FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1584 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
WC kwadrans 
[powiadom znajomego]    
Autor "WC kwadrans"   

opat83
 Wysłana - 1 listopad 2005 23:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam, czy ma ktos dostęp do odcinków tego programu?? Nigdy tego nie oglądałem a słyszałem ze swego czasu wywoływał bardzo wiele emocji. Chciałem sam przekonać się dlaczego.

pozdrawiam

lounge21
 Wysłana - 1 listopad 2005 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm,pamietam jak przez mgle,widzialem kilka odcinkow,ale jakos specjalnie nie przydal mi do gustu,moze za mlody bylem nie wiem ;). Prowadzony przez Wojtka Cejrowskiego,troszke kontrowersyjny i bezkompromisowy czlowiek.Heh tego chyba juz od bo ja wiem 10 lat nie graja?A odcinkow poszukaj gdzies na p2p...wiem ze w sumie nie pomoglem ;)

I got a lover,a brown skin girl
She's got a magic of another world
And every time that I think of her, I'm on fire - fire

opat83
 Wysłana - 1 listopad 2005 23:39      [zgłoszenie naruszenia]

no też za młody byłem, chiałem tylko sam zobaczyć czym ludzie sie zachwycali albo co opluwali :P Na p2p już zacząłem szukac, narazie bez skutku

Zmieniony przez - opat83 w dniu 2005-11-01 23:40:12

sandmann21
 Wysłana - 1 listopad 2005 23:52     
 Usunięta przez sandmann21 za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

opat83
 Wysłana - 1 listopad 2005 23:54      
 Usunięta przez sandmann21 za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

WC kwadrans

Warto przeczytać: crack do Football Manager 2006 | Oprogramowanie do Nikona d70 | FOTY PAULINY MŁYNARSKIEJ POSZUKUJĘ | SpeedGirl | najlepszy giatrzysta wszechczasów | czołgi z XXw. | najlepsza gra waszym zdaniem | Shana Prevette | Nu Metal vs Crossover | Kalendarz Gala 2006 | Trish Stratus | Sumptuastic | książki o nieszczęśliwej miłości.. | Black & White | Maloweane Ciało | SŁOWNIK | chłopaki do wzięcia | chlopaki do wziecia | programista | Marekletra | show up | sex z psem | andrzeja | andrzej | podrywaczek | donatan | ginomen | kazan | randk | crossfit | tattoo | tatuaz | mandat straż miejska | piotrowska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.