FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3284 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
VW lupo 
[powiadom znajomego]    
Autor "VW lupo"   

furczyn00
 Wysłana - 5 grudzień 2006 09:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich. Przymierzam się do zakupu VW lupo. Co sądzicie o tym aucie? Jak z częściami i awaryjnością? I jak się sprawuje po kilku latach użytkowania?

AliBabus
 Wysłana - 5 grudzień 2006 09:32      [zgłoszenie naruszenia]

IMO Lupo... no cóż... osobiscie w życiu niezdecydoawał bym sie na lakie maleństwo bo latam w trasach, chyba że takie pudeleczko mialo by śmigać tylko po mieście. Ale ja bym sie nie zmiescił w coś takiego.
A co do samego autka, za niewielkie pieniadze można mieć w miare nowawe autko, ale cóz jakie pieniadze taki i komfort. Wersja Lupo z silnikiem wolnossacym SDI jest przy jego masie pojazdu nawet dynamiczna a przy tym niesamowicie oszczędna można jeździć naprawdę o kropelce i nad taką wersją naprawdę warto sie zastanowić.

Zmieniony przez - AliBabus w dniu 2006-12-05 09:34:37

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

Specjalista -

osiema
 Wysłana - 5 grudzień 2006 09:41      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie ten dieselek to bylo pierwsze autko bodajze ktore zuzywalo ok 3l ropy na 100km
ale przy normalnej jezdzie na pewno wyjdzie wiecej troszke
jesli jest Ci potrzebne takie malutkie toczydelko do miasta i do tego niesamowicie oszczedne to warto pomyslec

"3 - litrowy VW Lupo wyposażony jest w całkowicie nowy trzycylindrowy silnik TDI o pojemności 1,2 litra, którego kadłub i głowica cylindra wykonane są z aluminium. Ta wysokoprężna jednostka napędowa z bezpośrednim wtryskiem paliwa i doładowaniem osiąga moc 45 kW / 61 KM przy 4000 obrotów na minutę, dzięki wysokociśnieniowemu wtryskowi, realizowanemu przez pompowtryskiwacze. Nic więc dziwnego, że ważący zaledwie 830 kg VW Lupo wykazuje duży temperament: prędkość maksymalna wynosi 165 km/h, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje tylko 14,5 sekundy. Po napełnieniu 34 litrowego zbiornika paliwa można przejechać bez ponownego tankowania ponad 1000 km."
w sumie ta wersja najlepsza

Zmieniony przez - osiema w dniu 2006-12-05 09:45:27

nie sugeruj się avkiem %-)

...to były czasy kiedyś nie mogłem żyć bez wódki teraz...
wódka nie może żyć beze mnie %-) - by piolek

Specjalista -

furczyn00
 Wysłana - 5 grudzień 2006 09:52      [zgłoszenie naruszenia]

A co sądzicie o silniku 1.0 MPI?

osiema
 Wysłana - 5 grudzień 2006 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

zalezy czego oczekujesz od autka
50km szalu nie robi zajrzalem w katalog i to ma 17,9s do setki wiec porazka
o wyprzedzaniu w trasie mozesz zapomniec
bierz juz lepiej 1,4 75 koni spali nie wiele wiecej a na pewno bedzie bardziej dynamiczny
mozesz tez sie zastanowic nad seatem arosa w koncu to blizniaczy model

Specjalista -

AliBabus
 Wysłana - 5 grudzień 2006 10:08      [zgłoszenie naruszenia]

Zamiast 1,0 MPI brał bym wersje 1,4.
Wersja 1,0 MPI ma 50kucy i pali średnio katalogowo 5,8 litra beny. Wresja 1,4 pali 6,2 litra. Spalanie nie rózni się więc zbytnio. Natomiast przyspieszenie wzrasta o 3 sekundy. O ile lupo 1,0 z 1 pasażerem smiga moze i jako tako to juz załadowane ma poblem żeby z werwą śmigac w ruchu ulicznym. Wersja 1,4 nie ma za to z tym najmniejszego problemu.
Silniczek 1,4 miałem swego czasu w golfie. Naprawde przyjemny bezproblemowy motorek. I nawet w duzo wiekszym golfie dawał sobie radę to w takim lekim lupo powinien dawac sporo frajdy. Ja bym wiec zdecydowanie poszukał wiec wersji z silniczkiem 1,4.
Pozdro.

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

Specjalista -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 5 grudzień 2006 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

IMO Lupo... no cóż... osobiscie w życiu niezdecydoawał bym sie na lakie maleństwo bo latam w trasach, chyba że takie pudeleczko mialo by śmigać tylko po mieście. Ale ja bym sie nie zmiescił w coś takiego

miesiąc temu kumpel dał mi sie tym przejechać i byłem naprawde miło zaskoczony dużą ilością miejsca w środku <yes> jak na ten gabaryty rewelacja <yes>

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Znawca -

ciastosz
 Wysłana - 5 grudzień 2006 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

IMO bezsensowny zakup...juz lepiej ciut dolozyc i kupic Polo...nie kumam mimo wszystko idei tworzenia takich samochodow (poza sciaganiem kasy)...bo zapelnianiem niszy ciezko to nazwac...i tym bardziej nie czaje idei zakupu takiego auta, w szczegolnosci VW, ktory do tanich nie nalezy

aha i kiedy zdecydujesz sie na TDI, to nie licz na 3l100, bo to jest praktycznie nei do osiagniecia w normalnych warunkach drogowych...

Zmieniony przez - ciastosz w dniu 2006-12-05 12:17:09

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

Specjalista -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 5 grudzień 2006 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

kumplowi 1.0 pali 8

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Znawca -

osiema
 Wysłana - 5 grudzień 2006 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

male autka teraz takie sa czasy malczana konserwy juz dawno minely
teraz takie miejskie "maluchy" sa dosyc przestronne dla pasazerow przednich siedzen i to tyle...
siedzisko z tylu to chyba dla picu tylko montuja bo wygodnie tam sie podrozowac nie da

Specjalista -

Saymonn
 Wysłana - 5 grudzień 2006 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

lupo w sdi jest oszczedne i nawet się odpycha...w TDI wystarczy troche pogrzebać i idzie to całkiem nieźle
mamy w miasteczku arose,z swapnietym 1,6 (101KM)z golfa i zapierdala to okrótnie

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

VW lupo

Strony: 1 2

Warto przeczytać: silnik | fotoradar | Dziurawa chlodnica - help | Toyota Celica po 92' r | 100 stopni!!! czy moge jechać? | Car Audio in Bialystok | honda city | błąd? | alarm | Dziwna Sprawa - Peugeot 406 | Astra GSI a seria | pilnie poszukiwana...instrukcja do peugeot'a 406 | Luksus pospolity - tani gaz w drogim aucie | strasznie mi kopci z tłumika | samochody marzen | Honda Civic95-99 | nużeniec | nużyca | emma stone | iga wyrwał | fitneski | prezenterki | agnieszka jakubowska | dominikana | punta cana | katherina toes | Triptorelin | fuuuuuuu | FFFFFUUUUUUU | alija | kogniwsityka | krosty na penisie | alkohole | zatoki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.