FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7454 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
WAT - Zarządzanie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "WAT - Zarządzanie"   

SUN-shn
 Wysłana - 27 listopad 2007 15:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

ELO WSZYSTKIM!!

od dłuższego czasu interesuję się podjęciem studiów w Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Zarządzanie

i takie pytanie mam do wszystkich kto wie co i jak:
czy studenci uczą się matematyki na Zarządzaniu i wogóle jakich kolwiek przedmiotów ścisłych?
podane jest info że przyjmują na ten kierunek ludzi ze zdaną maturą z histy lub gegry (humanistyczne tylko)..
a wiem że uczelnia przyjmuje ludzi obeznanych z przedmiotów ścisłych..
w sumie to jest techniczna uczelnia

czy jeśli mam problem z matematyką i fizyką to mimo wszystko mam jakąkolwiek szansę poradzić soebie w WAT na Zarządzaniu?
Jaki poziom trudności posiada ta uczelnia i czy wykładowcy są strasznie wymagający?

aaa.. i jeszcze jedno...
czy ktoś się orientuje ile mniej więcej czesne kosztują na niestacjonarnym systemie bo z tym też mam problem w znalezieniu info..
z góry dzięki za odp..

pzdr all!!

terroryzm + broń masowego rażenia = ludobujstwo

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 27 listopad 2007 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

Yyyy...u mnie na uczelni na zarządzaniu jest pięć różnych rodzajów matematyki jako osobne, niezależne od siebie przedmioty. Fizyki i tym pochodnych raczej nie będziesz miał, ale matmy jest sporo i to na dosyć wysokim poziomie. Co do przedmiotów zdawanych na maturze to nie ma się co nimi sugerować-niektóre listy są dosyć kuriozalne.

Czy sobie poradzisz? Nie wiem, ale sądzę, że jeżeli Twój poziom rozumienia matematyki jest lekko ponadpodstawowy to będzie ciężko...

A co do opłat to dzwoń do dziekanatu-numery są na stronie pewnie. I tam pytaj-oni mają najlepsze informacje.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

SUN-shn
 Wysłana - 27 listopad 2007 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

Śmiertelne dzieki za odp.. :)
ahh i tego się spodziewałem

co do wojskowych uczelni to mam w planach służbę w wojsku także mam jeszcze jedno pytanie...a raczej dwa..:

a jak jest na zarządzaniu w AONie (wydział wojsk lądowych)? też matematyka wymagana?
albo na bezpieczeństwie narodowym (wydziale strategoczno-obronnym)?

patrzyłem na plany zajęć studentów pierwszego roku i raczej się nie dopatrzyłem tam matematyki..chyba że skrót M to jest matematyka...ale jak jest tylko jedna matematyka to dam radę bo byłem przez pół roku na AE we wrocku... i raczej poziom matematyczny był tak wysoki.. że jeden przedmiot matematyczny oblałem doszczetnie.. a reszcie dałem rade..
ale i tak stwierdziłem że w humanistycznych lepiej sobie radzę a terez miałem dłuższą przerwę i z matematyką u mnie krucho by było..

cielaki z ministerstwa pozmieniali mi plany co do AONu..bo zlikwidowali kierunki humanistyczne a szykowałem się na EUROPEISTYKĘ

ale zdaje się szanse są coraz mniejsze dla humanistów.. ehh

Domininia
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

Słuchajcie mam do was takie pytanie....bo chcialam isc na studia na WAT i mam takie pytanie bo nie moglam nigdzie tego znalesc na kiesunek bezpieczenstwo narodowe...jakie przedmioty trzeba zdawac na maturze?? no i jakie jesli chcialabym isc na logistyke?? pomocy

SUN-shn
 Wysłana - 17 kwiecień 2009 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

WAT jest tak wymagająca jak polibuda.. a nawet może bardziej. W związku z czym matma i fizyka to podstawa. Oczywiście wyniki z matury musza być bardzo wysokie. Co do logistyki to nie do końca się orientuję, bo tym akurat nigdy się nie interesowałem ale z tego co mi wiadomo jest to raczej kierunek o tematyce ścisłej (liczby i analityka).
Na bezpieczeństwo narodowe są przeważnie wymagane wyniki z WOS-u i historii, geografii. Niemniej jednak z własnego doświadczenia wiem że w przypadku kiedy planujesz studia w trybie zaocznym to nie zawsze wyniki z matury mają jakieś znaczenie, zwłaszcza w prywatnych uczelniach.
Pomyśl może najpierw co chciałabyś w życiu robić. Przeanalizuj to dokładnie. Jak ciągnie Cie do służb mundurowych to wybierz uczelnie które są renomowane - najlepiej publiczne. WAT, AON są jak najbardziej zalecane. Jednakże bardziej bym polecał wyższe szkoły oficerskie (Wrocław-siły lądowe, Gdańsk-marynarka, Dęblin-lotnictwo, Łudź-medyczna).
Jedynie nie zapomnij o ewentualnej porażce na maturze, chodzi mi o słabe wyniki ale egzamin zdany. W takim przypadku polecałbym już pomyśleć nad alternatywną uczelnią o tym samym charakterze. Jedną taką znam do której sam uczęszczam . Mianowicie chodzi o Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa i Ochrony w Warszawie. Atutami tej uczelni są: niskie czesne, ciekawi wykładowcy (generałowie, politycy, znani profesorowie itp.) atmosfera studencka, poziom kształcenia. Stacjonarne studia są takie jak powinny być czyli tylko w weekendy i najczęściej 1x/2tyg. Kierunek jest jeden (administracja) ale za to jest dużo specjalizacji - wystarczająco rozszerzone by nie mieć trudności w pracy służb mundurowych.
Oczywiście nie zachęcam od razu do wyboru tej uczelni, lecz bardziej proponowałbym szkoły państwowe z powodu ich renomy i jakości kształcenia. Nie będę się rozpisywał z osobna na pozostałe, bo z tego książkę można zrobić. Polecam poszukać na forum insomni o AONie, a na stronie wojska-polskiego na temat pozostałych uczelni wojskowych.
Najważniejsze jednak abyś teraz skupiła się na maturze, bo to od niej zależeć będzie twoja przyszłość akademicka.
pzdr

Domininia
 Wysłana - 17 kwiecień 2009 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki bardzo za wszystkie informacje dales mi tyle wskazowek ze teraz sie nad tym wszystkim musze zastanowic.... Jeszcze raz wielkie dzieki

Domininia
 Wysłana - 17 kwiecień 2009 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

A słuchaj mam do ciebie jeszcze takie jedno pytanie a ta szkola do ktorej ty chodzisz to jest szkola publiczna?? i ilu letnia?? no i co ma sie po niej?? jesli mozesz to podaj mi o niej takie podstawowe informacje bo na stronie tej szkoly to nie za bardzo jest wszystko napisane...

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 17 kwiecień 2009 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

ja na 2 semestrze zarzadzania mam informatyke poki co nic ciezkiego(jak dla mnie, nigdy z matma nie mialem problemow) potem slyszalem ze gorzej jest

a na bezpieczensto narodowe biora pod uwage historie, geografie i cos jeszcze

juz wiem WOS

Zmieniony przez - Pseudnim w dniu 2009-04-17 15:35:20

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

SUN-shn
 Wysłana - 19 kwiecień 2009 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

Jest to uczelnia niepubliczna. Studia są 3 letnie kończące się licencjatem Administracji. Są też studia podyplomowe 2 letnie. Na razie nie można ukończyć magisterskich studiów uzupełniających, aczkolwiek uczelnia przewiduje wprowadzenie magisterki.

Aktualnie szata graficzna strony szkoły zmieniła się na gorsze pod względem przejrzystości. Jest elegancka ale ciężko się czegokolwiek doszukać. Poprzednia wersja była amatorska ale konkretna i na temat.
Najfajniejszym faktem jest to ze chodzi do niej dużo zawodowych żołnierzy i policjantów, można się dużo dowiedzieć jak się starać o przyjęcie do danej służby.

Szkoła nie jest wymagająca od studentów a wykłady wcale nie muszą być nudne. Ostatnio mieliśmy zabawę z wariografem (wykrywaczem kłamstw) prezentowanym przez jakiegoś tam generała który zajmuje się sprawami kryminalnymi. A jak komuś się nudzi na zajęciach to zawsze znajdzie sobie jakieś zajęcie

Jakie są warunki przyjęć? Matura i wpłacona kasa na konto oraz min. za pierwszy semestr.

Uczelnia jest młoda co wiąże się z tym że nie ma za dużo pieniędzy by wynajmować sobie luksusowe placówki dydaktyczne. Pod tym względem nie ma żadnych rewellacji. To nie Akademia czy Uniwersytet ale prawdziwe realia uczelni. Natomiast klimat jest naprawdę przedni. Wcześniej studiowałem na Akademii Ekonomiczne we Wrocku i pomimo tych wspaniałych sal wykładniczych i prawie że marmurowych posadzek z wygodnymi fotelikami nie może się równać z WSBiO gdzie tu dominuje swoisty klimat. Może jest tak dlatego że jak na rocznik jest nas mało -niecałe 300 osób.

Co do WATu to jest to uczelnia dla osób preferujących przedmioty ścisłe. To samo dotyczy się wyższych uczelni oficerskich. Natomiast AON już posiada podział gdzie humaniści znajdą coś dla siebie. Z kolei WSBiO jest typowo uczelnią dla humanistów. Czym się charakteryzuje? PRAWEM, którego jest tu nie mało. Kilka różnych przedmiotów z różnych dziedzin. Ale gdzie bys nie poszła tam napotkasz prawo, bo tym charakteryzują się służby mundurowe (wojsko, policja, ochrona, straż itp.).

eellee
 Wysłana - 27 maj 2009 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

Czy da radę dostać się na Wat zadając jedynie matme roz., a fizyki nie?

Maciejunio
 Wysłana - 30 maj 2009 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

Na zarzadzanie?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

WAT - Zarządzanie

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Studia zawodowe | Gdzie sie dostaliście na studia? 2009 | Technik dentystyczny | zarządzanie czy rachunkowość i finanse UW ?? | Truro College | studia podjete we wrzesniu | mały dylemacik | Politechnika Koszalinska - opinie | Studia jednolite magisterskie UW | SGGW - Warszawa | studia - grafika komputerowa i multimedialna | AON czy SGGW ?? logistyka zaoczne | Wybór kierunku-Doradźcie!!! | Studia prawnicze w Krakowie | WAT -logistyka zaocznie | Finanse vs budownictwo | zdrada | nie ufam | narty | channelchooser | pluskwy | pluskwa | pawellas | brak okresu | allegro | oszukany allegro | horodyńska | rob zombie living dead girl | dmt | lokata | Kierownik | radio pezet | anarki | lte | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.