FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16804 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Własna siłownia 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Własna siłownia"   

stodolar
 Wysłana - 7 wrzesień 2003 12:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!
Czy opłaca się założyć własną siłownię? Nie mam na myśli jakiegoś molocha, tylko skromny klub na 10 stanowisk do ćwiczeń. Może wiecie jakie to przynosi dochody i czy chociaż opłaci czynsz i rachunki. Czy umiejscowienie siłowni ma wielkie znaczenie? Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam!

Pecuniae imperare non servire oportet

stodolar
 Wysłana - 8 wrzesień 2003 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

To może wie ktoś jakie wymagania należy spełnić aby zarejestrować siłownię? Przypuszczam że trzeba się udać do biura nadzoru pracy czy coś w tym stylu by poznać wymogi stawiane takiej działalności. Czy wie ktoś jaka odpowiedzialność prawna dotyczy prowadzących siłownię?
Pozdrawiam!

INSOMNIA
 Wysłana - 3 październik 2003 08:40      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co mi wiadomo to nie musisz nigdzie chodzi zeby otworzyc silke.Wystarczy ze pojdziesz tak samo jak z normalna dzialalnoscia.
Co do umiejscowienia silowni to na to chyba nie ma recepty, dlastego ze ja teraz chodze do silki ktora zostala otwarta w starym domu, to jest taki domek jedno rodzinny pietrowy.Wchodzi sie w takie duze chojny i tuje i wiele osob moze sie pomylic co do tego ze jest tam silownia, na szczescie duzy szyld przed wejsciem skutecznie informuje o przeznaczeniu tego miejsca.Jest to chyba najbardziej oryginalnie umiejscowiona siklownia w naszym miescie.Co do kasy jaka mozna zarobic na silce...Ja mam uklad z wlascicielem i pomagam mu w rozkreceniu tego biznesu, bo chlopak nie mial zbyt duzego pojecia o tym jak to powinno wygladac i jak zdobyc klientow.No wiec zrobilismy zdjecia, ja zaprojektowalem ulotki i gosciu chodzi teraz z nimi po szkolach i osiedlach i roznosi.Na razie chyba nie maja kokosow, ale liczymy ze to sie zmieni.Silownia to na pewno drogi interes.Musisz miec conajmniej 20-30 tysiecy zeby zrobic taka silownie do ktorej ludzie chetnie przyjda, kobiety i mezczyzni.Nie mozesz zrobic piwnicznej silowni bo wtedy musisz liczyc sie z tym ze oprocz Ciebie i paru kumpli nikt tam nie przyjdzie.Nie wiem jak szybko zwroci im sie ta kasa ale jestesmy dobrej mysli, choc wlasciciele musza wlozyc jeszcze troche pieniedzy w sprzet.
Mam nadzieje ze naswietlilem Ci troche sprawe i zycze Ci powodzenia w biznesie!

benon

stodolar
 Wysłana - 3 październik 2003 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo dziękuję że się odezwałeś. Dziękuję za rady oraz życzenia.
Narazie pomysł schowałem do kieszeni, ale temat wróci, tylko myślę na większą skalę(pensjonat z basenem, siłownią, kortami) jak Bóg pozwoli.
Pozdrawiam serdecznie!

INSOMNIA
 Wysłana - 12 listopad 2003 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

fajny temat, szkoda, że nie odpisał jakiś właściciel niewielkiej siłowni...

INSOMNIA
 Wysłana - 13 listopad 2003 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

zakłądając siłownię prawie na pewno będziesz miał doczynienia z SANEPIDEM - czy lokal spełnia warunki sanitarne itp.

nie jest to przyjemna instytucja, mówiąc w prost są to ****Y i SZCZYLE za***ane

Styl Ognistego Pierdzącego Smoka

INSOMNIA
 Wysłana - 13 listopad 2003 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

A mnie sie wydaje ze sanepid chodzi tylko tam gdzie ma sie cos do czynienia z zywnoscia w sensie produkowania czy przetwarzania(bary, zaklady produkcyjne).Do silowni raczej nie chodza...
Pozdrawiam

benon

Amazone
 Wysłana - 14 listopad 2003 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

Ponieważ pomysł odłożony do szuflady, rozpisywać się nie będę ale Sanepid - obowiązkowo przed otwarciem (bez tego nie mozna rozpocząć działalności)

"Kulturysci maja nasrane od tych odżywek i świnst różnych i na pewno nie maja takiego umysłu zdrowego i trzexwego jak normalni , tzn tacu którzy nie cwicza"
---------------------------------------------------------------------------------------
kawoszka === modka działu fitness === sympatyk-mafia.suple.hardcor.pl
=================== zamiast dawać mi soga kliknij: [http://www.pajacyk.pl]

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 14 listopad 2003 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Amazone - nie daj się prosić, rozpisz się

INSOMNIA
 Wysłana - 14 listopad 2003 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

Zasada nr. 1 - poznać swoich wrogów

Do jakiego urzędu powinienem się przejść, żeby dowiedzieć się ile i gdzie jest siłowni, klubów fitness itp. w moim mieście? W jakim urzędzie dowiem się (jeżeli w ogóle można się tego dowiedzieć) takich rzeczy jak: ile czasu one działają, jakie mają obroty, itp. ciekawe rzeczy?

Amazone
 Wysłana - 16 listopad 2003 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

Uproszczę potwornie, ale cóż...

Wszystkie te dane znajdziesz w Krajowym Rejestrze Sądowym, który jest jawny. Musisz się przejechać do sądu :)
W KRS (ewentualnie w Rejestrze Handlowym - starsze podmioty, które nie rejestrowały od dawna zmian) są na dzień dzisiejszy dane SPÓŁEK handlowych.

Dane przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców, znajdziesz w gminie. Oni jednak nie muszą podawać takich danych, jak np. obrót.

Generalnie jednak znacznie lepszym wyjściem jest w takiej sytuacji dokonanie wywiadu środowiskowego ;) Takie informacje będą Ci znacznie bardziej potrzebne. Już mieliśmy tu (w szatni) niejedno pytanie o 'siłownie w Waszym mieście' ;)

STRAJK [http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=115899]
---------------------------------------------------------------------------------------
kawoszka === modka działu fitness === sympatyk-mafia.suple.hardcor.pl
=================== zamiast dawać mi soga kliknij: [http://www.pajacyk.pl]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Własna siłownia

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: ZWOLNIENIE DYSCYPLINARNE | Allegro- jak otrzymać teraz wylicytowany przedmiot. | Działalność gospodarcza i auto laweta | okres probny a wypowiedzenie w swietle prawa-interpretacja | Ciekawe materialy?? | Podstawy ekonomii - literatura fachowa. | Nie przyjmujmy Euro tylko Franka - A.Sadowski o wejściu do strefy euro. | okoliczności łagodzące jazdy pod wpływem | wizy do australii | Opłata za operacje przy jednoczesnym posiadaniu ubezpieczenia | i znowu potrzebuje pomocy | PRAWO RODZINNE | Sprzedaż supli | Od kiedy firma produkcyjna | obrona konieczna | notariusz- założenie klubu | muzyka do treningu | DOC | 2,5 Dimetoksy 4 chloroamfetamina | 4 aco dmt | nagie dziewczyny | dziewczyny | girl | 66procent | 66 procent | wsowl 2013 | wsowl | pierwsza praca | lodzo | karima adebibe | olulu | femdom | domina | yaris | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.