FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 463 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Własne bluzy, nadruki itp 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Własne bluzy, nadruki itp"   

versun
 Wysłana - 8 wrzesień 2013 21:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Chciałbym kupić kilka bluz(3-4) i zlecić wykonanie na nich własnych grafik/napisów. Zależy mi na trwałości oraz estetyce. Cena schodzi na drugi plan. Stąd mam parę pytań

Szukam klasycznej, prostej bluzy. Ma być 100% bawełniana. Jakiej gramatury szukać? Czym się kierować przy wyborze? Byłbym wdzięczny jak ktoś poleciłby jakiś sklep.

Teraz sama sprawa nadruku. Jaka technika będzie najtrwalsza? Grafiki nie będą szczególnie skomplikowane.Zastanawiałem się nad haftem, co jednak z trochę bardziej skomplikowanym wzorem? Tu również byłbym wdzięczny za polecenie firmy, która rzetelny sposób przygotuje mi grafiki, ewentualnie coś doradzi itp.

Podkreślam, że priorytet to jakość. Chciałbym w tym pochodzić parę sezonów

INSOMNIA
 Wysłana - 9 wrzesień 2013 06:53      [zgłoszenie naruszenia]

Polecam bluzy polskiej firmy SITOTEX, dostępne na allegro.
Jakość jest dobra, chociaż nie fenomenalna.

najlepszą jakość na pewno będą miały marki hiphopowe (np. Stoprocent, Prosto)
bluzy są szyte w Polsce, być może uda ci się zdobyć namiary na fabrykę
jeśli nie, zawsze możesz napisać do stoprocent lub prosto z ofertą zakupu bluz nielogowanych

q2w
 Wysłana - 9 wrzesień 2013 08:39       [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.nuffrespekt.com/]

Ja polecam ten sklep, co prawda kupiłem koszulkę tylko (chciałem kupić więcej, ale wzór, który mi się bardzo podobał został wycofany :( ) 2 lata temu i do dziś, po dziesiątkach razy gdy miałem ją ubraną i dziesiątkach prań, nadruk na tej koszulce jest w stanie niemal idealnym gruby nadruk, który dopiero teraz, po 2 latach, zaczyna mieć leciutkie pęknięcia... także kozak. Nie mam pojęcia jaką techniką został wzór nałożony na materiał, ale może warto by było napisać do nich, może udzielą info jaki to rodzaj nadruku jest.

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Własne bluzy, nadruki itp

Warto przeczytać: przesmierdziałe buty | Deichmann-buty | Kurtka skórzana-jest/będzie modna? | trampek poszukuje | Volcom a jakość ubrań? | Co do czarnych jeansów??? | Rurki a buty | Ile macie wzrostu | Jaki portfel? | ubrania hip hop :) | Ptak - Rzgów | rozpinana bluza bez kaptura | kto golil klate ? %-) | Rozpinana bluza z kapturem. | jaka koszula do garniaka? | Rokez, problem :) :) | tv pci slot za darmo | PCMCIA karta | miss mokrego podkoszulka | bsp | wok | test 2 | ludzie godni | studniowka | korzewski | the walking dead | walking dead | billboard | shark | kuchnia mazowiecka | edyp | czlowiek istota nieznana | plan | ocimum gratissimum | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.