FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3622 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
WKU kat. D 
[powiadom znajomego]    
Autor "WKU kat. D"   

wkarol1000
 Wysłana - 2 marzec 2012 22:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Mój problem jest następujący , przedwczoraj miałem WKU i co za tym idzie wystawiano kategorie na moje nieszczęście dostałem D, chociaż jestem wysportowany, głupi też nie jestem tylko mam za sobą zapalenie wyrostka robaczkowego i później z tym związane zapalenie otrzewnej. Muszę dodać , że też mam kłopot ze wzrokiem a nie noszę okularów jeszcze( wada -1.5)
I moje pytanie jest następujące, czy mam po co pisać odwołanie? Czy to mnie zupełnie dyskwalifikuje?

Skarbowy
 Wysłana - 3 marzec 2012 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

Planujesz karierę jako zawodowy?

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

wkarol1000
 Wysłana - 3 marzec 2012 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

Brałem to pod uwagę ,a ponadto kat. D wyklucza mnie ze wszystkich zawodów mundurowych. A co do żołnierza zawodowego brałem tą opcję w przypadku nie znalezienia dobrej pracy po studiach, bo planuje studiować logistykę a w wojsku raczej ten zawód się przyda

maciej8222
 Wysłana - 3 marzec 2012 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz nie jest obowiązkowe wojsko wiec naprawdę się postarałeś żeby mieć kategorie D.
Jak na moje wystarczy było tylko przeczyć ich pytaniom np.
Miał pan jakąś operacje? odpowiadasz NIE * nawet jak byś miał.

My wchodziliśmy po trzech do lekarzy i miałem ostry brecht bo koleś się wygadał że miał kiedyś złamaną rękę i nie przyniósł papierów to mu wyznaczyli inny termin.

Jedynie co do wzroku mogłeś powiedzieć ,,, że jesteś krótko widzem i że byłeś u okulisty ale wszystko widzisz praktycznie

Zmieniony przez - maciej8222 w dniu 2012-03-03 17:19:43

Gillette
 Wysłana - 3 marzec 2012 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

j/w
mi nawet z wadą -3 dali A

Dlatego nic mi się nie chce, szczęście wchłaniam z powietrzem
takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę

wkarol1000
 Wysłana - 4 marzec 2012 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

hahah, ja ponawiam. czy te operacje/zabiegi mnie całkowicie dyskwalifikują? bo po zapaleniu otrzewnej chyba powinienem mieć dietę i myślę , że to głowny powod wlepienia mi kat. D

maciej8222
 Wysłana - 4 marzec 2012 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

Chcesz kat.A to poco się zwierzasz z wszystkich swoich wad:PP

Tak samo rozwalają mnie ludzie np. Jak załatwiałem sobie przyjęcie na studia musiałem iść do lekarza medycyny pracy i jak lekarze mnie pytali o różne rzeczy to oczywiście żadnej choroby nie miałem ( np. pytali się o uczulenie to po c*** mówić że się jest uczulonym?> od razu cie wyśle po jakieś papiery do rodzinnego). Ja załatwiłem papiery w 30 min a byli tacy co siedzieli 4-5 bo musieli czekać na konsultacje np. okulisty bo przyznali się o swojej małej wadzie wzroku.
Taki dałem przykład jak ci zależało na kat A to po co o wszystkim mówiłeś zazwyczaj lekarze na wku mają wszystko w dupie i jak leci dają kat A ,,, tylko takim geniuszom co się przyznają dają D albo wzywają na powtórne badanko.

wkarol1000
 Wysłana - 5 marzec 2012 08:39      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiedziałem , że to będzie miało wpływ na ocene mojego zdrowia bo to było kilka dobrych lat temu, kazali przynieść dokumentacje medyczną - przyniosłem. A ty mi nie pomagasz pisząc takie posty. A pozatym to są dwie spore blizny, trudno ich nie dostrzec a tak się składa , że na WKU i trzeba się rozebrać :D

sl3dge
 Wysłana - 5 marzec 2012 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

kvrwa ja po dwoch operacjach watroby, bez woreczka zolciowego, i z wada -1,75 mam A
poyebana komisja jakas

Jaka to jest masakra, ja cież pjerdolę.

wkarol1000
 Wysłana - 5 marzec 2012 16:43       [zgłoszenie naruszenia]

hahah to podobna sytuacja , muszę się odwołać :d

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

WKU kat. D

Warto przeczytać: pistolet ASG do 200pln | czy policjant ma szanse coś dorobić do wypłaty ? | Czy jest sens? | Deblin szkola oficerska | pomoc | karabin snajperski asg | co to mogło być? | z nsr na misję | szkoły oficerskie | snajper | wojsko - specyfika pracy, wypalenie zawodowe | kabura motyl na 2 pistolety | Powołanie do wojska. | Testy TWO | nową wątek - rekrutacja do BOR | Misje pokojowe i stabilizacyjne Żandarmerii Wojskowej | MnIe a OcEnIaĆ cHcEsZ PoPiErDaLaSz W sWeTeRkU BaNaNoWy fRaJeRKu | penis stoi jest twardy i niechce opaść | fotografie | jano krupa | janusz krupa | xbox one | goecja | dan bilzerian | aukcje policyjne | wysypka na zoledziu | kia ceed | kiedy wybuchnie III wojna światowa | wytrysk do środka | tumaczenie sms na fb | mechanik | szulim agnieszka | NK LASKI | oc pojazdu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.