FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3818 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
WSOWL?WAT? co wybrać? 
[powiadom znajomego]    
Autor "WSOWL?WAT? co wybrać?"   

M_N
 Wysłana - 30 wrzesień 2010 20:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
W tym roku matura, zastanawiałem się przez całe liceum gdzie pójść dalej i?stanęło na wojsku...
Stoje przed wyborem przedmiotów maturalnych i nie wiem co wybrać ponieważ wybrałem 2 szkoły WAT i WSOWL.Po studiach chciałbym służyć w armii w jakimś oddziale antyterrorystycznym.Nie interesuje mnie praca za biurkiem dlatego nie wiem co będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem.Wydaje mi się że WAT przygotowuje ludzi "do biurka" natomiast WSO bardziej pod żołnierzy.
Nie jestem jakimś prymusem w szkole dlatego przedmioty ścisłe odpadają.Na maturze będe zdawał matematyke,polski,angielski+? jestem gotów podjąć się rozszerzonej geografii lub wosu.Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się troche o trudności dostania sie na te uczelnie?Na WSOWL widzę że na zarządzaniu jak i na bezpieczeństwu narodowym jest wos.Podjąć się wosu?Na stronie WSOWL nie znalazłem przelicznika przedmiotów zdawanych na podstawie/rozszerzeniu.Mam szanse się dostać gdy będe zdawał jedynie wos na rozszerzeniu?Proszę o pomoc bo już szukam od dłuższego czasu kierunków mnie interesujących i dostaje świra...Dziękuję i Pozdrawiam.

Kukułek
 Wysłana - 30 wrzesień 2010 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, wystarczy zdać WOS i będziesz antyterrorystą. Powodzenia.

M_N
 Wysłana - 1 październik 2010 07:10      [zgłoszenie naruszenia]

Chodzi mi o wybór kierunku studiów a później chcę starać się dostać do jakiejś grupy szturmowej.Jeżeli nic zamierzasz mi pomóc to po co się udzielasz?

minner
SZPIEG
 Wysłana - 1 październik 2010 08:35      [zgłoszenie naruszenia]

Po studiach chciałbym służyć w armii w jakimś oddziale antyterrorystycznym
W Wojsku Polskim nie ma oddziałów antyterrorystycznych, pomyliło Ci coś chyba z Policją.

Nie jestem jakimś prymusem w szkole dlatego przedmioty ścisłe odpadają.
Dziękuję, dobranoc. W wojsku trzeba z matematyki przynajmniej coś kumać, bo jak obliczysz np. azymuty, kąty nastaw artyleryjskich itp. ??

Daj sobie spokój z wojskiem.

Zmieniony przez - minner w dniu 2010-10-01 08:39:14

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

welwetco
 Wysłana - 15 październik 2010 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

idz na szeregowego - bedziesz najblizej wydarzen jesli wybuchnie wojna ;)
do WAT'u to ty sie kolego nie nadajesz niestety.
WSOWL tez sobie odpusc - no chyba ze lubisz całki i różniczki (zakładam że nie masz pojecia co to jest)
idz na szeregowego -> awansujesz na st. szer. a pozniej na twoj wniosek pisz pisma na rozne kursy.
jak nie to do policji.
a z rozsz. geo i wosem mozesz sobie isc na europeistyke :D

Fajfol69
 Wysłana - 16 październik 2010 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak wyżej na szeregowego a pózniej staraj się na podoficerke.
WAT przygotowywuje pod kątem technicznym jak sama nazwa mówi

vineber
 Wysłana - 28 grudzień 2010 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

fajfol69 a co jeżeli nie bd kazali mu awansować? bo też jest takla możliwość mój kolega jest st.szer i za niedługo musi wypierniczać z wojska bo st.szer. może służyć tylko 12 lat a od 15 emerytura... co ma wtedy zrobić ?

minner
SZPIEG
 Wysłana - 30 grudzień 2010 07:54       [zgłoszenie naruszenia]

Bez dobrych znajomości i przebiegu służby jako st.szer. na awans praktycznie taki żołnierz nie ma szans, w "reformie" Wojska Polskiego właśnie chodziło o to by nie tworzyć tysięcy młodych emerytów, dlatego szeregowi zawodowi dostają kopa w dvpę po 12 latach...

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

WSOWL?WAT? co wybrać?

Warto przeczytać: Airsoft | 1 psk ? | pieniądze za przygotowawczą słuzbe wojskowa? | Studia prawnicze a praca w wojsku/policji? | czy osoba pracująca w służbach mundurowych..... | Studia Oficerskie. | Pozwolenie | Pilna sprawa- nóż | policja a kwestie zdrowotne | Czy warto isc na WAT?? | wojsko po studiach wychownia fizycznego | broń hukowa | pistolet ASG do 200pln | czy policjant ma szanse coś dorobić do wypłaty ? | Czy jest sens? | Deblin szkola oficerska | soundcloud | Downblouse | paulina holtz | JULIA KROPISZ | kropisz | wendzikowska | multi | semidea | jak uratować kwaśny rosół | gabi bojko | kaszel | luki3000 | sokker | p0lskie aktorki nago | rurki | aktorki polskie | oddech naprzemienny | politechnika gdańska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.