FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3635 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
WKM-B 
[powiadom znajomego]    
Autor "WKM-B"   

PanzerKoti
 Wysłana - 1 luty 2010 18:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jak pewnie większość z was wie (albo i nie wie ) WKM-B jest to polska modyfikacja sowieckiego wielkokalibrowego karabinu maszynowego NSW mający zastąpić NSW oraz KBWT.

Zasilany jest NATO'wskim pociskiem 12,7 x 99 mm (taki sam jak od Browninga M2).
Produkowany przez Zakłady Mechaniczne Tarnów w kilku wersjach montażowych: czołgowej, słupkowej, trójnożnej (uniwersalnej i naziemnej) oraz na właz pojazdu.
Zasilany jest między innymi (?) ze skrzynki amunicyjnej mieszczącej 50 szt. amunicji.

Strona producenta: [http://www.zmt.tarnow.pl/produkcja_wojskowa/wkm.html]

i teraz przychodzi czas na moje pytanie, a mianowicie, czy ktoś z was, drodzy koledzy, posiada informację czy jest on również zasilany z taśmy amunicyjnej? Na chłopski rozum powinien, ale to polska modyfikacja, więc różnie to może być...

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

Zmieniony przez - PanzerKoti w dniu 2010-02-01 18:10:09

One shoot, one kill...

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 1 luty 2010 18:55       [zgłoszenie naruszenia]

po modernizacji może strzelać z taśmy m9 browninga

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2010-02-01 18:58:01

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

WKM-B

Warto przeczytać: Poszukuje jakis filmow dokumentalnych | Zdjęcia z wycieczki | Administracja Specjalna-bezpieczeństwo | szkola podoficerska sluzb medycznych w Łodzi | Sayeret Matkal | Jaki producent wiatrówek ?/ | Jaki mundur wybrac i gdzie go kupic?? | Francuskie maskownice | Co trzeba zrobic aby dostac odroczenie...??? | Maszynka lontowa | SAS (Special Air Service) | Nabór do wojska w 2005 r. | broń drugiej wojny światowej | Którą pałkę wybrać | czy mozna?????????????? | Broń jądrowa | kod ogranicze nokia 6303 | nikita86 | kantor internetowy | w natarciu | youthful island | Kraków kluby | białe coś | mokra orgazm | lustrzanka | długość | pafiel koks | pafiel bierze | zdjęłA | pan stasio | coguar | Cougar | alkoholik | alkocholik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.