FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1641 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Vandale ( problem ) ! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Vandale ( problem ) !"   

Mat13
 Wysłana - 17 maj 2008 21:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

A więc sprawa wygląda tak...Wczoraj tak ni stąd ni zowąd sie złożyło,że znalażłem się na dyskotece w moich Vandalach i jak je rano zobaczyłem to nie wiedziałem czy to moje..śmiało można było powiedzieć, że są koloru czarnego ale przejdźmy do rzeczy, na fotce widać, że przez wczorajszy dzień zaczęly sie mi w kilku miejsach rozklejać..Da się coś z tym zrobić..Gwarancji nie mam, bo nie dostałem kupując na allegro...Czy szewc rozwiąże problem? Ile taka przyjemność może kosztować ?

aka shakal
 Wysłana - 17 maj 2008 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

Budapren tylko

Ban I : Powód antysemityzm ( Konto zostało zablokowane do 2008-06-08 15:46:37 ) - Miesiąc .
Ban II : Powód : Za nie banie sie moderatora %-) (zaraz ci zdejmę nie boj żaby) Do dnia: 2008-07-11 22:2

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 17 maj 2008 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

w każdej z par butów, które miałem, ta oznaka odklejania się w tym miejscu materiału oznaczała początek ich końca-poszło tam, to gdzie indziej też się odklei. Ale te naje są wszechstronne, bo mi akurat w nich pękła podeszwa buta w pół-nie masz jeszcze źle

Zmieniony przez - Fito85 w dniu 2008-05-17 22:15:14

Znawca -

KlejcunBĄN
 Wysłana - 17 maj 2008 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

no ba, tak to jest z fejkami

DOSTALEM DWA RAZY BANA W ZYCIU, OBYDWA DOSTALEM OD KOBIET %-)
ONE MNIE KOCHAJA ! XAMI, DISKO, JA TEZ WAS KOCHAM ! %-)
EDIT: I TZRECIEGO OD JAKIEGOS GEJA

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 17 maj 2008 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

Buty wczesniej czy później się niszczą (kupowane w sklepach i na allegro, jak i w każdym innym miejscu)-każde na swój sposób. Nie ma obuwia, które nie miałoby "pięty achillesowej", jak już się zacznie niszczyć, to z górki pociagnie resztę buta za sobą.

Znawca -

sandmann21
 Wysłana - 17 maj 2008 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

Trzeba bylo kupic Addasie

MAFIA INSO%-) -SZEF WSZYSTKICH SZEFÓW
LEWIS HAMILTON DZIAŁU "MULTIMEDIA"
INSOMNIA 2529
BOŻE BROŃ

2 er el x
 Wysłana - 17 maj 2008 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

to mozesz sam jakas kropelka skleic a jak sie boisz to szewc za 10 zl bez problemu zrobi,straszycie chlopa a buty da sie doprowadzic do uzywalnosci ze skrajnego roz ku r wie nia za grosze

rybello
 Wysłana - 17 maj 2008 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

ja tak mam w swoich vandalach od dluzszego czasu i nic sie nie dzieje. one sa klejone i szyte wiec ciezko zeby sie rozpadly

Flls
 Wysłana - 17 maj 2008 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

mam zaczątki tego samego w moich , chyba je podkleję lekko

Specjalista -

Mat13
 Wysłana - 17 maj 2008 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mam wyjścia, spróbuje jakimś butaprenem/kropelką, a jak nie da rady to "grzeje" do szewca :D

Ehhh wogóle się zawiodłem ponad 250zł i niecale 2 miesiące i już padają a w Capri za 180 ponad pół roku i dalej jak nowe :/

Zmieniony przez - Mat13 w dniu 2008-05-17 23:22:27

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 17 maj 2008 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Mat, ja kiedys kupiłem Iversony za ponad 400 i rozwaliły się po tygodniu, Takie naje ze sztywną podeszwą jak Ty masz to po pół roku W doborze butów trzeba mieć szczęście-firmy raz robią dobry, a raz nieudany model, do tego but może być ogólnie dobry, ale akurat konkretny egzemplarz może mieć wady produkcyjne.

Zmieniony przez - Fito85 w dniu 2008-05-17 23:51:39

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Vandale ( problem ) !

Strony: 1 2

Warto przeczytać: gdzie szukać kaszkietu? | plama po ślimaku | Jakie skarpety do trampek? | jak reagujecie na zle wygladajacych ludzi? | ubior+egzamin | Sephora | Kosmetologia | buty dla 19 latka | Jaka to marka???? | kosmetyki - tanie, a dobre | garniak | Jak się ubrać? | Samonośne stringi | Rodzaj koszulki. | Fryzura pomocy | Golarka | opowiadanie erotyczne | opowiadanie | mięśni PC | mięsień PC | filmu o romańsie | pierścionek | prawo jazdy | infini | anna popek | fotografia | Prezerwatywy fresja | podwinac | ruski forever alone | rosyjskie disco | klubowa | allen carr | carr | norwegia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.