FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 375 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Visaci Zamek : Svetla 
[powiadom znajomego]    
Autor "Visaci Zamek : Svetla"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cas: 1:10
Jezisi Kriste, co se to deje, JE JE JE
Jezisi Kriste, co se to deje, JE JE JE
Hori, hori, hori, zapalil jsem vanocni stromecek
Hori, hori, hori, to jsem ale peknej blbecek.
A muj tata, ten mi da, az se to dozvi,
A muj tata, ten mi da, az se to dozvi,
Ze ohen vzal nabytek i s televizi.
Ze ohen vzal nabytek i s televizi.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Visaci Zamek : Svetla

Warto przeczytać: Neil Young : Trans - LIKE AN INCA | Neil Young : Trans - LITTLE THING CALLED LOVE | Neil Young : Hawks And Doves - LITTLE WING | Neil Young : Neil Young: Unplugged - Long May You Run | Neil Young : Long May You Run - Long May You Run | Neil Young : Life - LONG WALK HOME | Neil Young : Neil Young: Unplugged - LOOK OUT FOR MY LOVE | Neil Young : Comes A Time - LOOK OUT FOR MY LOVE | Neil Young : Zuma - LOOKIN' FOR A LOVE | Neil Young : Looking Forward - LOOKING FORWARD | Neil Young : Tonight's The Night - LOOKOUT JOE | Neil Young : Broken Arrow - LOOSE CHANGE | Neil Young : Hawks And Doves - LOST IN SPACE | Neil Young : Live Rust - LOTTA LOVE | Neil Young : Comes A Time - LOTTA LOVE | Neil Young : Weld - LOVE AND ONLY LOVE | mandat za wulgaryzmy | REKrutacja do policji | komornik | tatuaże | materiałoznawstwo | lacoste | alpina | policja | Bledzior | blendzior | wzrost | krociaki | 180cm | Student Travel | aleksandra szwed | joanna | sebawlkp | kosik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.