FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3497 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
WALTHER CP88 
[powiadom znajomego]    
Autor "WALTHER CP88"   

B-REAL
 Wysłana - 2 luty 2007 16:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Od jakiegos czasu zastanawialem sie nad zakupem wiatrowki. Czytalem, pytalem no i wybor padnie chyba na Walther'a CP88. Jednak na wszelki wypadek wole sie spytac jakie sa Wasze opinie o tej wiatrowce. Myslalem takze o CP99 z system blow back no ale z tego co czytalem/pytalem CP88 jest lepsza.

Drugie jeszcze pytanie. Czy mozna kupic cos rozsadnego w tym przedziale cenowym i co myslicie o Makarovie bo podobno to tez jest niezla wiatrowka.

Jakby ktos chcial poczytac

[pm.home.pl/gunsold/cp99.html]
[pm.home.pl/gunsold/cp88_a.html]
[pm.home.pl/gunsold/Makarov.html]

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2007-02-02 16:58:09

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 2 luty 2007 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

Jak masz kupować to CP88.
Z tych co podałeś najlepszy.
Dużo lepszy od makarova, a co do odrzutu zamka to tylko co2 się na to marnuje.

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

B-REAL
 Wysłana - 3 luty 2007 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.allegro.pl/item162386826_walther_cp88_nowy_gwarancja_pl_co2_srut_.html]

Licytowac ?

W ogole z jakiej strony najlepiej zamawiac ? Bo jak nie wypali z Allegro to chyba wezme ze sklepu bron.pl Oplaca sie jezdzic po sklepach mysliwskich ? Bo mysle ze ceny pewnie i tak beda podobne jak nie wyzsze...

pozdrawiam

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 3 luty 2007 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

Kup na bron.iweb.pl
W dziale kupie sprzedam, od razu masz przesmarowany i ,,dopieszczony"
Na górze w tym samym dziale jest post ,,Oferty komercyjne"
Tam masz dużo firm tym się zajmujących

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

B-REAL
 Wysłana - 3 luty 2007 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

[bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=30268&highlight=cp88]

GL- gladkolufowa ?

Przeczytalem ze daje pociskom ruch obrotowy ale co to daje praktycznie ?

Dodam ze bedzie to pierwszy moj kontakt z takiego typu wiatrowka, wiec zalezy mi zeby sprzet byl dosc sprawny i dlugo moglbym sie z niego nacieszyc

Pozdr/

Jaroch
 Wysłana - 4 luty 2007 01:43       [zgłoszenie naruszenia]

pociskom daje to to, ze bardziej utrzymują tor, czyli wplywa to na ogolna celnosc broni. niektorzy tego nie preferuja, a niektorzy kupuja tylko takie pistolety

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

WALTHER CP88

Warto przeczytać: Broń mało znana... typy i wersje | Forum poswiecone broni palnej - szukam | Jak to działa? | Naszywki- rosyjskie mundury ? | Plakaty propagandowe po amerykańsku | KTO DO WSO we WROCKU | Jak zrobic wybuch | Bajki po wojskowemu | lotniskowce-foto | Taktyka czarna | Potrzebna pomoc w doborze noza. | Pytanko o wojsko po studiach | Pobór | Modyfikacje orginalnej broni palnej | KTO IDZIE DO GLIWIC ??? | Mauser 98/ wz.29 | pasjonat | przedawnienie niemcy | muzyka trening | zdjęcie kleo | winny | dziewictwo | agencja wywiadu | Sławomir Opala | syndrom cipci | sex w rodzinie | eks | koneser napisy | pralka | hiszpanska mucha | kurzajki | business support group | drastyczne | hodowca bmw | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.