FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1091 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Własny biznes 
[powiadom znajomego]    
Autor "Własny biznes"   

Metkinson
 Wysłana - 11 grudzień 2005 09:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! od dawna myśle już nad rospoczęciem własnego biznesu, mam 19 lat i ok 50 tyś wolnych środków...chciałbym też skorzystać z jakiejś unijnej zapomogi, dofinansowania...czy znane wam są może procedury tych wszystkich operacji ? wiem że taką zapomoge można uzysakć poprzez urząd pracy ale tam chyba max stawka wynosi 12 tyś...Czy jest jakaś instytucja (unijna) która specjalizuje się w takich projektach itp ??? bo podobno bezpośrednio z takiej instytucji można dostac większą kase na lepszych warunkach...
Mieszkam w mieście ok 80 tyś mieszkańców

Myśle nad własną działalonścią
lecz nie wiem w co teraz warto inwestować...
myślałem nad fitnes clubem
stadniną koni
sklepem komuterowym
firmą auto tuningową
Do końca nie jestem zdecydowany
Może podsuniecie mi jakiś pomysł
Może sami kręcicie jakiś biznes, potrzebujecie wspólnika, lub chcecie nawiązać współprace ???

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcieraj±

Jaroch
 Wysłana - 11 grudzień 2005 09:59      [zgłoszenie naruszenia]

na twoim miejscu bym pytal jak najwiecej ludzi czego im brakuje w miescie. gdzie i jakiego sklepu itd. zapotrzebowanie trzeba tez znac. wtedy masz wieksza pewnosc na sukces, jesli bedziesz w tym dobry

co do uni, wrzuce ci dokumenty jak znajde plyte z nimi..

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Metkinson
 Wysłana - 11 grudzień 2005 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki
jeśli możesz to wrzuć na e-mail
suchyjanek@poczta.onet.pl
Sog dla Ciebie !!!!

mati16
 Wysłana - 19 grudzień 2005 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

według mnie najlepszy jest handel po przeciez lebszy gram chadlu niz kilo roboty tak przynajmiej mi sie wydaje ja osobisice z ojcem na wiosne otwieramy hurtownie elektryczną

Kto nie dąży do rzeczy nie możliwych nigdy nich nie osiągnie

Metkinson
 Wysłana - 20 grudzień 2005 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

ale do tego trzeba mieć dojście:)

speedboy
 Wysłana - 13 styczeń 2006 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

witam!
bardzo chętnie mogę wejść w import z Chin , a co będziemy importować to tajemnica , ale gwarantuje , że to przyszłościowa branźa bo sam zajmuję się nia zajmuję tyle tylko , że w detalu
hurtownia to żyła złota
pisz na orzep@wp.pl
powiem ci ze wystarczy ze zainwestujesz 50% swojego kapitału,ja dorzuce drugie tyle i gra muzyka
skąd jesteś itd.. pisz na maila
pozdro!

Eska
 Wysłana - 13 styczeń 2006 16:44       [zgłoszenie naruszenia]

hrhr

napisz mi powiadomke co to za nielegalny biznes

moj qmpel importuje z chin laczki i ma w****u kasy

Tylko ze on wozi to na tiry i sprzedaje po 3 zl a kupuje od chinczyka ktory produykuje to za miske ryzu

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Własny biznes

Warto przeczytać: POTRZEBNA POMOC :) | Reklamacje - problemy z rzeczoznawcą | III Filar a majątek wspólny małżonków | ubezpieczenie domu a wlam do garazu | Wandalizm | How to get o loan? | niesplacony ZUS i problem z unijna dotacja z UP | Zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych | ogrodzenie - sąsiedzi | ubezpieczenie | zagadnienia z ekonomii-problem | darowizny | koszt prowadzenia dzialanosci gospodarczej | Egzamin poprawkowy | Problem-Scotland | zdjecia na prawo jazdy | motyw raju w literaturze i sztuce | włochy | za ile wynajac lokal pod gry hazardowe o niskiej wygranej | automaty do gier | adamek | adamek stream | kwalifiacja wojskowa | jay z | laski nasza klasa | sex na żywo | wynalazki i wynalazcy | sex na żywo | lubie doswiadczone | turcy | opowiesci | ponaglenie do pracodawcy | akumulator | animal opowiadanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.