FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3029 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Władze zachęcają do zabawy w doktora 
[powiadom znajomego]    
Autor "Władze zachęcają do zabawy w doktora"   

Grezegor
 Wysłana - 10 lipiec 2007 16:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070709/swiat/swiat_a_3.html]

troche miazga

kemesO
Analityk
 Wysłana - 10 lipiec 2007 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieci są stworzeniami seksualnymi i szukają ciągle zaspokojenia swych potrzeb
Hmmm...myślałem, że zainteresowanie seksem przejawia się dopiero w fazie dojrzewania...ale widocznie mało jeszcze wiem
Dzieci mogą wykazywać co najwyżej ciekawość swojego ciała jak i rówieśników, ale co tu robią skojarzenia z seksem
Po lekturze tego arta zastanawiam się na jaką skalę rozpowszechnione jest w Niemczech zjawisko pedofilii...

zielony

Ekspert -

timo6
 Wysłana - 10 lipiec 2007 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

o ****a
autorow ksiazki spalic na stosie! pedofile ***ane, ja ******le jak to mozna byc tak z***any?

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

Znawca -

timo6
 Wysłana - 10 lipiec 2007 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - timo6 w dniu 2007-07-10 17:36:52

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

Znawca -

Korntoon
 Wysłana - 10 lipiec 2007 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czy smiac sie z tego czy plakac. Kurde jestem wlasnie w Niemczech u Ciotki i mam tu 7 letnia kuzynke. Mam nadzieje ze jej nie beda uczyc tacy poj***** ludzie.

"To jest amerykański sen, sen o Ameryce
pośladki, mulatki i falujące cyce
To jest koncert życzeń, koncept na życie
a teraz wróćmy do rzeczywistości."

gienek78
 Wysłana - 10 lipiec 2007 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

D zieci są stworzeniami seksualnymi i szukają ciągle zaspokojenia swych potrzeb
Hmmm...myślałem, że zainteresowanie seksem przejawia się dopiero w fazie dojrzewania...ale widocznie mało jeszcze wiem

Mają w tym arcie racje, narządy płciowe dzieci są wrażliwe u dziewczynek to przejawia się tym, że czasami uciskują sobie okolice krocza, często wykorzystując do tego poduszkę bądź zabawkę - śmiesznie to wygląda.

Dzieci mogą wykazywać co najwyżej ciekawość swojego ciała jak i rówieśników, ale co tu robią skojarzenia z seksem
Po lekturze tego arta zastanawiam się na jaką skalę rozpowszechnione jest w Niemczech zjawisko pedofilii...

A mi się wydaje, że chyba tą broszurę pisał ktoś o skłonnościach pedofilskich a przynajmniej takie to robi wrażenie.

__

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

vodicque
 Wysłana - 10 lipiec 2007 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

No przecież to jest ****a chore, ja poprostu nie wierzę że takie coś rozdaje sie ludziom, to jest paranoja. Wyborcza to też porąbana gazeta, ale Niemcy to już przebili wszystkich, to bez wątpienia pisał pedofilk, którego powinni wsadzieć do więzienia a tam chłopcy się nim zajmą, i ciekawe czy dalej będzie głosił swoją chorą mądrosć. Brakuje mi słów wulgarnych aby określić tego typa, dlatego powiem tylko SKUR.WY.SYN

Zmieniony przez - vodicque w dniu 2007-07-10 23:30:08

zły82
 Wysłana - 11 lipiec 2007 02:09      [zgłoszenie naruszenia]

maybe not, or maybe so, if you never try, than you never know

Cobraf
 Wysłana - 11 lipiec 2007 09:28      [zgłoszenie naruszenia]

Widze, że jakiś debil nadinterpretuje teorie Freuda który pisze o seksualności dzieci, ale ta faza przebiega naturalnie u każdego i samoczynnie.

[pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_psychoanalizy]

A nie, że jakiś po*** to chyba przeczytał i sobie pomyślał zeby "wspomóc" ten rozwój, a potem w psychice zachodzą zmiany zupełnie odwrotne, lęk przed seksem i patologia.

Śliski temat, i zrozumienie rozwoju sekusalnego dziecka wymaga troche czasu

Każde przegięcie w obie strony jest złe. I całkowite wypieranie seksualności dziecka i takie chore "zachęcanie"

"No woman has ever left my arms unsatisfied"

Grezegor
 Wysłana - 11 lipiec 2007 09:46      [zgłoszenie naruszenia]

Z broszury można się dowiedzieć, że matki często nadają penisowi syna pieszczotliwe nazwy. Organy seksualne dziewczynki pozostają jednak bezimienne.

chyba autor jest jakis niedopieszczony albo cos.
moj znajomy ma dwie corki i na ci.pke i on i jego zona oraz corki mowia normalnie - ci.pka. bez potrzeby macania lechtaczki i nazywania wadżajny kubeczkiem miodu. ;]

szatanski
 Wysłana - 11 lipiec 2007 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

Czytaliscie "Nowy, wspaniały świat" Huxley'a? Ludzie bardzo wcześnie rozpoczynali poznawanie świata seksu, już w wieku dziecięcym...tyle, że to antyutopia...

kemesO: Hmmm...myślałem, że zainteresowanie seksem przejawia się dopiero w fazie dojrzewania...ale widocznie mało jeszcze wiem
[..]

Oczywiście, że zdecydowanie wcześniej.

Faktem jest, że przekazywanie wiedzy dzieciom na tematy związane z seksem nie jest najprostsze i prawdopodobnie rzadko jest poprawne...ale ten artykuł...to więcej niż pachnie pedofilią

Zmieniony przez - szatanski w dniu 2007-07-11 10:13:08

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Władze zachęcają do zabawy w doktora

Strony: 1 2