryjne oprócz najmocniejszej wersji.. tam to się ciągle coś psuło, zaczęło się od sprzęgła w trasie.

Don't drive faster than your guardian angel can fly

maximus_pl
 Wysłana - 11 luty 2014 08:15      [zgłoszenie naruszenia]

to byc moze wlasnie ten 2,9 ctdi

kurcze, znalezc cos 9 osobowego nromalnego w cenie 30-40tys nie jest niestety latwo

Lukas82hi
 Wysłana - 11 luty 2014 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

Trafic/Vivaro tylko 2.0CDTI (Opel) lub 2.0DCI (Renault) - te silniki jeżdżą w firmach przewozowych, znajomy zrobił jednym już 1,1mln kilometrów (na 1 silniku 950tkm, po czym zmienił motor), z nowszych busów tylko ta wersja.

Lukas82hi
 Wysłana - 11 luty 2014 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

2.0 84kW/114ps

maximus_pl
 Wysłana - 13 luty 2014 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

znacznie tansze te auta niz VW natomiast nie ukrywam ze wygladem zarowno z wewnatrz jak i z zewnatrz to duzo gorzej dla mnie wypada

a wiesz mzoe jakie jest DMC tych trafficow itd ? i przyczep
ogolne dane techniczne bo srednio moge znalezc a chcialbym ewentualnie podpinac przyczepy lawety/campingi

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

VW Caravelle - od 2003

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Spóżnione OC | Legalnosc samochodu | Samochody terenowe pytanie... | Jak mam sprawdzać hamulce?? | Dupowoz do 110 000 | moje BMW E28 518 | Mitsubishi galant SE | Jak skasowac inspekcje w Megane II ? | Wybór samochodu | volvo 850 | Prawko A1 | Płytka poszukiwana! | BMW e36 - pisk z pod maski | Astra F hatchback | opel corsa B - system EPS | problem z mitsubishi | po czym rozpoznać | wina | AMANDA STREICH | monika mrozowska playboy | wat zaoczne | lukashhhhh | jerycho | brukarz | koleżanka ze szkoły | koleżanka | kondzik123 | kibic | kibica | Gogo | klonozepam | clonozepam | prezerwatywy opóźniające | niepełnosprawni | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.