FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5443 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Vectra b - ABS 
[powiadom znajomego]    
Autor "Vectra b - ABS"   

Neptys
 Wysłana - 28 sierpień 2008 23:11       

Przeniesiona przez DUDA_ z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

A wiec mam pytanie gdzie znajduje sie przekaznik ABS'ow w Vectrze B rok 1996/97, silnik 1,8 16v, benyzna... I teraz jeszcze jedno pytanie co moze byc przyczyna niedzialajacych absow? Teoretycznie jest to czujnik jakis, napewno nie sa to te przy kolach...

Licze na szybkie odpowiedzi, z gory dzieki....

Nie probuj zrozumiec...

elgoff
 Wysłana - 28 sierpień 2008 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

Może chodzi o czujnik w piaście koła? Chyba nie jest demontowalny i trzeba całą piastę wymieniać...

o0o0o

Neptys
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

sory nie widzialem odpowiedzi twojej, nie przyszlo mi pw... chodzi o przekazniki/bezpiecziki jakies nalazlem taki schemat [[http://www.vectra-unlimited.pl/www_2/dzialy/porady/bezpieczniki.html]] ale on wyglada calkiem inaczej niz u mnie i poszukuje do mojej vectry, u mnie wyglada on calkowicie inaczej

Nie probuj zrozumiec...

michal446
Psycho
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

ja w astrze 2 z 1999 roku mam cos takiego ze czesto zapala mi sie kontrolka od absu i wtedy on nie dziala, pojechalem z tym kiedys do mechanika i powiedzial ze tylna lewa piasta jest do wymiany. ale nie wymienialem narazie i raz mam abs a raz nie, jak bedzie sie ciagle swiecic to dopiero wymienie :P

edit: i te czujniki od absu sa razem z piasta -czyli nie da sie wymienic samego czujnika

Zmieniony przez - michal446 w dniu 2008-09-02 20:59:16

ZZZZZUUUUUUOOOOOO!!!!!!!

Neo3
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 21:30       [zgłoszenie naruszenia]

mam nadzieje ze pomoze

Zmieniony przez - Neo3 w dniu 2008-09-02 21:39:15

MotorSport Technology.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Vectra b - ABS

Warto przeczytać: przepisanie ubezpiecznia samochodu problem.... | Opłaty po zakupie samochodu | fiat cinquecento POMOC | BioEster BioDiesel itd | BMW e46 zacięty nawiew ,dmuchawa szaleje | Sprowadzone auto | merol warty swojej ceny %) | Problem z silnikiem | Problem z silnikiem (olej) | Pontiac Sunfire | BMW e46 | PIONEER DEH-2000MP - do posiadaczy radia | Astra II 1.6 8V czy 16V | jak odróżnić sekwencję od zwykłego gazu w dokumentach? | PROBLEM CORSA C!!! | Jakie felgi? civic | portale | homoseksualizm | prawik22 | dziewczyna z innej szkoły | Dee Jay | kayden kross | biusty | wentabu | cechy prawdziwego | prawdziwy mężczyzna | budownictwo | monika | lipnicka | buziaczek | ojojoj | smsy | wiedźmin | twarde w to grają | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.