FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1715 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
WKU:/ jedno pytanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "WKU:/ jedno pytanie"   

Pako-16
 Wysłana - 1 sierpień 2007 15:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,
mam takie pytanie...

jakos na poczatku czerwca zlozylem papiery do sluzby kandydackiej na komende glowna w Lodzi i zglosilem to do WKU.
ale w miedzyczasie rozmyslilem sie i zlozylem papiery na studia ale nie zglosilem juz tego do WKU.

Dzis dostalem wezwanie zebym sie stawil do WKU 20 sierpnia w celu odbycia sluzby wojskowej. Jak mam to zalatwic ?? dostalem normalnie wniosek ze studiow ze jestem w trakcie rekrutacji itd.

Moze byc taka mozliwosc ze nie beda chcieli mi odroczyc i bede musial odbyc sluzbe i zrezygnowac ze studiow ??!!

z Gory dziekuje za odpowiedz
Pozdrawiam

doserone
 Wysłana - 4 sierpień 2007 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

a wiec sprawa wygląda tak ze do kandydackiej cię nie przyjeli wiec WKU chce na tobie łape położyć i teraz to raczej sie nie wymigasz bo oni nic o studiach nie wiedzieli a złożeni papierów do kandydackiej jest równe z checią odbycia służby

Pako-16
 Wysłana - 4 sierpień 2007 12:04       [zgłoszenie naruszenia]

juz wszystko zalatwilem ;)

do kandydackiej by mnie przyjeli tylko nie pojechalem na testy sprawnosciowe bo w tym samym dniu mialem mature z biologii :/

dalem im wczoraj zaswiadczenie ze jestem w trakcie rekrutacji na studia i mi puscili to wezwanie plazem :D cale szczescie hehe :))

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

WKU:/ jedno pytanie

Warto przeczytać: Latajacy laser | pare moich pytan =] | pneumatyczna Beretta | Nietypowe zainteresowania - Pirotechnika | Policja | Co to za model? | STRAŻ GRANICZNA!! | wojsko a praca | zdjęcia kastetów | Konkurs z nagrodą II | Jak tam jest?? | AON czy WAT? | GIGN (Groupe d'Intervention de la Gendarmerie Nationale) | co to jest ? | Repliki współczesnej broni palnej | Kto lubi duzy sprzet polecam. | przeklinanie | fotoradar | a wy jak tam gotowi na mecz | volvo s40 95 | grecy | isana hair krem matujacy | george sand papierosy | aniela | Matka opowiadania | civil war | civil war captain america | Matka opowiadania | młode | virtual reality | moje orgasmy | mój orgasm | zakup mieszkania | racjonalista | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.