FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 997 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
WARSZAWA 2 pokoje na wynajem 
[powiadom znajomego]    
Autor "WARSZAWA 2 pokoje na wynajem"   

Lady_A
 Wysłana - 1 listopad 2010 19:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam do wynajecia 2 pokoje w 3 pokojowym mieszkaniu. Jeden dla jednej osoby, drugi dla dwoch. 612.50zl () i 825 zl + liczniki(gaz, prad co kwartal, woda co pol roku). Wolne od grudnia.
Przy metrze Slodowiec, miejscowka przeswietna, swietny dojazd w kazda czesc miasta.
Wiecej konkretow podam na maila.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

WARSZAWA 2 pokoje na wynajem

Warto przeczytać: genius sp-hf 2000x i inne ciekawe rzeczy %) | Nowa nokia 5130xm gwarancja 24m-ce + 1gb | [S] Sony PSP + Ładowarka + 7 Gier | [s] XBOX 360 ARCADE JASPER | KOMPUTER DELL | komputerek dla cebulaka | Land Rover DiscoDisco na części | Sprzedam ! okazja! bluetooth cena 220 u mnie 120zł! | [S] PSP 3004+ MASA DODATKÓW | KUPIE KORKI NIKE MERCURIAL II NR 43 wkł 27.5cm | [S] Lee Dexter Relaxed Narrow | Kupię TORBĘ NA LAPTOPA (13-15") | kawa marcepanowa niederegger | żeby cycuchy były jędrne ;) | "Death Magnetic" Metallica - stan idealny | Gitara Squier Stratocaster | brak znajomych | looper | Gokacy | Małgorzata Socha | ps3 | rosyjski | chada | muzułmanie | islam | dzieciństwo | Welcome to africa everybody | szakal2402 | dziwk | dziwka | normalnie o tej porze | reprezent | gra horror | horror | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.