FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14085 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
WPADKI 
[powiadom znajomego]    
Autor "WPADKI"   

abla.mucho
 Wysłana - 12 styczeń 2006 21:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

W zwiazku z tym ze pojawiajace sie tematy coraz czesciej przypominaja listy do bravo:) mysle ze warto zaczac temat latwy lekki i przyjemny jakim sa wpadki, i nie chodzi mi o to zebyscie sie chwalili ze juz za pierwszym razem udalo wam sie splodzic mala wersje siebie:) tylko o klopotliwe sytuacje w jakie was wpedzily wasze zwierzece rzadze:)Zeby dac przyklad zaczne od siebie: Otoz pewnego lata siedzielismy z moja byla dziewczyna u niej w domu. Jej pokoj znajduje sie na pietrze a bezposrednio pod nim znajduje sie pokoj goscinny. My bylismy u niej w pokoju a w ww pokoju goscinnym byli jej rodzice i siostra cioteczna. Jak wiadomo dwoje mlodych, zdrowych ludzi sam na sam w pokoju tv nie bedzie ogladac... no sami wiecie. No i w pewnym momencie zaczal jej przeszkadzac lekko skrzypiacy materac, wiec trzeba bylo przeniesc sie na podloge i tak sie jakos zlorzylo ze ona oparla rece o kaloryfer(przypominam ze bylo lato:). No i niby wszystko ok, ale jak sie dowiedzielismy nastepnego dnia od jej siostry, w pewnym momencie w pokoju nizej dalo sie slyszec dosyc wyrazne i dosyc rytmiczne stukanie po rurach, ktore jej ojciec probowal zagluszyc podglasniajac telewizor(ale sie nie dalo:). Nie musze chyba mowic ze staralem sie unikac jej rodzicow przez nastepny miesiac:)

No a teraz wasza kolej na pewno macie bardziej interesujace historie (tylko nie wpisujcie ze was mama przylapala na masturbacji w lazience:)

"What good will your words do if they can't understand you"

VooDooMan
 Wysłana - 12 styczeń 2006 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

muehehe :D Moze byc ciekawy topic:D Sog za pomysl hihih :) Mi osobiscie sie jeszcze nie przytrafilo bym z czyms takim wpadl

Znawca -

Sliwulla
 Wysłana - 12 styczeń 2006 21:15     
 Usunięta przez Duralas za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

abla.mucho
 Wysłana - 12 styczeń 2006 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

Sliwulla no to przeczytaj to bedziesz wiedziala ze nie o to chodzi

"What good will your words do if they can't understand you"

Com_bezzz
 Wysłana - 12 styczeń 2006 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

Może nie jest to czystej jakości wpadka, ale:
Było lato. Pojechalismy z moją ex do faceta jej matki.Mieszkał w domku. Z tyłu, za garażami stała przyczepa kempingowa. Wszyscy siedzieli w domu. My jednak poszlismy "w pierwszej wersji" pobawić się z psami. Zobaczyłem jednak, że przyczepa jest otwara. Weszlismy do środka i ...wiecie co było dalej. Juz kończyliśmy gdy nagle ktoś chwyta za klamkę (na szczescie zamkneliśmy). Wiecie, ze jeszcze nigdy tak szybko się nie ubierałem jak wtedy?
Wyszlismy po 3 min. Ja cegła na twarzy , moja była chichocze. Facet- usmiech na twarzy i tekst:
Macie szczęscie, że dopiero bedziemy ja sprzątać przed wyjazdem

[http://www.youtube.com/watch?v=fESdrryimgA&eurl=http://www.insomnia.pl/Kibic_%25%2D_-t607803.html]
to się nazywa poświęcenie

nulla dies sine linea

slaweh
 Wysłana - 12 styczeń 2006 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

ufff a już myślałem, że jakiś następny "maturzysta" ma problem bo nie wie jak się zabrać za dziewczynę. Ostatnio coś "trendy" jest temat z maturzystami

A co do tego tematu to może później coś napiszę, jak mi się będzie chciało. Ja na szczęście miałem mało takich akcji, przeważnie co to rodzeństwo moich byłych robiło uśmieszki jak wychodzilśmy z pokoju do łazienki. No ale to są uroki młodości.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 12 styczeń 2006 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

byliśmy u mojego faceta w domu, nagle okazało się, ze z sufitu w dwóch pokojach cieknie woda - bo sąsiad z góry remontował mieszkanie i nie dokręcił czegoś tam przy kaloryferach, więc on poszedł zobaczyć do niego żeby wyjasnić co i jak, ale nie zastał nikogo, a wracając nie zamknął drzwi wejściowych na klucz
no i zaczęliśmy się zabawiać, a tu nagle słyszymy, ze ktoś sobie wchodzi do domu - mój facet szybko spodenki łapie, a ja się pod kocem schowałam - a tu wpada jego ojciec do pokoju i tak się popatrzył dziwnie tylko na niego i na mnie zakamuflowaną w koc
ale nie było źle - ewakuowałam się szybko, a następnym razem już lajcik

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

CTA
bluesuit
 Wysłana - 12 styczeń 2006 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

ja ostatnio sie troche naciołem na swoją babcie
dziewczyna siedziała przy komputerze ja wstałem do niej i wyjąłem pyte żeby jej pomachać przed nosem (wiem ) a tu weszła babcia do pokoju, niby tyłem stałem do drzwi ale i tak musiałem podrzucić spodnie z przodu, i stać tyłem coś tam sie spytała i poszła.

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 12 styczeń 2006 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwszy temat, w którym nagradzam autora Dobry temat, aczkolwiek był już taki tamacik <yes>

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 12 styczeń 2006 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

CTA zboczeniec to mało powiedziane

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Xaero85
 Wysłana - 12 styczeń 2006 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

Fajny temat trzeba przyznać, ale jasne jest, że spora część z tych historyjek pewnie jest zmyślona.
Ale pośmiać sie można.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

WPADKI

Strony: 1 2 3