FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7697 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Wżery na alusach - czy da się to jakoś wyczyścić ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wżery na alusach - czy da się to jakoś wyczyścić ??"   

minner
SZPIEG
 Wysłana - 14 kwiecień 2006 15:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!!

Mam pytanie odnośnie sprawy felg aluminiowych, otóż pewnie większość z nas ma problem z wżerami na felgach Moje pytanie jest proste. Czy jest jakiś sposób albo środek żeby walczyć z wżerami ?? Może ktoś ma jakaś skuteczna metode żeby nasze felgi były maksymalnie czyste od wżerów i lśniły na maxa.

Za konkretne odpowiedzi oczywiście SOGi

DOdałem także fotke jednej z moich felg, na której w powiekszeniu wyrażnie widać wżery, probowalem polerowac pastą do polerki ale nic to nie daje :-/

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Kidler
 Wysłana - 14 kwiecień 2006 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

wydaje mi się, że pozostaje tylko renowacja, czyli malowanie. Ale komu przeszkadzają takie "wyraźnie" wżery...

dżeJDieM
[http://www.insomnia.pl/temat200035/]

Specjalista -

ciastosz
 Wysłana - 14 kwiecień 2006 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

Dalbym do regeneracji, swiezy lakier i lsnia sie jak psu jajca.

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

Specjalista -

vivalarte
 Wysłana - 14 kwiecień 2006 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadza się.Trzeba przeszlifować starą powłokę nałożyć szpachlówkę natryskową(jeżeli jest dużo wrzerów).Przeszlifować szpachlówkę na to podkład,przeszlifować podkład ewentualnie kłaść bazę "mokro na mokro"(w przypadku dobrych podkładów)Na to lakierek bezbarwny...i dbać żeby nie dopuścić do takiego stanu jak wcześniej.

m.c.k.
 Wysłana - 14 kwiecień 2006 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem dokladnie co masz na mysli mowiac "wżery", a ze zdjecia jednoznacznie tez nic nie wynika. Jesli jest to osad, "takie cuś" z pyłu z klocków i innego syfu, to zainwestuj pare złotych w CIF (tak, tak, takie mleczko do czyszczenia, co nie rysuje powierznichni) i wyczysc jakas szczotką. Pisze jak najbardziej powaznie. Na moich podziałało. Użyłem tego CIFa i starej szczotki do zębów. Schodzi wspaniale. Wczesniej probowalem roznych substancji, ale nic nie dzialalo. Tylko musisz uwazac, zebys nie tarł nie wiadomo jak, bolakier mozesz uszkodzić. Zresztą "wyczujesz" podczas szorowania. Ja swoje felgi mialem zaj****bane o wiele mocniej od tego, co widac na Twoich fotach, a odczyściło się elegancko. Troche ręką pomachasz, ale za to jakim kosztem.

Jak podziałasz, to napisz jaki rezultat.

Zmieniony przez - m.c.k. w dniu 2006-04-14 19:58:53

DawcaKielc
 Wysłana - 15 kwiecień 2006 11:58       [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej zainwestować te pare złotych a dokładnie 150 (bynajmniej w kielcach tyle to kosztuje) ,
oddać do renowacji te fele zrobią Ci je na cacy i bedziesz miał spokój na parę lat

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]
[www.awa.org.pl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wżery na alusach - czy da się to jakoś wyczyścić ??