FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4996 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Vistula w Warszawie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Vistula w Warszawie"   

kartagik2
 Wysłana - 27 kwiecień 2012 10:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Znacie? Studiowaliście?
Opinie i rady czy warto bardzo mile widziane :)

Deschain
 Wysłana - 27 kwiecień 2012 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

To jakaś szkoła krawiecka?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 27 kwiecień 2012 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

Nie warto.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

phobeus
 Wysłana - 27 kwiecień 2012 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

^ a skad mozesz wiedziec?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 27 kwiecień 2012 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

Bo wiem kto tam studiuje, jakie są dostępne kierunki i co trzeba na nich robić.

Ale mają ładny budynek i medialnego rektora, więc jeśli kogoś to przekonuje to oczywiście polecam

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2012-04-27 13:51:20

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

phobeus
 Wysłana - 27 kwiecień 2012 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

smierciu ze warszawy jestes?

[http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sVupL5CsCq8] prawie jak na kozminskim

Zmieniony przez - phobeus w dniu 2012-04-27 14:04:30

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 27 kwiecień 2012 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, ale byłem w środku w tej Vistuli nawet na jakiejś konferencji, którą dwa czy trzy lata temu tam organizowali od siebie z uczelni, poza tym znam kilku tamtejszych studentów dosyć dobrze i większość nie ukrywa, że poszła tam, bo nie dostała się gdzie indziej.

Może i tam jest sprawiane wrażenie elitarności, ale co się dziwić, bo mnóstwo kasy w tą uczelnie zostało władowane-z drugiej strony flagowe kierunki mówią same za siebie- ZiM, TiR, Socjologia, Stosunki Międzynarodowe <te o tyle dobrze, że podobno prowadzone po angielsku>, filologie i gdzieś tam w tyle Informatyka

Przecież te wszystkie ładnie brzmiące certyfikaty, które nic nie znaczą to zarówno państwowe jak i prywatne uczelnie kupują sobie-to jest wszystko PR, tak jak wykład z Cimoszewiczem, który się pojawi raz na jakimś monograficznym wykładzie, pogada i pojedzie To jest wabik, pewnie, ale czy to się przekłada na jakość nauczania-nie. Zresztą-lista kierunków a nazwa uczelni- Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna

No i jak na większości prywatnych-dobre dupy tam studiują

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2012-04-27 14:19:56

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

phobeus
 Wysłana - 27 kwiecień 2012 14:26      [zgłoszenie naruszenia]

co jak co,ale warunki studiowania naprawde przyzwoite,oczywiscie oceniam to na podstawie filmikow, nigdy tam nie bylem i prawdopodobnie nie bede,po prostu nie pachnie tam wyksztalceniem,jak na krakowskim przedmiesciu.

zapytalem,czy jestes z wwa,bo wczoraj bylem w akademiku akademii muzycznej i chcialem sie zapytac,czy granie na trabce o 12 w nocy,to normalna praktyka , a wiem,ze z tematem masz cos wspolnego

Zmieniony przez - phobeus w dniu 2012-04-27 14:27:13

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 27 kwiecień 2012 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ja studiuję na tej w Gdańsku, ale gra na tych instrumentach, które można zabrać ze sobą do środka jest tam na porządku dziennym i nocnym

Natomiast co do Vistuli to jeśli chodzi o warunki czystko "techniczne" to oczywiście-pełna multimedialność, kafejki, sale do ćwiczeń, parking dla studentów, ładne i przestronne sale, wszystko wygodne, ale nic więcej za tym nie stoi-ładne z zewnątrz, puste w środku

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

ohayo
 Wysłana - 28 kwiecień 2012 10:13      [zgłoszenie naruszenia]

Budynek fajny
Rektor tez
w srodku cacy
dobre zarcie tam podaja

ale jezeli chodzi o poziom edukacji to nie mam dobrego zdania
znam osobe ktora tam studiuje i wiem ile czasu poswieca na sesje
i to jest bardziej kurs weekendowy niz studia

kartagik2
 Wysłana - 7 maj 2012 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odpowiedzi. Bylem w środku i faktycznie z wierzchu wygląda mega ciekawie, zrobione na picuś glancuś. Odnośnie poziomu to zależy kto czego oczekuje. Ja słyszałem, że jest sporo praktycznej wiedzy przekazywanej. Mi w sumie to pasi.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Vistula w Warszawie

Strony: 1 2

Warto przeczytać: kutwa mać! pomóżcie =] | Administracja na UJ. | Budownictwo czy gospodarka przestrzenna? | AE w Katowicach | Studiuje ktoś w Pułtusku? | turystyka i rekreacja | Problem z ERK na AR w krk | Szkola Policealna jednoroczna - WKU, Krakow.... | studia, wytłumaczy mi ktoś? | studia... | Dylemat, co wybrać? | Juz sie załamac mozna - jakie studia :/ | Humanistyczny kierunek dzienny czy techniczny zaoczny | Ostatni post z serii... | AWF Kraków | socjologia reklamy i komunikacja społeczna na UŚ | ważne informacje | sex z mamą | anna werblińska | anna barańska | greg kovacs | gps do 500 | rekin | opa | neostrada | franczyza | własny sklep | 00559007731641539258 | ciarki na plecach | oczyszczanie organizmu | wolf kanion | vag tech | vag com | giełdzie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.